Magazin:
Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölüm (21.bölüm) fragmanı izle 8 Aralık

Fox Tv'nin sevilen dizisi Sana Bir Sır Vereceği 21.bölüm fragmanı izle. Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sana Bir Sır Vereceğim 21.bölümde neler olacak işte hepsinin cevabı burada ..

Sana Bir Sır Vereceğim 21.bölüm fragmanı yayınlandı. Sana Bir Sır Vereceğim 21.bölüm fragmanı spothaber.com farkıyla sitemizde yerini aldı. Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölüm 8 Aralık pazar akşamı Fox Tv ekranlarında olacaktır.

Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümü ile ekranlarda olacak. Sana Bir Sır Vereceğim 21.bölüm fragmanı yayınlandı. Aylin Camgöz tarafından kaçırıldı. Aylin'in hayatı tehlikede. Sana Bir Sır Vereceğim 21.bölüm fragmanı izle. Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölüm fragmanı izle.

 

Şifacı'yı karçırmak isterken Kanatsız'ı kaçırdı Büyük Abi. Şifacı ise Savaş ile duygusal bir şeyler yaşamaya başladı. Tilki ise Büyük Abi her yerde O'nu ararken O'nun böyle ortalarda olmasından rahatsız oldu. Sana Bir Sır Vereceğim 21.bölüm fragmanı izle. Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölüm fragmanı izle.

 

Camgöz tarafından kaçırılan Aylin'in hayatı tehlikede. Tilki ise deliye döndü. Şifacı'yı verip Aylin'i kurtarabilecek mi? Büyük Abi bütün çocukları yavaş yavaş ele geçiriyor. Tilki Aylin'i nasıl kurtaracak? Büyük Abi Aylin'e zarar verecek mi?

İşte Sana Bir Sır Vereceğim 21.bölüm fragmanı

 

SANA BİR SIR VERECEĞİM'İN TİLKİ'Sİ EKİN KOÇ..

Ekin Koç Kimdir?

Ekin Koç 1986 doğumludur. İlk dizisi fox tv ekranlarındaki Sana Bir Sır Vereceğim. Dizide tilki karakterini canlandırıyor. Özellikle de genç kızların hayranı olduğu Ekin Koç ile ilgili detaylı bilgilere ilerleyen günlerde bu sayfadan yazacağız...

Dizide ekin Koç yani Tilki'yi tanımak istersek, Ailenin en büyük oğlu. 18 yaşında görünmez bir genç. Onu belirleyen özelliği taktığı güneş gözlükleri. Asi ruhlu, umursamaz ama yalnız yaşamaya alıştığı için de kendi sorunlarını çözmeye alışık. “Tilki’nin kimseye ihtiyacı yoktur. “ Dışarıdan görünenin aksine Tilki, oldukça sevecen sevilmeye ihtiyaç duyan biri. Onun içeri kimseyi almamak için ördüğü duvarlar anormal aile ile yavaş yavaş çökmeye başlar. Tatmadığı bu yeni duyguları çok sever. Yakışıklılığı sayesinde komşunun meraklı kızı Çağla’nın radarına girer. Aylin ise bu durumdan hiç hoşlanmaz.


 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku