Magazin:
Şahin Kendirci Yetenek Sizsiniz Türkiye2013 3 Adam'da 'Hayatı Tesbih yapmışım' dedi - VİDEO İZLE

HAYATI TESBİH YAPMIŞIM - HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN

Geçtiğimiz hafta katıldığı Yetenek Sizsiniz programında söylediği türkü ile dinleyenleri hayran bırakan 11 yaşındaki Adanalı Şahin Kendirci, 3 Adam'a konuk oldu ve bakın hangi şarkıları söyledi.

3 Adam cumartesi gecelerini eğlendirmeye devam ediyor. 3 Adam programında Adanalı türkücü Şahin Kendirci büyüledi. Şahin Kendirci şarkılarıyla geceyi mest ettiği gece burada.

Şahin Kendirci 3 Adam programında izle hangi şarkıları söyledi müthiş türküler burada 3 Adam cumartesi gecelerini eğlendirmeye devam ediyor. 3 Adam programında Adanalı türkücü Şahin Kendirci büyüledi. Şahin Kendirci şarkılarıyla geceyi mest ettiği gece burada.

Eser Yenenler , Saba Tümer İbrahim yetmez mi gibi 3 Adam'da Şahin Kendirci şov vardı. Söylediği türkülerle çok beğenilen çocuğun yine tıklanma rekorları kırdı. Geçen hafta Yetenek Sizsiniz'e katılan Şahin yeniden 3 Adam'da. 

Geçen hafta Ekranların en çok seyredilen programı Yetenek Sizsiniz Türkiye Şahin Kendirci fırtınası esti. Şahin Kendirci müthiş performansıyla izleyenleri kendine hayran bıraktı. İşte Şahin Kendirci ve müthiş sesi. Eser Yenenler "Sanki ağlamamışsında doğarken, ’siz sevenlerime hoşgeldiniz’ demişsin gibisin" dedi 

Yetenek Sizsiniz Türkiye’de geçtiğimiz hafta Adana'da ikamet eden, aslen Urfalı olduğu öğrenilen Şahin Kendirci fırtınası esmişti. Küçük yaşına rağmen söylediği İbrahim Tatlıses (Mutlu ol yeter) şarkısı ile hem salonda bulunanları hem de ekranları başında izleyenlyeri kendisine hayran bıraktı. Şahin Kendirci’nin söylediği şarkı sonrası salon coşarken Hülya Avşar başta olmak üzere Yetenek Sizsiniz Türkiye jürisi Şahin Kendirci’nin performansını büyük bir beğeni ilşe izledi. 

Bu akşam yayınlanan 3 Adam isimli programa konuk olan Şahin Kendirci yine stüdyoda ve ekranları başında izleyen milyonları coşturdu. "Neden saçların beyazlanmış arkadaş" türküsünü seslendiren Şahin Kendirci'yi babası da yalnız bırakmadı. Baba Kendirci, 3 Adam programı sunucularına, Acun Medya'ya ve seyircilere teşekkür etti. 

Küçük Şahin de, en büyük hayalinin annesine bir ev almak olduğunu söylediği programda hedefinin İbrahim Tatlıses gibi ünlü olmak olduğunu aktardı. Şahin Kendirci, Yetenek Sizsiniz Türkiye'deki performansının ardından yaşadıklarını da anlattı. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku