Magazin:
Su ve Ateş ağlata ağlata gözyaşlarını sel etti! Su ve Ateş fragman ful izle

Özcan Deniz'ğin yep yeni filme  Su  ve Ateş'in Galası yapıldı. Filmin galasını izleyen davetliler duygusal film karşısında gözyaşlarına hakim olamadı. Su  ve Ateş filmini eleştirenler filmin dugu yüklü olduğunu ve bol bl  ağlatacağını iyi bir gişe yapacağını söyolediler.  Özcan Deniz'in Fahriye  Evcen ile başçrollerini paylaştığu Evim Sensin ve Ya Sonra filmleri de büyük bir beğeni kazanmıştı. Özcan Deniz şimdi de boma gibi Su ve  Ateş ile geliyor.

Özcan Deniz’in yeni filmi “Su ve Ateş”in basın gösterimi dün yapıldı. Deniz’in Yasemin Allen’la başrolü paylaştığı film, sinema eleştirmenlerinden geçer not aldı.

ÖZCAN Deniz, “Ya Sonra” ve “Evim Sensin”in ardından yönetmenliğini üstlendiği üçüncü filmi “Su ve Ateş”i sinema seyircisiyle buluşturmaya hazırlanıyor. Deniz’in başrolünü de üstlendiği film, 15 Kasım’da vizyona girecek. Sekiz yıl boyunca İngiltere-Türkiye hattında yaşanan tutkulu bir aşkı anlatan filmin basın gösterimi dün Kanyon’da düzenlendi. Kaderinden kaçarken aşka tutulan bir adama odaklanan yapım, sinema eleştirmenlerinden geçer not aldı. 

Bu kez başrolde Yasemin var

Özcan Deniz, ilk yönetmenlik denemesi “Ya Sonra”da Deniz Çakır’la birlikte rol almıştı. İkinci filminde eski sevgilisi Fahriye Evcen’le başrolü paylaşan Deniz, “Su ve Ateş”te ise genç kuşağın parlayan yıldızlarından Yasemin Allen’le kamera karşısına geçti. Allen’ın performansıyla sinema eleştirmenlerinin beğenisini kazandığı filmin diğer oyuncuları ise Pelin Akil ve Burçin Birben. 

Eleştirmenler ne dedi?

Gişe yapar

Atilla Dorsay:
Dramatik açıdan çok yoğun bir hikâye. Özenle çekilmiş. Herhalde ağlatma rekorunu ‘Benim Dünyam’ filminin elinden alır. Ama bence hikâyeyi daha çağdaş bitirebilseydi, çok daha başarılı olurdu. Anlatım açısından hiçbir kusuru yok ama ille de seyirciyi ağlatarak final yapma huyundan artık vazgeçilmeli. Oyunculuklar orta karardı. Kadın oyuncuları çok beğendim. Özcan Deniz de artık belli bir olgunluğa ulaşmış. Film gişe yapar diye düşünüyorum.
Naif bir aşk filmi

Serdar Akbıyık: Özcan Deniz’in bir önceki filmi (Evim Sensin) gibi, bu film de duygu telini titretiyor. Bu kez Yasemin Allen kozu da var. Beyazperdeye gerçekten çok yakışan bir oyuncu. “Su ve Ateş”, çok naif bir aşk filmi ama Akdeniz coğrafyalarına yakışan İtalyan filmlerine de benziyor. Çok iyi gişe yapacağını, gidenlerin tatmin olacağını düşünüyorum. Oyunculukları da çok beğendim. Özcan Deniz belli çizgide filmler üretiyor. Gişe filmlerinin başarılı, umut veren yönetmenlerinden diyebiliriz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku