Bugün

14 °C

Yarın

19 °C
04.12.2013 15:06:30

Sana Bir Sır Vereceğim bitiyor mu?

Fox Tv'nin fantastik dizisi Sana Bir Sır Vereceğim 'in biteceğini dair bilgi alındı. Pazar akşamlarının sevilen dizisinin final yapacağı dedikodusu bile sevenlerini şok etti.
Sana Bir Sır Vereceğim bitiyor mu?

FOX ekranlarında yayınlanan ve bir kaç bölüm sonra yayından kaldırılması planlanan 'Sana Bir Sır Vereceğim' dizisi hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Sana Bir Sır Vereceğim bitiyor mu?

FOX'ta yaz aylarında yayınlanmaya başlayan fantastik gençlik dizisi Sana Bir Sır Vereceğim'in yayından kaldırılacağı yönündeki haberlerin ardından dizinin hayranları sosyal medyada kampanya başlatarak kanal yönetiminden dizinin devam etmesini istediler.


DİZİ YENİ YILA KADAR DEVAM EDECEK


Vatan Gazetesi televizyon yazarı Oya Doğan, kişisel twitter hesabından duyurduğu haberde, Sana Bir Sır Vereceğim'in Aralık ayı sonuna kadar kesin olarak yayında kalacağını yazdı.Sana Bir Sır Vereceğim bitiyor mu?

Dizinin yeni yıldaki akıbeti ise henüz netlik kazanmadı.


GÜNÜ DEĞİŞİNCE REYTİNGLERİ DÜŞMÜŞTÜ


Başrollerinde Murat Han, Esra Ronabar, Ekin Koç ve Demet Özdemir'in oynadığı dizi, özellikle sosyal medyada büyük bir hayran kitlesine sahipti. Sana Bir Sır Vereceğim bitiyor mu?

Dizi ilk olarak yayınlandığı Cuma akşamları, gün birincisi olurken, Star'daki Medcezir'e karşı da reyting başarısı yakalamıştı.

Ancak Karagül dizisinin yeni bölümlerinin yayınlanmasıyla, Sana Bir Sır Vereceğim gün değiştirerek Pazar'a alınmış ve ardından reytinglerde düşüş yaşamıştı. Sana Bir Sır Vereceğim bitiyor mu?


FOX'TA 2 DİZİ BİTİYOR


FOX TV, Bir Aşk Hikayesi ile Babam Sınıfta Kaldı dizilerini de kesin olarak bitirme kararı aldı.


 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum