Magazin:
Sana Bir Sır Vereceğim 16.bölüm fragmanı izle Tilki'nin ölüm kalım savaşı..

Sana Bir Sır Vereceğim 16.bölüm fragmanı yayınlandı izlemek için haberimizin içindeki videoyu tıklamanız yeterli olacaktır...Sana Bir Sır Vereceğim 15.bölüme damga vuran sahne ise hiç şüphesiz Aylin ve Tilki'nin dans sahnesi oldu. Sana Bir Sır Vereceğim 16.bölüm'de büyük acı büyük çaresizlik var. Sana Bir Sır Vereceğim 16.bölümde neler olacağını merak edenler için. Sana Bir Sır Vereceğim 16.bölüm fragmanı işte..

Kardeşini kurtarmaya giden Tilki Savaş tarafından yaralanıyor. Söz konusu Savaş olunca hiç vicdan yok. Abisi canı, kanı, kardeşi bunlar Savaş için hiç de önemli değil orada yaralı olan canı, kanı, kardeşiymiş hiç önemli değil. Sana Bir Sır Vereceğim 16.bölüm fragmanı yayınlandı. Sana Bir Sır Vereceğim 16.bölüm fragmanı haberimizin içinde yerini aldı. Sana Bir Sır Vereceğim 16.bölüm fragmanı izleyiniz.

Sana Bir Sır Vereceğim yeni yepyeni bölüm ile Fox Tv ekranlarında fırtınalar estirdi. Sana Bir Sır Vereceğim yeni yepyeni bölüm fragmanı burada olacak. Sana Bir Sır Vereceğim 16.bölüm fragmanı her hafta olduğu gibi bu haftada spothaber.com'da yerini alacak. Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölüm fragmanı burada..

 

Sana Bir Sır Vereceğim 'de kötü günler yaşanıyor. Bir aile olmadıkları anlaşılan Mehmet ve çocukların başı belada. Sana Bir Sır Vereceğim 'de zor günler yaşanıyor. Zeynep'i Sosyal Hizmetler'den gelen bir ekibin Zeynep'i zorla götürmelerinde gözyaşları sel oldu. Zeynep diğer yanden çocuklar d,ğer yandan gözyaşları sel oldu. O öyle bir sahneydi  ki izleyenlerin burun delikleri sızladı. Zeynep beni bırakma diye Mehmet'e sarıldıkça kimsenin yüreği dayanmadı. Sana Bir Sır Vereceğim 16.bölümde neler olacak?

 

 

Mehmet bu strese dayanamadı ve yığılıp kaldı. Sana Bir Sır Vereceğim 16.bölüm fragmanı burada olacak. Aylin ve Tilki gitti Zeynep'i Sosyal Hizmetler'den gelip aldılar. Kala kala iki çocukla kalan Mehmet perişandır. Sevgi ise bir an önce çıksa ortaya iyi olacak. Sana Bir Sır Vereceğim 16.bölümde Sevgi ortaya çıkacak mı? Mehmet, Sevgisiz perişandır.

 

Mehmet'in yeni planı ne? Aylin ve Tilki de hayatlarına çok güzel devam ederler. Herkeslerden gözlerden uzak bir hayat yaşamaya başladılar.  Sana Bir Sır Vereceğim 16.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yerini aldı.

 

Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümde Büyük abi ise Savaş'ın biletini kesti.  Sana Bir Sır Vereceğim 16.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Sana Bir Sır Vereceğim 16.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yerini aldı.

 

Meltem ize ölümün kıyısından döndü. Savaş O'nu ölüme terk etti. Savaş oldukça tehlikeli bir insan haline geldi. Sana Bir Sır Vereceğim 16.bölümde Savaş 'ın durumu ne olacak? Sana Bir Sır Vereceğim 16.bölüm'de Savaş ve Tilki arasındaki buzlar eriyecek mi yoksa daha da mı çıkılmaz bir hal alacak? Sana Bir Sır Vereceğim 16.bölüm fragmanı yayında olunca eş zamanlı sitemizde yerini aldı.

 

Sana Bir Sır Vereceğim 16.bölüm fragmanı sitemizde yerini aldı.

 

spothaber.com

 

 

Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölüm ekranlarda fırtınalar estirdi. Aylin ve Tilki başlarını alıp gittiler ama ne fayda bela onları yalnız bırakmadı. Sana Bir Sır Vereceğim 15 Bölüm Dans Müziği Söyle Sevgilim son bölüme damga vurdu.

Aylin ve Tilki son zamanların en çok sevilen ikilisi oldular. Yaz döneminde ekranlara gelen Sana Bir Sır Vereceğim bir anda çok sevildi ve reyting rekorları kırıldı. 

Aylin ve Tilki'nin imkansız aşkı artık iyice gün yüzüne çıktı. Aşkların yaşamaya başlayan çift belki de uzun süredir birbirilerine bu kadar yakın oldular. Aylin ve Tilki aşklarını dolu dizgin yaşamak için gittiler. Uzaklara çok uzaklara giden çiftin durumu izleyenleri çok sevindirdi. İlk kez Aylin elektirik saçmadan Tilki'ye dokunabildi.

Aylin ve Tilki'nin dansları olay oldu. O müzik sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. 

İşte merak edilen o müzik.. Sana Bir Sır Vereceğim 15 Bölüm Dans Müziği Söyle Sevgilim

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku