Magazin:
O Ses Türkiye Hadise: Seksi bir alet yanıyorum

Hadise ve Seks, ayrılmaz ikili, Hadise sesinden çok seksi vurgularla, cinsel göndermelerle, cinsel göstermelerle, ayak, bacak, göğüs ve kalça oyunları ile puan toplamaya ve yarışmacıları da gayet seksi sözlerle yanına çekmeye çalışıyor. Acun Ilıcalı da Hadise'nin bu seks vurgularına işaret ederek, "kafaya koymuş bu sene birinci olacak" diyor. Hadise tarzı bu, seksi olmanın gayretinde, bir müzik aletinden bile cinsel haz göndermeleri çıkartabilen bir hızlı kadın.

Hadise bununla da yetinmiyor, Göktuğ'a "Sevgilin var mı?" sorusunu yöneltiyor. "Yok" cevabı gelinde, hemen şehveti basıyor: "Yanıyorum, yanıyorum!.."

Hadise, yangınını, arzusunu dile getirirken, Murat Boz,"Ohoo diyor, bu aşmış." Ebru Gündeş, gözlerini "Bu ne tuhaflık" dercesine yukarı dikerken, Acun Ilıcalı durumun muhtemel rating getirisinden memnun bir halde, "Hadise bu sene birinci olmayı kafaya koymuş, baksanıza" diyor.

Star TV ekranlarında biraz daha dikkatli olunmasında fayda var mı yok mu? Yarışmacıya "Yanıyorum hadi beni söndür, gel de odama" kıvamında sözlerle takılmak, şakanın seviyesini buralara kadar çekmek doğru mu? Hadise, sürekli olarak seksi vurgularla puan toplamaya çalışıyor. Bu ne rahatlık? Ya da bu ne pervasızlık.

Hadise, bu yarışmada ratingleri arttırabilir ama yanıyorum, bitiyorum, odama gidelim yollu seksi göndermelerin aile ortamına uygun olmadığı da ortada.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku