Magazin:
Pis Yedili neden bitti? Show TV'nin müzminleşmiş dizisi Pis 7'li...

Tıpkı Doktorlar dizisi gibi, her daim Show TV ekranlarında rastlayabileceğiniz Pis Yedili dizisi bitti. Finalini gerçekleştiren dizinin neden bittiği ise merak konusu oldu. Pis Yedili neden bitti?

Tükenmez Kalem'in yapımcılığını üstlendiği Gani Müjde'nin kaleminden çıkma Show TV'nin sevilen gençli dizisi Pis Yedili yayından kaldırıldı. Geçen hafta yeni bölümü yerine tekrarı yayınlanan Pis Yedili dizisinin neden yayından kaldırıldığı hala açıklanmadı.

Show Tv ekranlarında yayınlanan Pis Yedili dizisini izleyenler bu habere çok üzülecek. Bir lise hikayesinin anlatıldığı Pis Yedili dizisinde olaylar birbirini kovaladı ve dizi sona geldi. Dizide yer alan Kemal Doğulu'nun gitmesinden sonra da uzun bir süre devam eden dizide final nasıl olacak? Pis yedilinin bölümlerini artık internet üzerinden izle

Show Tv 'de yayınlanan ve dizi severlerini ekran başına bağlayan gençlik dizisi Pis Yedili ekranlara veda etti. Peki Pis yedili neden ekranlara veda etti?

Show Tv'de yayınlanan ve özellikle gençlerin ilgi ile izlediği Pis Yedili dizisi yayından kaldırıldı. Gençlerin severek izlediği Pis Yedili dizisini maddi sorunlar nedeniyle yayından kaldırma kararı almış. 

Show Tv 'nin bir yayınlanan bir yayınlanmayan dizisi 'Pis Yedili' final yaptı. Dizi neredeyse 100. bölüme yaklaşmıştı. Ancak Show Tv Pis Yedili'yi yayından kaldırma kararı aldı. 

Show Tv'nin maddi sorunları nedeniyle parası ödenmeyen dizi geçen hafta tekrar bölümüyle ekrana gelmişti, sorunun çözülememesi nedeniyle de dizi yayından kaldırıldı. 

Sevilen bir dizi olması nedeniyle Pis Yedili'nin Fox TV'de yayınlanabileceğine dair söylentiler var.

Show TV, gençlerin severek izlediği Pis Yedili dizisini maddi sorunlar nedeniyle yayından kaldırma kararı aldı.

 

Show Tv bir bölüm yayınlanan bir yayınlanmayan dizisi ‘Pis Yedili’ final yaptı. Dizi neredeyse 100. bölüme yaklaşmıştı. Ancak Show Tv Pis Yedili’yi yayından kaldırdı.

 

Show Tv’nin maddi sorunları nedeniyle parası ödenmeyen dizi geçen hafta tekrar bölümüyle ekrana gelmişti. Sorunun çözülememesi nedeniyle dizi yayından kaldırıldı.

 

Sevilen bir dizi olması nedeniyle Pis Yedili’nin Fox TV’de yayınlanabileceği gelen bilgiler arasında.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku