Magazin:
Sana Bir Sır Vereceğim yeni (11) son bölüm Fox Tv izle SBSV HD izle 22 Eylül 2013

Sana Bir Sır Vereceğimdizisi bu cuma günü niye oynamadı merak ediyorsanız sebebi yayın gününün değişmiş olması. Sana Bir Sır Vereceğim bu haftadan itibaren 22 Eylül Pazar günleri ekrana gelecek. Bugün akşam yayınlanacak Sana Bir Sır Vereceğim'in yeni bölümünde heyecan bir an olsun düşmeyecek.

Aylin, korkunç bir seçimle yüz yüze geliyor. Tahmin edebileceğiniz gibi onu bu seçime zorlayan da Barış. Sana Bir Sır Vereceğim 11. bölümdeTilki gücünü kontrol altına alamadığı için görünmez olarak kalıyor. Mehmet, Tilki için "Sonsuza kadar görünmez kalacak hali yok ya!" dese de Nihat'ın endişeleri vardır. Çocukları kurtarmak isteyen Nihat'ın şimdi hedefi Tilki'yi iyileştirecek aşıyı bulmaktır.

SANA BİR SIR VERECEĞİM FOX TV CANLI İZLE

Aylin Tilki'den tamamen umudunu kesmiştir artık. Sana Bir Sır Vereceğim'in bu akşam ki bölümünde Aylin Tilki'den vazgeçecek.  Aylin'nin Tilki'den vazgeçmesinin sebebi ise Tilki'nin Çağla ile beraber çekilmiş fotoğraflarıdır.

Tilki Aylin'in vazgeçmesine anlam veremez ve Aylini tüm gücüyle herşeyin bir oyun olduğuna inandırmaya çalışır. Fakat Aylin bir kere yıkılmıştır fotoğrafları görünce.

Tilki kendini affettirmek için Aylin'e romantik bir sürpriz hazırlar. Aylinin kafası iyice karışır bu sürpriz sonrasında..

Aylin ve Tilki'yi bekleyen asıl sürpriz doğumgününde yaşanacaktır..

Tilki gerçekten hırsız mı? Sana Bir Sır Vereceğim 12. bölümüyle Cuma akşam izleyicileriyle buluşacak. İşte Sana Bir Sır Vereceğim 12. bölüm fragmanıve yeni bölümde yaşanacaklar

EKİN KOÇ'U TANIMAYANLAR İÇİN TİLKİ YANİ EKİN KOÇ KİMDİR?

Murat Boz’a olan benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken yakışıklı oyuncu Ekin Koç 27 yaşında olup 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yakışıklı  oyuncunun boyu 1,70 cm ve göz rengi kahverengidir. Ekin Koç 35 buçuk atölyesi öğrencisi olup, Vahide Gördüm ve eşi Altan Gördüm’den dersler alan oyuncu şimdi ise Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde oynayacak.Doğum Yeri:Antalya

Doğum Tarih:1992

Yaşı:21

Boyu:1.70

Kilosu:68 kg üzeri

Göz Rengi:Kaverengi

Saç Rengi:Siyah

Burcu:Bilinmiyor

Eğitim:Konservatuar

Mesleği:Oyuncu,manken,fotomodel,sunucu

Höbileri:Spor yapmak,seyhatat etmek,gezmek,eğlenmek,müzik dinlemek,internet sörf yapmak

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku