Magazin:
Özcan Deniz Ateş ve Su filmiyle ağlatmaya geliyor! İrem Candar Bilmezdim Video

Başrollerini Özcan Deniz, Yasemin Allen, Pelin Akil ve Burçin Birben’in oynadığı ‘Su ve Ateş’ filmi 15 Kasım’da vizyona giriyor. 'Büyük bir aşkın hayat bulduğu filmde içinizi acıtacak sahnelerin olduğu kesin..

Türkiye İngiltere hattında gelişen tutkulu bir aşkın kaç hayatı mahvettiği konu alınıyor filmde. Ateş ve Su filminin fragmanları ve İrem Candar'ın film için seslendirdiği Bilmezdim şarkısı şuanda Youtube'da en çok izlenenler arasında..

Büyük bir titizlikle çekilen Ateş ve Su filminin konusu ise şöyle; Doğunun kanunlarından uzağa kaçan bir adam olan Haşmet ve hayatın acı gerçeklerinden bihaber, saf ve duru bir kız olan Yağmur’un imkansız aşkının hikayesidir. Doğu ve Batının, Güneş ve Ayın, Su ve Ateşin masalıdır bu aşk… Ateş Suya düşmüştür…

Yağmur çok az tanıdğı ve gizemli bir yönü olduğuna inandığı Kemal'e aşık olmuştur. Hayatına giren diğer adamlardan farklı olan Kemal'in ise Yağmur'dan sakladığı çok büyük sırlar vardır.  

Londra'da rüya gibi günler geçiren çiftin, bugünleri kısa sürede geride kalacaktır. Asıl adı Haşmet olan Kemal, büyük bir mafya ağının içindedir ve Yağmur'u da içine sürükleyecek karanlık olaylar kapıdadır...

Yapımı Avşar Film ve DNZ Film ortaklığında gerçekleştirilen projenin başrollerini Yasemin Allen ve Özcan Deniz paylaşırken, yönetmen koltuğunda yine Özcan Deniz oturuyor.ÖZCAN DENİZ'İ TANIMAYANLAR İÇİN

Özcan Deniz  19 Mayıs 1972, Ankara, Türkiye), Kürt asıllıTürk şarkıcı, aktör ve besteci. Deniz ailesi 1977 yılında Ağrı'dan Aydın'a göç etmiştir. Ilk öğrenimi Aydın Halide Haltun ilkokulunda yaptı.


1985 yılında, geçim sıkıntısı nedeniyle ilk orkestra çalışmasını yaparak müzik dünyasına girmiştir. Daha sonra, 1987 yılında, Mavi Deniz adında kendi orkestrasını kurmuştur. Aynı zamanda, Aydın, İncirliova ve Germencikli gençlerden oluşan amatör bir tiyatro grubu ile oyunlar sergiliyordu.

Aydının Sultanhisar kasabasında düzenlenen Geleneksel Ses Festivalinde birinci gelmesi onu cesaretlendirir ve 1988 yılında İstanbul yolunu tutmasında büyük bir rol oynamıştır. Ancak başarısız geçen bir yılı onu Almanya, Münih kentine gitmesine yol açar, ve orada müzik yaşamına devam ederek, onu Türkiyede fark edemeyen Türk yapımcılar, Almanyada fark ederler, ve ilk albümünü 1992 yılında sonraki adıyla Prestij Müzik olan Nokta Müzik'de yapmıştır.

Ancak asıl ün 1994 yılında Meleğim adında albümü ile gelmiştir ve o dönemin en çok satanlar listesinde yerini almıştır. Ününü en iyi şekilde değerlendiren Özcan Deniz, Memduh Ün'ün çektiği Ona Sevdiğimi Söyle filminde ilk kez sinema oyunluğuna soyunur. Sonra'dan dizi oyunculuğu yapar. Televizyon'larda gerçek şöhreti Asmalı Konak dizisiyle kazanır. Müzik olsun, oyunculuk olsun, çok sayıda ödülleri bulunmaktadır.2009 yılında sevdazade albümünü çıkardı.Çıkış şarkısı illallah olan albüm çok beğenildi..

 Özel Hayatı 
Özcan Deniz, 1992 yılında Handan Deniz ile Almanyada evlenir, ve 2002 yılında boşanır. Eski eşi ile ilgili Almanya'daki eski eşimle formalite icabı evlilik yaptım demiştir.

 Ödülleri 
Yılın Müzik Yıldız Ödülü (1997, Magazin Gazetecileri Derneği) 
Arabesk-Fantazi Müzik En İyi Erkek Sanatçısı (1997, Kral TV Video Müzik Ödülleri) 
Türk Halk Müziği En İyi Erkek Sanatçısı (1999, Kral TV Video Müzik Ödülleri) 
Avrupa’nın En Başarılı Sanatçısı (2001) 
Yılın En İyi Tv Erkek Yıldızı Ödülü (2002, Magazin Gazetecileri Derneği) 
Tv Yıldızı Ödülü (2002, Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği) 
Arabesk-Fantazi Müzik En İyi Erkek Sanatçısı (2002, Kral TV Video Müzik Ödülleri) 
En Çok Satan Albüm Ödülü (Leyla) (2002-2003, MÜ-YAP) 
Üç Altın Plak Ödülü (Leyla) (2003, Prestij Grup Popüler Yapım) 
En İyi Solist Ödülü (2003, Altın Kelebek) 
Yılın Dizisi (Asmalı Konak) (2003, İstanbul Üniversitesi İktisat Kulübü) 
En Başarılı Sanatçı Ödülü (2003-2004, Avrupa Türklerinin Seçimi) 
En Çok Satan Albüm Ödülü (Ses Ve Ayrılık) (2004-2005, MÜ-YAP) 
En İyi Erkek Oyuncu Ödülü (2004-2005, Altın Kelebek) 
Teşekkür Ödülü (2005, Çağdaş Sinema Oyunları Derneği) 
Yılın En İyi Tv Dizi Oyuncusu Ödülü (2005, Magazin Gazetecileri Derneği)

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku