Magazin:
O Ses Türkiye Hasan hayran bıraktı! Hasan Caruso ve Yayla Yolları dinle! 04.11.2013

Reyting rekortmeni yarışma O  Ses Türkiye'ya dün akşam  katılan Opera mezunu Hasan isimli yarışmacı adeta jüriyi mest etti Hasan sesiyle tavrıyla tarzıyla herkesi kendisine hayran bırakktı. Hasan'a 4 jüri üyesi birden talip oldu. Devreye Acun'da girdi. O Ses Hasan'ın seslendirdiği parçayı canlı olarak dinle. Opera bitirip şuanda Zonguldak'ta bir lokanta işleten Hasan büyüledi.

O Ses Türkiye Operalı Hasan canlı perfornmans dinle spothaber.com'da.

Hasan 'Caruso' adlı aryayı seslendirdikten sonra jüri üyeleri kendisini seçmesi için adeta yalvarmaya başladı. Hadise ise şaşılacak derece de suskundu. Bir süre sonra durgunluğunun sebebini anlatan Hadise, 3 yıl kadar önce Belçika 'da yaşayan ve bugün hayatta olmayan yakın bir dostunun bu şarkıyı çok sevdiğini ve onu son gördüğü günde bu şarkının çaldığını anlattı. Hadise anlatırken duygulanan Hasan'ın da gözleri doldu. 

LOKANTACI OPERA SANATÇISI 

Yarışmada performans şarkısının yanı sıra istek üzerine bir arya ve bir de 'Yayla Yolları' adlı türküyü seslendiren Hasan için salonda alkış tufanı koptu. Hasan'ın sesi ve duruşunun yanı sıra hikayesi de jüri üyelerini şoke etti. Hasan opera eğitimi aldığını ancak Zonguldak 'ta ailesine ait lokantada çalıştığını söyledi. Bunu duyan Hadise 'Böyle bir ses var Türkiye 'de ve keşfedilmemiş. Ayıp! İyi ki geldin' diyerek tepkisini gösterdi. Gecenin yıldızı Hasan birbiriyle yarışan jüri üyelerinden Gökhan Özoğuz'u seçti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku