Magazin:
Şefkat Tepe yeni bölüm fragmanı (123.bölüm) 26 Ekim 2013

Şefkat Tepe yeni bölüm fragmanı her hafta olduğu gibi bu hafta da yine spothaber.com'da yerini alacaktır. Şefkat Tepe yeni bölümü ile yine heyecan dolu bir bölüm olacak. Şefkat Tepe yeni bölüm fragmanı sitemizde yerinde olacaktır. Şefkat Tepe 123.bölüm ile 26 Ekim 2013 cumartesi akşamı Samanyolu Televizyonu'nda olacak. 

 

Şefkat Tepe her cumartesi akşamı olduğu gibi yine karşımızdaydı. Serdar Komutan ve askerlerinin o muhteşem hikayesi her hafta olduğu gibi bu haftada bizlerleydi.

 

Şefkat Tepe 123.bölüm fragmanı yine sitemizde yerini alacaktır. Şefkat Tepe yeni bölüm ile ekranlarda fırtınalar estirdi.

 

Heyecanın bir an bile eksik olmayacağı Şefkat Tepe’in son bölümünde; Celil ortaya çıkmış, örgüte tek başına meydan okumaktadır. Rojava bölgesinin çeşitli yerlerine zaman ayarlı bombalar yerleştiren Celil, şart olarak da, Savama ajanlarının derhal Suriye’den çıkartılmasını gösterir. Deliye dönen Cemal işkenceyle konuşturamadığı Celil’i ikna etmek için, karısı ve bebeğini kaçırır. Şahin ise geri döner fakat Aslı’nın evlilik hazırlığında olduğunu görüp yoluna çıkmama kararı alır. Diğer yandan Serdar ve Doktor, Celil’i bulmak için mücadele verir

 

Serdar Komutan ve askerlerinin destansı hikayesi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Terörün çirkin yüzünün tüm şiddetiyle yaşandığı yıllarda, Güneydoğu halkı için huzurlu günler oldukça uzakta gibi görünmektedir. Fakat kirli oyunlarıyla insanları kullanan terör örgütünün hesaba katmadığı bir şey vardır: Sungurlar Timi. Şefkat Tepe, heyecan ve aksiyon dolu sahneleriyle gerçek bir ekran fenomeni.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku