Magazin:
O Ses Türkiye son bölüm 10. bölüm full tek parça izle 28 Ekim 2013 bölümü

Su Erçulha Delikanlım şarkısıyla stüdyoyu inletti

O Ses Türkiye'nin dün akşam ki bölümüne katılan Su Erçulha mükemmel bir performans sergiledi. Yıldız Tilbe'nin Delikanlım şarkısını müthiş seslendiren yarışmacıya daha ilk dakikadan Ebru Gündeş ve Murat Boz hemen  döndü.. Kusursuz bir sese sahip olan yarışmacı bütün jüri üyelerini döndürmeyi başardı.

Delikanlım şarkısını Yıldız Tilbe gibi söyleyen Su izleyen ve dinleyen herkesi kendine hayran bıraktı.. Murat Boz yarışmacının çok heyecanlı olduğunu söyledi. Ve Delikanlım derken bana baktın dedi.

Ebru Gündeş yarışmacıyı dinlerken Yıldız Tilbe'yi dinlermişcesine çok zevk aldığı söyledi. Hadise bu şarkının yeri bende çok ayrı dedi.. Hadise delikanlım şarkısını çok önemli bir olay yaşadığı gecede seslendirdiğini söyleyince Murat Boz kim bu delikanlı diye sordu..

Karar vermek için düşünen Su Erçulha isimli yarışmacı Gökhan'ı seçti.. Bütün jüri üyeleri yarışmacının Ebru Gündeş'i seçtiğini sanarken Acun Ilıcalı yarışmacının Gökhan'ı seçtiğini söyleyince stüdyo karıştı..

Rıza Sarıtaş Three little birds şarkısını muhteşem seslendirdi


O Ses TÜrkiye'ye İstanbul'dan katılan Rıza Sarıtaş Bob Marley'in ölümsüz şarkısı three little birds'i seslendirdi. Bob Marley'in şarkısını muhteşem seslendiren Rıza Sarıtaş herkesi kendine hayran bıraktı.

Mükemmel bir sese sahip olan yarışmacı three little birds şarkısını kusursuz söyledi. Rıza şarkısını bitirir bitirmez bütün jüri üyeleri döndü. Gökhan ragge müzik gibi beni mahveden bir müzik yok diye başladı sözünü. Gökhan raggenin kalp ritmi gibi olduğunu söyledi..

Murat Boz Rıza'yı Hadise ile Bob Marley'e benzettiklerini söyledi.. Hadise böyle bir şarkı ile katılan bir yarışmacı görmedim ve ilgimi çektin inşallah beni seçersin dedi.

Rıza jüri üyelerinin ısrarlı isteklerinin ardından seçimini yaparak Gökhan'ı seçti...
Onur Şener ve Hadise efsane şarkı Show Must Go On'u beraber söyledi

O Ses Türkiye'ye Ankara'dan katılan ve bir müzik okulu sahibi olan Onur Şener Show Mass Go On şarkısını seslendirmeye başlayınca bütün jüri üyeleri şaşkınlıkla birbirlerine baktırlar.

Onur Şener şarkıyı öylesine güzel seslendirdi ki Ebru Gündeş ilk dakikada hemen döndü.  Ebru Gündeş döndükten sonra bütün jüri üyeleri peş peşe döndüler. Ebru Gündeş yarışmacının olağanüstü bir ses sahip olduğunu söyledi.

Gökhan Ebru Gündeş'in hemen dönmesinin çok iyi birşey olduğunu söyleyince Hadise ve Murat Boz sinirden çıldırdı. Hadise yarışmacının neden bu şarkıyı seslendirdiğini bir hikayesi olup olmadığını sordu.

Yarışmacı rock müziği çok sevdiğini ve Quenn hayranı olduğu için bu şarkıyı seslendirdiğini söyledi. Hadise yarışmacıyı etkilemek için yarışmacı ile düet yapacağını söyledi. Şarkının sözlerini bilmeyen Hadise şarkının nakaratını söyledi.. Hadise'nin sadece nakaratı söyleyecek olmasını dilene dolayan Acun Ilıcalı çok zor bi bölüm onu bende söylerim dedi..

Onur Şener ile Show Must go on şarkısını seslendiren Hadise salonu inletti.. Şarkı bittikten sonra bütün salon ayakta alkışladı.. Performans bittikten sonra Onur'u takımına katmak isteyen jüri üyeleri kıyasıya bir rekabete girdiler. 

Onur Şener Gökhan'ı seçerek takımına katıldı...


Ali Güleç Geçer şarkısını muhteşem seslendirdi

O Ses Türkiye yine bomba gibi başladı. O Ses Türkiye'ye katılan Ali Sevinç isimli yarışmacı Geçer şarkısını öylesine güzel seslendirdi ki bütün salon kendinden geçti.

Ali Sevinç'in performansını çok beğenen Ebru Gündeş ve Murat Boz daha fazla dayanamayarak hemen döndü. Ebru Gündeş Ali'nin tiz çıkışlarda çok başarılı olduğunu ve kendi takımına katılmasını söyledi.

Murat Boz 'Ali benim abimin ismide ali beni seçersen kardeş kardeş çalışırız'dedi. Ebru Gündeş ve Murat Boz arasından kararsız kalan yarışmacı Murat Boz'u seçerek takımına girdi..

Eda Gemicioğlu efsane şarkı Every breath you take'i söyledi

O Ses Türkiye'ye İstanbul'dan katılan Eda Gemicioğlu The Police grubunun unutulmaz şarkısı every breath you take şarkısını seslendirdi. Dünyanın en iyi grubundan dinlemeye alışık olduğumuz şarkıyı seslendiren Eda başarılı bir performans gösterdi.

Gökhan döner dönmez Eda'nın şarkıyı çok güzel seslendirdiğini söyledi. Takımında aynı sesten 4 tane olduğunu söyleyen Gökhan Eda'yı çok istediğini fakat aynı seslerin içinde kaybolacağını söyledi.

Eda'ya tek Ebru Gündeş döndü ve Eda Gemicioğlu'nu takımına kattı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku