Magazin:
Sana Bir Sır Vereceğim 15.bölüm fragmanı izle yeni bölüm fragmanı 20 Ekim 2013

Çağla yaptı yapacağını. Aylin 'in özel gücünü ortaya çıkardı. Okul bahçesi bir anda atl üst oldu. Sana Bir Sır Vereceğim 15.bölümde kimlerin gücü ortaya çıkacak. Aylin'in elektrik yaydığı o anlar tüm okulun gözünün önünde yaşandı. Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümü ile Foz Tv ekranlarında olacak.

 

Aylin kahrolmuştur. Bir anda güçlerini kontrol altına alamayan Aylin'in işi çok zor olmuştur. Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölüm fragmanı ile spothaber.com'da yerini alacaktır.

 

Aylin'in tüm okulunun önünde rezil olduğu o anları insanları hafızasından silmek içinde özel bir güç lazım ama bu o kadar kolay olmayacaktır. Allah'tan Levent geri adam atar ve Çağla o iddiasını ispatlayamaz. Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölüm fragmanı ile sitemizde yerini alacaktır.

 

Aylin bu durumdan dolayı çocukların zora gireceğini düşünür ve gitmek ister. Aylin'i engelleyen tek isim yine Tilki olacaktır. Aylin ve Tilki bahçede ilk kez hayal kurarlar. O sahneler izlenmeye değer sahnelerdi. Aylin ve Tilki'nin aslında birbirine ne kadar ters oldukları anladık. Ama aşkta zaten zıt kutuplarda yaşanmaz mı?

 

Savaş ise zordadır. Ard arda yaptığı hatalar Büyük abiyi sinirlendirmiştir. Savaş'ın işi artık daha zor bu durumda Savaş'a aşık olan Meltem'in başına patlayacak. Meltem Savaş'ı sevmenin bedelini çok ağır ödeceyecektir.

 

Sana Bir Sır Vereceğim 15.bölüm fragmanı ile spothaber.com'da yerini alacaktır.

 

 

spothaber.com

 

 

 

 

Aylin’in okul bahçesinde gücünü kontrol edememesi, tüm aileyi zor durumda bırakır. İnsanların gösterdiği tepkilerden korkan Aylin, evden ayrılma planları yapar. Çağla ise Aylin’den sonra Tilki’nin sırlarının peşine düşer. Çağla’nın kendisine oynadığı oyun yüzünden Tilki, geçmişte yaptığı hatalarla tek tek yüzleşir. Hayatları alt üst olan Tilki ve Aylin, her şeyi arkalarında bırakıp kaçmakla, gerçeklerle yüzleşmek arasında seçim yapmak zorunda kalacaklardır. Savaş’ın ardarda yaptığı hatalar Büyük Abi’yi sinirlendirmeye başlar. Büyük oyuna Esra’nın da dahil olmasıyla güç dengeleri değişir. Savaş kendini temize çıkarmaya çalışır. Meltem ise Savaş’a olan aşkının bedelini çok ağır bir şekilde öder. Sırlar bir bir açığa çıkmaya başladıkça Mehmet’in içinde bulunduğu durum da karmaşık hale gelir. Mehmet, tüm yaşanan olumsuzluklara rağmen Sevgi’nin yokluğunda, aileyi bir arada tutmak için tek başına mücadele vermek zorundadır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku