Magazin:
Survivor 2014 ne zaman başlayacak? Survıvor'ün yarışmacıları kim olacak?( kimler var kimler)

Survivor ne zaman başlayacak?  Survivor 2014'te mi başlayacak?  Survivor'a katılacak ünlüler belli oldu mu?  Survivor'a katılmak için yapılması gerekenler?  Survivor'a katılma şartları nelerdir?  Survivor'ı Acun Ilıcalı mı sunacak? Survivor'ı Acun Ilıcalı mı sunacak? Acun Ilıcalı, 2014 Survivor’ın Dominik Cumhuriyeti’nde yapılacağını açıkladı. Ilıcalı Survivor'a katılacak isimler hakkında da açıklamalarda bulundu. Acun Ilıcalı Kenan Erçetingöz ile Yüz Yüze'de 2014 Survivor'da kimler olacak sorusuna 'O daha belli değil' diyerek cevap verdi.

Türkiye'nin en çok izlenen yarışma programlarından birisi olan Survivor her yıl büyük bir heyecanla beklenmekte ve takip edilmektedir.2013 Yılının birincisi Hilmi Cem olurken 2014 yılında kimlerin olacağı ise merak konusu olmaya başladı.

ACUN SURVİVOR'IN NEREDE YAPILACAĞINI AÇIKLADI

Acun Ilıcalı, 2014 Survivor’ın Dominik Cumhuriyeti’nde yapılacağını açıkladı. Ilıcalı Survivor'a katılacak isimler hakkında da açıklamalarda bulundu. Acun Ilıcalı Kenan Erçetingöz ile Yüz Yüze'de 2014 Survivor'da kimler olacak sorusuna 'O daha belli değil' diyerek cevap verdi.
 
Ilıcalı, Eda Taşpınar içinse 'Bizim Survivor kadromuzda yok. Kendisini seviyoruz. Zamanında düşündüğümüz bir isimdi, o zaman olmadı' dedi.
 
'Şu anda kesinleşen hiç kimse yok' diyen Acun Ilıcalı voleybolcu Duygu Bal ile 3 ay önce görüştüğünü doğrulayarak 'Onunla tekrar görüşeceğiz' dedi. Alex'in tercümanı Samet, Burak Gacemer ve Asuman Krause için önce 'Onlarla da hiç görüşmedik' dedi.
 
Ardından Ilıcalı adı geçen isimler için 'Görüşmedim derken... Kendi aramızda bir şeyler konuşuyoruz. Olabilir de... Yok deyip bu sefer götürürsem yalancı duruma düşmeyeyim. Hakikaten bir karar vermedik' açıklamasında bulundu.   


2014 yılı Sruvivor Ünlüler takımında kimler katılacak?

Önümüzdeki sezon için Acun Ilıcalı çalışmalara başladı. Star Tv için yeni sezonda Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasını yeniden yapacak. Peki yeni sezonda Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında kimler olacak?

Acun Ilıcalı ilk yarışmacıyı buldu...

Acun Ilcalı Survivor Ünlüler Gönüllüler için ilk yarışmacıyı belirledi.Fenerbahçe'de Alex de Souza'nın tercumanlığını yapan "Doğru mu Samet" olarak akıllarda kalan Samet Güzel gelecek sezon Survivorda yarışacak...Bakalım başka hangi ünlüler yarışmaya dahil olacak...Yeni isimleri ilerleyen zamanlarda buradan yayınlayacağız...
 

TV8'in patronu olduktan sonra bütün programlarını yavaş yavaş TV8 ekranlarına taşıyacak olan Acun Ilıcalı şu günlerde Survivor'a götüreceği isimleri belirlemek için kolları sıvadı. Geçtiğmiz günlerde Eda Taşpınar ile görüşen Acun Ilıcalı'nın yeni adresi Kıvanç Tatlıtuğ'un eski sevgilisi Eda Özerkan oldu. Eda Özerkan'a teklif götüren Acun Ilıcalı yeni kadro için bomba isimleri biraraya toplayacak. Survivor'ın 2014 Mart ayında TV8 ekranlarında izleyici ile buluşması bekleniyor.

Acun Ilıcalı’nın sevilen yarışma programı Survivor’ın yeni sezonunun kadrosu yavaş yavaş oluşturuluyor. Ünlü yapımcı Ilıcalı, Panama’da gerçekleştirilecek Survivor için ‘Aşk-ı Memnu’ dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ’un nişanlısı olarak tanınan manken Eda Özerkan’a teklif götürdü.

GÖRÜŞMELER OLUMLU

Survıvor 2014 yarışmasının ne zaman başlayacağı merakle bekleniyor. Sıurvıvor adasının bu sene Dominik olacağını Acun Ilıcalı açıkladı. Survıvor 2014 yarışması ne zaman başalayacak ve yarışmadan kimler oynayacağına dair net bilgiye spothaber.com'dan ulaşabilirsiniz. Survıvor 2014'ün yarışmacıları ise yavaş yavaş belli oldu. Bakın Sürvivor 2014'te kimler var kimler.

Survivor kadrosunda yer alması istenen bir başka isim de oyuncu Serenay Aktaş oldu. Alınan bilgiye göre her iki isimle de yapılan görüşmelerin olumlu geçtiği belirtildi.

EDA ÖZERKAN KİMDİR?
 

Eda Özerkan, (d 11 Mart 1984, Adana) Türk dizi oyuncusudur.

Özerkan Kadıköy Anadolu Meslek Lisesi’nden mezun oldu. Lise döneminde resim ve dans eğitimi aldı. 2002 yılında Beyaz Show’da Ejder’in İnci Taneleri’nden biri oldu. 2007 yılında Ekol Drama’dan oyunculuk eğitimi aldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku