Magazin:
Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümde neler olacak?

Sana Bir Sır Vereceğim 15.bölüm 2.fragmanı yayınlandı. Tilki ve Aylin aileye zarar vermemek için uzaklara gitmişlerdir ama gittikleri yerde karşılarına çıkan yabancı onları başka bir serüvenin içine sürükler. Sana Bir Sır Vereceğim 15.bölüm 2.fragmanı haberimizin içinde yerini aldı.

Sana Bir Sır Vereceğim heyecan dolu bir bölüm ile yine ekranlarda olacak. Aylin ve Tilki aşklarından vazgeçemediler ve gitmeye karar verdiler. Gitmek ve oradan uzaklaşmak onlar için bir kurtuluş gibi olsa da hayat onlara öyle bir oyun oynayacak ki yine herşey alt üst olacak. Sana Bir Sır Vereceğim 15.bölüm 2.fragmanı aşağıda yerini aldı.

 

Aylin ve Tilki aşkı nasıl devam edecek aşıklar ve birbirlerine dokunamıyorlar. Aylin elektrik saçıyor her an sevdiğine zara verebilir. Peki bu durum onların hayatında büyük bir engel olmayacak mı? Sana Bir Sır Vereceğim 15.bölüm 2.fragmanı yayınlandı izleyebilirsiniz.

 

İşte Sana Bir Sır Vereceğim 15.bölüm 2.fragmanı

 

 

Çağla'nın Tilki'nin geçmişteki suçlarını ortaya çıkarması tüm ailenin kaderini değiştirecektir. Tüm sırların bir bir açığa çıkmasıyla Mehmet'in korkuları gerçek olmaya başlar. Herkes gerçek bir aile olmadıklarını öğrenmiştir artık… Aileyi kötülüklerden korumak için evden ayrılan Aylin ve Tilki’nin ise yaşanan bu gelişmelerden haberleri yoktur. İkili yeni hayatlarına doğru ilerliyorken yollarına çıkan yabancı onları bambaşka bir maceranın içine sürükler. Tüm zorluklara rağmen bir arada tutmaya çalıştığı ailenin parçalandığını görmek Mehmet’i perişan eder. Yolun sonuna geldiklerini düşünen Mehmet’in tek çözüm yolu her şeyi geride bırakıp gitmektir. Mehmet’in gidişine engel olmak isteyen Esra, Tilki ve Aylin’i geri getirmek için Savaş’ı oyuna dahil eder. Oysa Büyük Abi, Savaş'ı oyundan sonsuza kadar çıkarma kararını vermiştir bile... Tilki ve Savaş bir kez daha karşı karıya geleceklerdir. Ve Savaş’ın kaderi bir kez daha Tilki’nin ellerindedir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku