Magazin:
Sana Bir Sır Vereceğim canlı izle Fox tv canlı donmadan kesintisiz izle

Tilki'nin özel gücü geri tepti. Tam görünmez oldu çıktı. Tilki eski haline dönemiyor. Aylin,Sevgi ve Mehmet çok endişeliler. Bu durum Tilki'ye git gide zarar veriyor.

 

FOX TV CANLI İZLE

 

Gücünü kontrol edemeyerek görünmez olan Tilki'nin peşinden giden Aylin, kendi hayatını tehlikeye atar. Sevgi ve Mehmet Aylin'i tek başına bulduklarında Tilki’nin başına gelenleri öğrenirler. Tilki'nin gücünün kontrolden çıkması çocukları kurtarmak için çalışan Nihat'ı daha da endişelendirir. Nihat’ın tek amacı Tilki’yi bir an önce iyileştirecek aşıyı bulabilmektir. Tilki'nin ortadan kaybolması başta Reyhan olmak üzere çevredekilerin dikkatini çeker.. Zeynep'in aklına gelen fikir son anda ailenin imdadına yetişir. Tüm aile Tilki’nin iyi olması için çaba sarf ederken, Savaş intikam oyununu sürdürmeye devam eder. Bu kez hedefinde Aylin vardır. Tilki’yi sonsuza dek kaybetmekten korkan Aylin’e acımasız bir oyun planlayan Savaş, Aylin’i korkunç bir seçim yapmaya zorlar..

 

Savaş git gide tehlikeli bir hal almaya başladı. Savaş'ın içinde tuttuğu senelerdir besledği intikam en çok Aylin'e zara veriyor.  Aylin'in tek suçu Tilki'yi sevmek.

 

Aylin Tilki'yi sevdi Savaş kudurdu. Gözünü intikam bürüyen Savaş Tilki'den adım adım intikam alıyor. Öyle bir intikam ki bu Aylin'in canını acıtıyor göz göre göre Aylin kahroluyor. Aylin'in doğum günü duygu karmaşasına neden olur. Aylin yaşanan üzücü olaylarda kendine hakim olamayıp gözyaşlarına boğuldu. Savaş ise hemen bu durumdan yararlanır.

 

Aylin'in doğum günü resmen kabusa döner.. Atık bu içinden çıkılmaz bir oyundur.. Savaş kedinin fare ile oynadığı gibi oynuyordu..

 

<iframe src="http://www.youtube.com/embed/25eHb-ZP5F8" width="640" height="360"></iframe>

Aylin'in başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmedi diyebiliriz. Savaş öyle bir plan öyle bir kurgu yaptı ki resmen senaryoyu yazıp oynuyor. Savaş Aylin'i su dolu bir havuzun içinde ölüme terk eden isim oldu sonra da kurtaran oldu.

 

Tilki gittiğinde kimse yoktu mekanda 'Yine geçiktin' notu ile karşı karşıya kalan Tilki deli divane gibi Aylin'i arar orada burada. Oysa Aylin yazılan kötü senaryonun içinde bir kukla gibi oldu. Savaş ise Aylin'i almış karavana götürmüştür. Sonra O'nu kurtardığını anlatmıştır. Aylin buna inanmıştır çaresiz. Kurtulduğu için mutludur. Gerisi hiç önemli değil..

 

Aylin eve gelmeden önce telefon açıp Sevgi ile konuşmuş eve geleceğini söylemiştir. Tam o sırada Tilki darma duman halde gelir eve. Perişandır.. Aylin'e bir türlü anlatmaz içinde bulunduğu durumu. Telefonu O'nunla kedinin fare ile oynadığı gibi oyan bir insanın olduğunu anlatamz.

 

Savaş ise Tilki'yi öyle bir duruma düşürmüştür. İnsanların O'na olan güveni klamamıştır. Tilki ise bu durumun Savaş ile ilgiil olduğunu anlamıştır. Şimdi sıra Tilki'nin kendini ispatlamasına geldi..

 

EKİN KOÇ FENOMENLİĞİ

 

Fox TV’nin yeni dizisi “Sana Bir Sır Vereceğim” dizisinin Tilki’si Ekin Koç çok kısa bir sürede ciddi bir hayran kitlesi elde etti. Sosyal medyada adından sıkça söz ettiren genç Oyuncu Ekin Koç için sayısız çalışmalar yapıldı. Şimdi de #SeniSeviyoruzEkinKoc tag’ı ile tt olan Ekin Koç’u Hayranları yeni neslin en beğendiği oyunucşar arasına sokmayı başardı.  arasına sokmayı başardı.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku