Magazin:
O Ses Türkiye Mustafa Bozkurt yepyeni şarkısıyla yeniden sahnede

O Ses Türkiye'nin bu akşam önemli bir konuğu vardı. Geçen senenin birincisi Mustafa Bozkurt O Ses Türkiye'ye konuk oldu. Mustafa Sandal'ın takımından birinci çıkan Mustafa Bozkurt sözü müziği kendisine ait olan bir şarkı ile sahneye çıktı.

Yalnız geldim yalnız gideceğim şarkısıyla stüdyoyu coşturan Mustafa eski günleri bol bol yad etti.
 

O Ses Türkiye 9 Aralık 2013 bölümüyle bu akşam Star TV ekranlarına gelecek. Hadise, Murat Boz, Ebru Gündeş ve Gökhan'ın jüri üyeliğini yaptığı O Ses Türkiye düelloları devam ediyor. O Ses Türkiye 9 Aralık izle.

STAR TV'de yayınlanan O Ses Türkiye yarışması düellolarıyla devam ediyor. Acun Ilıcalı'nın sunduğu, Hadise, Murat Boz, Ebru Gündeş ve Athena Gökhan'ın jüri üyeliğini yaptığı O Ses Türkiye bu akşam yeni bölümüyle yayınlanıyor.

O Ses Türkiye'de bire bir düellolarda sıra Gökhan'ın takımına geldi. Gökhan takımından Hasan Doğru ve Hasan Kurt'u karşı karşıya getirdi. İki Hasan sahneye çıktı.

Hasan Kurt ve Hasan Doğru bire bir karşılaşmalarda sahneyi sallayacak gibiler. İlk sahneye çıkan Hasan Kurt Bana nazlı yardan bir haber verin şarkısını seslendirdi.

Hasan Kurt'un ardından sahne alan Hasan Doğru ise Yalgızam Yalgız şarkısını seslendirdi. Şarkıya başlar başlamaz salondan büyük alkış alan Hasan Doğru bu düellonun kazananı olacak gibi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku