Magazin:
O Ses  Türkiye kazanan isim Hasan Doğru oldu! Hasan doğru finalde! Hasan  Doğru performansı izle

Ve O ses Türkiye'de yarı final'in en çom bekelenen yarışmacılarında  Hasan Doğru ve Yasemin Demir'in  hangisinin kazanacağı merak konusu idi. O- Ses Türkiye Hasan Doğru ve Yasemin Demir performansı izle. Hasan Doğr büyük ara farkla Yasemin Demir'i eledi.

Hasan Doğru finale çıkt.

O Ses Türkiye'nin kazananı Hasan Doğru oldu. 
Hasan Doğru, Yasemin'i büyük bir farkla geçti. 

Hasan Doğru ve Yasemin Demir O Ses Türkiye yarı final akşamında eşleşen iki isim oldu. 13 Ocak 2014 akşamında eşleşen iki isim de Gökhan’ın takımında yarıştılar. Peki kim elendi, kim yüzde kaç oy alarak finale çıktı? 

Gökhan’ın takımında yer alan Hasan Doğru ilk performansında Parla Pui Piano eserini seslendirdi. ikinci performansında Ah Bir Ateş Var adlı şarkıyı söyledi. 

O Ses Türkiye yarışmasının en güçlü seslerinden olan Yasemin Demir ise ilk performansında Orhan Gencebay’dan Dünya Dönüyor adlı şarkıyı söyledi. Sonrasında ise Yasemin Yalan değil pek kolay olmayacak unutmak şarkısını seslendirdi. 

 

MURAT BOZ VEDA ETTİ 

Murat Boz ve Ebru Gündeş yarı finalde O Ses Türkiye'ye veda etti. Gecenin yıldızı ise takımıyla birlikte Gökhan Özoğuz oldu. 

Yeni sezonda Hülya Avşar'ın yerine jüri koltuğuna oturan ve varlığıyla büyük beklentilere sebep olan Ebru Gündeş'in kurduğu takım da Murat Boz gibi yarı finalde sezonu hüsranla kapadı.  

MURAT BOZ'UN BEKLENMEDİK FİNALİ 

Son kozunu daha önce Gökhan'ın takımından elenen ve kendi takımına aldığı Rıza ile oynayan Murat Boz ironik bir olayla sezonu kapattı.  Daha önce kendi takımından elenen ve Gökhan'ın takımına aldığı Abdullah, Rıza'yı eleyince Murat Boz'un hiç yarışmacısı kalmadı.  Boz'ın zezonu kapattığını ise Acun Ilıcalı 'Murat Boz yarı finale kadar aslanlar gibi yarıştı. Fakat Rıza'nın elenmesiyle sezona veda etmiş oldu' dedi.   

MURAT BOZ KİMDİR? 

“Murat Boz” genç kızların sevgilisi, hayranı, genç erkeklerin de modeli olan yakışıklı şarkıcı “Murat Boz” son yıllarda çıkarmış olduğu birbirinden güzel albümleri ile kısa zamanda pop dünyası içinde en üste çıkmayı başaran, kısa sürede büyük işler yapan ender sanatçılardan birisi. 

Pop erkek şarkıcı deyince ilk akla gelen isimlerden birisi olmayı kısa zamanda başaran Murat Boz, hem yakışıklılığı ile hemde güzel sesi ile akıllarda kalan bir sanatçı olmayı başardı. 

Bu başarısı “Murat Boz“a kısa zamanda iyi yerlere gelmesine neden oldu. 

Bu yazıda “Murat boz” hakkında bilmediğiniz şeyleri paylaşacağız, hayatı ve nereli olduğu, kaç yaşında, sevgilisi kim ? ve fotoğrafları bu başlık altından sizlerle olacak. 

Murat Boz Hayatı 

Ünlü şarkıcı Murat Boz 7 mart 1980 yılında Karadeniz Ereğli, Zonguldak’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini doğduğu yerde tamamladı. Ardından istanbul’a yerleşen Murat boz ardından 1999 da istanbul bilgi üniversitesini kazandı. Bu okulu tamamladı ve İstanbul Teknik üniversitesinde eğitimine devam etti. 

Bu yıllarda Murat Boz pekçok şarkıcıya vokalistlik yaptı, tabi bunların içinde Tarkan başta yer alıyor. 

Özel Hayatı 

Murat boz’un Eliz Sakuçoğlu ile 7 yıldır devam eden ilişkisi vardır, Eliz Sakuçoğlu aynı zamanda Murat Boz’un manejeri ve moda danışmanıdır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku