Bugün

19 °C

Yarın

19 °C
17.04.2013 00:00:00

PSY Gentleman son şarkısı dinle. PSY 2013 Gentleman şarkısı dinle video izle Gangnam

Dünya'nın yakından tanıdığı ve Youtube'de izlenme rekorları kıran PSY Gentleman şarkısı dinle. 2013 Yılının Nisan ayında parçasını tanıtan ve bomba gibi bir giriş yapan Güney Koreli şarkıcı. PSY Gentleman şarkısı video dinle. Dünya yı kendine hayran bırakan şarkıcı yine izlenme rekorları kırdı. PSY Gentleman şarkısı video dinle. İşte Gentleman şarkısı. Yeni şarkı kısa sürede 30 Milyon izlenmeyi geçti.
PSY Gentleman son şarkısı dinle. PSY 2013 Gentleman şarkısı dinle video izle Gangnam

PSY'nin son şarkısı Gentleman yine Dünya'yı kendine hayran bıraktı. Gangnam Style ile adını Dünya ya duyuran Güney koreli şarkıcı yine Youtube'de izlenme rekorları kırıyor. PSY'nin şarkısı Youtube'de şiğmdiden 100 milyon izlenhmeye yaklaştı. İşte PSY'nin son gentleman şarkısı izle...

haberevet.com/haber/20120305/680795/haber.html" target="_blank">PSY GENTLEMAN ŞARKISI DİNLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ..

Gangnam Style ile adını dünyaya duyuran PSY'nin yeni şarkısı Gentleman şarkısı çıkar çıkmaz sanal alemde izlenme rekorları kırmaya başladı. PSY Gentleman Dinle, PSY Gentleman Youtube Dinle, PSY Gentleman Şarkısı Dinle, PSY Yeni Şarkısı Dinle...

'Gangnam Style' şarkısı ile dünyaca ün kazanan Güney Koreli rapçi PSY, yeni şarkısı 'Gentleman'ı tanıttı. Güney Koreli rapçi PSY, günlerdir beklenen yeni şarkısını dün büyük bir konserle tanıtımını yaptı. 'Gentleman' adlı yeni şarkı için farklı dans figürleri geliştiren PSY, 'Gangnam Style' şarkısına ait bazı dans figürlerini kullanmayı ihmal etmedi. Gerçek adı Park Jea-sang olan şarkıcı, yeni albümünde centilmen erkeklerin yaşadığı ironik yaşam tarzını sorguluyor. 

Seul Dünya Kupası Standyumu'nda bir konserle tanıtılan 'Gentleman', şimdiden Youtube'daki tıklanma sayısı 10 milyonu geçti. 'Gentleman'nin ardılı olan 'Gangnam Style' kadar tutup tutmayacağı ise merak konusu. 

PSY, Gangnam Style'dan sonra Gentleman'a klip çekti. 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum