Bugün

17 °C

Yarın

24 °C
17.12.2013 15:07:42

Şeyma Subaşı doğum yaptı..Acun'un bebeği..

Acun Ilıcalı 4.kez baba oldu. Acun Ilıcalı bir kez daha baba olmanın sevincini yaşıyor. Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Şeyma Subaşı bir Ekim ayında bir kız çocuğu dünyaya getirdi.
Şeyma Subaşı doğum yaptı..Acun'un bebeği..
 

Tv8'i alan Acun Ilıcalı bir kez daha babalık heyecanı yaşıyor. Sevgilisi Şeyma Subaşı ekim sonunda Miami'de doğum yaptı. Acun Ilıcalı bir kez daha babalık heyecanı yaşıyor.

Ekim sonunda Miamide doğum yapan Şeyma Subaşı, Türkiyeye döndü. Subaşı, önceki gün arkadaşlarıyla bir alışveriş merkezindeydi.

İmajını yenileyen, saçlarını koyu renge boyattığı fark edilen kostüm tasarımcısı, geçtiğimiz günlerde WhatsApp profil fotoğrafını da değiştirdi.

Subaşı, kendi görüntüsünü kaldırıp kızının, üzerinde “Daddy’s Girl” (babasının kızı) yazan emziğiyle uyurken çektiği fotoğrafını koydu.

İşte Acun Ilıcalı'nın Minik Bebeğihaber365.com/H/1387269728_92_acunbebegi-1.jpg" />

 

Şeyma Subaşı nereli?

Şeyma Subaşı kaç yaşında, Şeyma Subaşı hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Şeyma Subaşı bilgileri, memleketi ve hayatı hakkında bilgileri araştırıp sitemize ekledik.

 

Şeyma Subaşı Kimdir?

Şeyma Subaşı, 1990 yılında dünyaya geldi. Acun Ilıcalı ile yaşadığı aşkla gündeme geldi. Aydın Üniversitesi Moda Tasarımı Bölümünde okuyor.

 

2006 yılında da “Deniz Akkaya ile Top Model” yarışmasına katıldı. Acun Ilıcalı’nın son programı “Yok böyle dans” adlı yarışmanın kostümlerini hazırladı. Şeyma Subaşı Var mısın Yok musun yarışmasına da katıldı.

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum