Magazin:
Şefkat Tepe 119.bölüm fragmanı izle (yeni bölüm)

Şefkat Tepeyeni sezon başladı.Terörü tüm detayları ile işleyenŞefkat Tepedizisi yeni sezonda da bol aksiyonu ve heyecanı ile seyircileri ekran başına toplayacağa benziyor.Baş rollerinde Mert Kılıç ve Ertuğrul Şakar'ın yer aldığıŞefkat TepedizisindeSungurlu timi göreve dönüyor.

 

A

SEZON FİNALİNDE BUNLAR YAŞANMIŞTI.

Konsolos, Şahin’in örgüt içindeki konumunu sorgularken Naza’ya da onu takip etmesini söyler. Diğer yandan General, kendisini ziyaret eden birinin hemen ardından şehit edilince ortalık yine karışır. Türk-Kürt çatışmasını önlemek için bir köye giden Sungurlar ise oyuna getirilerek yargıya sevk edilirler. Üstelik Konsolos’un ölümü de üstlerine kalır.

 

MERT KILIÇ..

 

Şefkattepe dizisinin başarılı oyuncularından biri olan ve Şefkattepe dizisinde Serdar Komutan karakterini canlandıran oyuncu Mert Kılıç, 1978 yılında Amasya’da dünyaya gelmiştir. Günümüz yılına (2013) göre 35 yaşında olan Mert Kılıç, Best Of The World yarışmasına katılarak derece almayı başarmıştır.

 

Ayrıca Mert Kılıç, oyunculuk eğitimini geliştirmek için Amerika’ya giderek orada Amerika’nın California eyaletine bağlı Los Angeles Beverly Hills Play House okulunda oyunculuk eğitimi almıştır. Los Angeles Beverly Hills Play House okulunda Milton Katselas yönetiminde oyunculuk eğitimini geliştiren Mert Kılıç, bunu eğitimden sonraki çalışmalarında da belli etmeyi başarmıştır.

 

Ayrıca Mert Kılıç’ın boyu 1,85 santimetredir.

 

Mert Kılıç bugüne kadar pek çok dizi projesinde yer almıştır.

 

Mert Kılıç Oynadığı Diziler:

Şefkat Tepe
Tatil Aşkları
Gurbet Kadını
Ateşten Koltuk
Asla Unutma
Kara Duvak


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku