Magazin:
Sana Bir Sır Vereceğim 10. Bölüm donmadan FOX Tv CANLI CANLI izle

Sana  Bir Sır Vereceğim yep yeni bölümüyle bu akşam FOX Tv'de olacak. Sana Bir Sır Vereceğim nefes kesen bölümüyle tiryakilerinin karşısında olacak. FOX Tv'yi televizyondan seyredemeyen Sana Bir Sır Vereceğim Dizisi 10. Bölüm FOX  TV canlı izle. Sana Bir Sır Vereceğim'de tilki ile Aylin arasındaki olay büyüyor. Sana Bir Sır Vereceğim izlemek için aşağıdaki linke tıkalyın ve donmadan izleyin.

 

FOX TV SANA BİR SIR VERECEĞİM CANLI CAP CANLI İZLE


Sana Bir Sır Vereceğim'de Tilki’den tamamen umudunu kesmiş olan Aylin, romantik bir sürpriz ile karşılaşır.. Doğum gününden bir gece önce yaşadıkları Aylin’in kafasını daha da karıştırır. Aylin’i ve Tilki’yi bekleyen asıl sürpriz ise doğum gününde yaşanacaktır...


KORKUNÇ GERÇEK ORTAYA MI ÇIKIYOR?

Dizinin bu bölümünde öldü sanılan Nihat’ın eve gelişi Sevgi ve Mehmet için yeni bir umut olur. Çocukları kurtarmak için çare arayan Sevgi ve Mehmet, Nihat’ın onlara yardım etmesi koşuluyla evde kalmasını kabul ederler.

AYLİN’İ BEKLEYEN BÜYÜK SÜPRRİZ NE?

Tilki ‘nin Çağla ile çekilmiş fotoğrafını gören Aylin, bir kez daha hayalkırıklığına uğrar. Tilki, Aylin’i bunun bir oyun olduğuna inandırmak için uğraşırken kendini Savaş’ın hazırladığı yeni bir oyunun içinde bulur. 

Tilki’den tamamen umudunu kesmiş olan Aylin, romantik bir sürpriz ile karşılaşır.. Doğum gününden bir gece önce yaşadıkları Aylin’in kafasını daha da karıştırır. Aylin’i ve Tilki’yi bekleyen asıl sürpriz ise doğum gününde yaşanacaktır.

Esra Ronabar ve Murat Han’ın başrollerini paylaştığı, Deniz Özerman, Cengiz Tangör, Ekin Koç, Demet Özdemir, Metehan Sözer, Su Burcu Yazgı Coşkun, Burak Can, Dila Danışman, Bora Cengiz, Nezih Cihan Aksoy ve Dilşad Şimşek’in heyecanlı hikayesi ‘Sana Bir Sır Vereceğim’ yeni bölümü ile 13 Eylül Cuma akşamı 20.15’te FOX’TA

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku