Magazin:
Sana Bir Sır Vereceğim 11.bölüm fragmanı Pazar akşamı yayında

Savaş git gide tehlikeli bir hal almaya başladı. Savaş'ın içinde tuttuğu senelerdir besledği intikam en çok Aylin'e zara veriyor.  Aylin'in tek suçu Tilki'yi sevmek.

 

Aylin Tilki'yi sevdi Savaş kudurdu. Gözünü intikam bürüyen Savaş Tilki'den adım adım intikam alıyor. Öyle bir intikam ki bu Aylin'in canını acıtıyor göz göre göre Aylin kahroluyor. Aylin'in doğum günü duygu karmaşasına neden olur. Aylin yaşanan üzücü olaylarda kendine hakim olamayıp gözyaşlarına boğuldu. Savaş ise hemen bu durumdan yararlanır.

 

Aylin'in doğum günü resmen kabusa döner.. Atık bu içinden çıkılmaz bir oyundur.. Savaş kedinin fare ile oynadığı gibi oynuyordu..

 

<iframe src="http://www.youtube.com/embed/25eHb-ZP5F8" width="640" height="360"></iframe>

Aylin'in başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmedi diyebiliriz. Savaş öyle bir plan öyle bir kurgu yaptı ki resmen senaryoyu yazıp oynuyor. Savaş Aylin'i su dolu bir havuzun içinde ölüme terk eden isim oldu sonra da kurtaran oldu.

 

Tilki gittiğinde kimse yoktu mekanda 'Yine geçiktin' notu ile karşı karşıya kalan Tilki deli divane gibi Aylin'i arar orada burada. Oysa Aylin yazılan kötü senaryonun içinde bir kukla gibi oldu. Savaş ise Aylin'i almış karavana götürmüştür. Sonra O'nu kurtardığını anlatmıştır. Aylin buna inanmıştır çaresiz. Kurtulduğu için mutludur. Gerisi hiç önemli değil..

 

Aylin eve gelmeden önce telefon açıp Sevgi ile konuşmuş eve geleceğini söylemiştir. Tam o sırada Tilki darma duman halde gelir eve. Perişandır.. Aylin'e bir türlü anlatmaz içinde bulunduğu durumu. Telefonu O'nunla kedinin fare ile oynadığı gibi oyan bir insanın olduğunu anlatamz.

 

Savaş ise Tilki'yi öyle bir duruma düşürmüştür. İnsanların O'na olan güveni klamamıştır. Tilki ise bu durumun Savaş ile ilgiil olduğunu anlamıştır. Şimdi sıra Tilki'nin kendini ispatlamasına geldi..

 

D. Yorgun

 

<iframe src="http://www.youtube.com/embed/jAHSKFkKSTo" width="640" height="480"></iframe>

 

FOX TV'nin yeni başlayan ve hemen izleyici kitlesi oluşturan bir sonraki bölümleri merakla beklenen dizisi olan, Sana Bir Sır Vereceğim tüm hızıyla devam ediyor. Birinci bölüm yayınlanır yayınlanmaz oyuncuların merak edildiği dizideki çoğu isim ilk defa ekranlarda gördüğümüz isimler, bunlardan biriside Demet Özdemir..


Demet Özdemir dizide Aylin karakterini canlandırıyor. Profesyonel oyunculuk kariyerine bu dizi ile başlayan güzel oyuncu hemen dikkatleri üzerine çekmeye ve adından söz ettirmeye başladı. Şimdi ise Demet Özdemir kimdir, kaç yaşındadır gibi sorular sorulmaya başladı bile.


Sizlere bu yazımızda Sana Bir Sır Vereceğim dizisi Aylin karakteri yani Demet Özdemir kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir, kısaca biyografisini paylaşmaya çalışacağız.


Demet Özdemir 22 yaşında olup 1991 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde Aylin karakteri ile ilk profesyonel oyunculuk deneyimini yaşayacak olan güzel bir oyuncudur.Demet Özdemir siyah saçlı ve kahverengi gözleri ile dizide bütün gözleri üzerine çekerek adından söz ettirmiştir. Dizideki rolünde süper güçlere sahip etrafına elektrik saçan kızı canlandıran Demet Özdemir elektriğini bizlere de saçmıştır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku