Magazin:
Özlem Yıldız eşiyle yeniden! Şok birleşme

Sunduğu proramlarla ünlenen ünlü sunuc Özlem Yıldız 7 yıl önce Sinan Serter ile evlenmeiş ve her şeyden elini eteğini çekmişti. Özlem Yıldız ile Sinan Serter'in gözlerden uzak evliliğine nazar değidi. Ünlü çift boşanmaya çıktı, evlerini ayırdı.  Tüm çabalara rağmen Özlem Yıldız Sinan Serter'e bir şans daha vermedi. Ünlü çift dün yine bir araya geldi. Ünlü çiftin bir araya gelmesinin sebebi ise minik oğullarının doğum gününü kutlamaktı.

Bir İşadamı eşi Sinan Serter ile 7 yıldır birlikte olan güzel sunucu Özlem Yıldız, ayrılık kararını açıklayarak herkesi şaşırttı. Evlerini ayıra çift, yakında resmi olarak da boşanacak. Bütün çabalara rağmen eşiyle evliliğini tekrar gözden geçirmeyi kabul etmeyen güzel sunucu, Sinan Serter’le oğlunun doğum gününde bir araya geldi.
6 yaşında giren Demir için parti hazırlayan Özlem Yıldız, Instagram sayfasından partiye dair fotoğrafları paylaştığı gibi, oğlu için de şu notu düştü:“Bundan 6 yıl önce bugün ne çok duyguyu aynı anda yasamışım. Zamansız gelen tarifsiz mutluluğum. Sen bir mucizesin tanrının en güzel armağanı. İyi ki anneyim ve senin gibi bir evlada sahibim. İyi ki doğdun.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku