Magazin:
O Ses Türkiye canlı yayın İzle star tv HD izle Yasemin Demir Leydi gibi söyledi

O Ses Türkiye bu akşam ekran başına kitleyecek.O Ses Türkiye yarışması Star Tv ekranında canlı olarak verilecektir.O Ses Türkiye gecenin performansları...

İlginç Sahneler O Ses Türkiye

O SES TÜRKİYE CANLI İZLE

Yarışmacı Filiz Birdir seçilmesine rağmen yarışmayı terk etti, jüri neye uğradığına şaşırdı.O Ses Türkiye 2013 Star TV'de yayınlanan sunuculuğunu Acun Ilıcalı, jüri üyeliklerini Ebru Gündeş, Hadise, Murat Boz ve Athena Gökhan'ın yaptığı O Ses Türkiye'de gergin anlar yaşandı.
 
Yarışmaya İstanbul'dan katılan aslen Suriye'li olan Filiz Birdir adlı yarışmacı 'Dilenci' adlı şarkıyı seslendirdi. Filiz Birdir için Athena Gökhan geri döndü. Değerlendirmeye geçildiğinde Ebru Gündeş 'senin tarzına benzer sesler benim takımıma olduğu için geri dönmedim. Daha yumuşak sesli hali daha iyi olabilirdi. Biraz yumuşak söyleyebilirdiniz. Döver gibi söylediniz. Sever gibi söyleyeceksiniz. Bunu ilk başlarda bana da söylerlerdi' diye eleştirdi.
 
Gökhan ise Filiz Birdir'in sesinden çok etkilendiği belirterek takıma katmak istediğini söyledi. Konuşmalardan sonra yarışmacı Filiz Birdir 'hepinizden özür dileyerek mikrofonu bırakarak gidiyorum, kimse kusura bakmasın' dedi. Birdir neden gittiğinin sorulması üzerine bir açıklama yaparak 'Ebru Gündeş hanımefendinin bana yaptığı eleştiriyi saygıyla karşılıyorum, bunu bana daha önce de söyleyen oldu ama ben tarzımdan ve tavrımdan ödünç vermeden şarkı söyledim' diyerek sahneyi terk etti.
 

 
O Ses Türkiye izle O Ses Türkiye Sallandı 
 
O Ses Türkiye'de Yasemin Demir rüzgarı esti.O Ses Türkiye'de herkesi hayrete düşüren ses Yasemin Demir oldu.İşte O Ses Türkiye'de yaşanan o anlar...
 
Yasemin Demir O Ses Türkiye 'yi Salladı
 
Geçtiğimiz gün  7. bölümüyle seyircisiyle buluşan O Ses Türkiye hem izleyenleri  ekran başına kilitledi hemde Twitter gündemini salladı. 
 
O ses Türkiye'nin 7 bölümünde yarışmacı olarak sahneye çıkan Yasemin Demir sesiyle jüri üyeleri ve seyircileri büyüledi. ''Annem'' adlı şarkıyı seslendiren Yasemin Demir büyük alkış topladı. Jüri üyeleri Yasemin'i takımlarına alabilmek için kıyasıya yarışırken , Yasemin'in tercihi herkesi şaşırttı. Yasemin , kendine takım kaptanı olarak Athena Gökhan'ı seçti. 
 
Yasemin Demir'in beğeni toplayan sesi twitterı da salladı. Şarkıyı söyledi andan itibaren TT olan Yasemin Demir ünlülerden de büyük beğeni topladı.
 
İşte ünlülerin Yasemin Demir hakkındaki tweetleri; 
 
 
Demet Akalın:O ses bu kız geçmis olsun. Helal olsun 1. Yap Gökhan'ı aferim kız ohhhhh.
 
 
Funda Özkalyoncuoğlu:Gökhan"ı seçtin ya, ömrümde ilk kez,, sms atacağım sana Yasemin.
 
 
Behzat Uygur:Gökhan'ı seçerek akıllı olduğunu da gösterdi. olay tamamdır.
 
 
Onur Akay:O ses Türkiye'de bu sezon Gökhan Özoğuz ve Yasemin 1. olur.
 
 
Armağan Çağlayan:Gökhan birinciliğini ilan etti. Herkese geçmiş olsun.
 

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku