Magazin:
Sana Bir Sır Vereceğim 16.bölüm izle tek parça izle

Sana Bir Sır Vereceğim son bölümü tek parça şeklinde izlemek için haberimizin içindeki linki tıklamanız yeterli olacaktır. Aylin ve Tilki'nin görülmeye değer aşkı mahvetti izleyenleri. Sana Bir Sır Vereceğim 16.bölüm tek parça izlemek için haberimizin içindeki videoyu izlemeniz yeterli olacaktır.

Aylin ve Tilki aşkı kahretti izleyenleri. Sana Bir Sır Vereceğim son bölümü yeniden izlemek için yada izleyemeyenler için sitemizde tek parça halinde full olarak izlemeniz mümkün.

 

 

Sana Bir Sır Vereceğim 17.bölüm ile 10 Kasım akşamı Fox Tv ekranlarında olacak. Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümü ile fırtınalar estirdi. Sana Bir Sır Vereceğim her hafta olduğu gibi bu haftada izleyenleri ekran başına toplamayı başardı. Sana Bir Sır Vereceğim 17.bölüm fragmanı spothaber.com farkıyla sitemizde yerini alacak.

Sana Bir Sır Vereceğim yüreklere dokunmaya devam ediyor. Aylin ve Tilki aşkı başlamadan bitmeye mahkum oluyor yine. Savaş abisinden intikamını çok fena aldı. Tilki'yi öyle kanlar içinde o mekanda bırakıp gider. Savaş'ın intikamı çok pis oldu. Aylin çaresiz Tilki'nin başında ölümünü bekler. Aylin deliye dönmüştür. Sana Bir Sır Vereceğim 18.bölüm fragmanı izlemek için sitemizden ayrılmayın. Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümü ile 10 Kasım akşamı Fox Tv ekranlarında olacak.

 

Tilki'nin kalbi durur. Aylin ne yapacağını bilemez halde perişandır. Kalbi duran Tilki'yi Aylin özel gücüyle yeniden hayata döndürür. Tilki hayata dönmüştür. Aylin tam o sırada yarım çağırmak için yola koyuldu. Yollarda yardım arayan Aylin Orhan ile karşılaşır. Orhan tam da Tilki'yi arıyordu ki. Aylin ile karşılaşır. Olay yerine giden polis ve Aylin Tilki'yi bulamazlar. Tilki'yi ise daha önceden kurtardıkları Duru yardım eder. Duru 'nun da özel gücü vardır ve Tilki'yi iyileştirir.Sana Bir Sır Vereceğim 17.bölüm fragmanı spothaber.com'da. 

 

Orhan ise Aylin'in ruhsal olarak kötü olduğunu iddia edip doktorlara teslim eder. Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölüm fragmanı sitemizde yerini alacak. Aylin deli damgası yemiştir. Artık hayatı eskisi gibi olmayacak. Çağla ise Aylin'in daha kötü olması için elinden geleni yapar. Aylin ve Tilki bir kez daha ayrı kalmıştır.

 

Savaş ise Büyük Abi'nin gazabına uğramıştır. Sana Bir Sır Vereceğim 17.bölüm fragmanı ile sitemizde yerini alacak. Savaş'ın özel yeteneği alınmıştır elinden. Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümü ile 10 Kasım akşamı Fox Tv ekranlarında olacak..

 

D. Yorgun

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku