Magazin:
Şahin Kendirci Zorunamı Gitti Gardaş'ı süper söyledi

Yetenek sizsiniz'e öyle bir yarışmacı geldi ki yaşı küçük olmasına rağmen kocaman sesiyle herkesi büyüledi. Yetenek Sizsiniz'e Adana'dan katılan Şahin Kendici İbrahim Tatlıses'in küçültülmüş hali gibiydi.

Caf caflı takım elbisesiyle assolist edasıyla sahneye hakimiyetini kuran Şahin şarkısına başlar başlamaz salonu inletti. İbrahim Tatlıses'ten Mutlu Ol Yeter şarkısını seslendiren küçük Şahin dev sesiyle izleyen herkesin tüylerini diken diken etti.

Hülya Avşar Şahin'in performansından öylesine etkilendi ki gözleri fal taşı gibi açıldı. Eser Yenenler Şahin'in şarkısına bol bol eşlik etti. Hülya Avşar Şahin'in sesini öylesine beğendi ki beğenme tepkisi olarak sahneye kalem fırlattı. Hülya Avşar şarkı bitmeseydi dayanamayıp kendimi sahneye atacaktım dedi.

Şahin büyümüşte küçülmüş tavırlarıyla herkesi çok güldürdü. Şahin'den başka bir şarkı söylemesini isteyen Acun Ilıcalı'ya küçük Şahin zoruna gitti gardaş şarkısını seslendireceğini söyledi..

Azer Bülbül ve Dilberay'dan dinlediğimiz Zoruna mı gitti gardaş şarkısını seslendiren Şahin kırk yıllık arabesk sanatçısı gibi bir performans sergiledi..

Şahin şarkısını bitirir bitirmez salon ayağa kalktı ve bir daha bir daha diye bağırmaya başladı. Assolist edalarıyla sahnede devleşen Şahin'i bütün jürileri çok beğendi..

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku