Magazin:
Tuğçe Gendigelen performans videoları görmedikleriniz full izle O Ses Türkiye

O Ses Türkiye'de bu sezonda finalist olmaya aday olan Tuğçe Gendigelen, gerçekten de dikkat çeken bir isim. Gerek sesi, gerek dansı, gerekse sahne şovuyla tam anlamıyla profesyonel bir tarzı olan Tuğçe Gendigelen'in O Ses Türkiye performans videoları full izlemek için Spothaber.com'da kalın.

Türkan düellosu ile adından söz ettiren ve triodan da galip çıkan Azeri kökenli yarışmacı Tuğçe Gendigelen, O Ses Türkiye hayranları tarafından çok beğeniliyor. Ebru Gündeş'in yarışmacısı olan Tuğçe'nin bu senenin finalini zorlayacağı konuşulurken, performans videosu da Spothaber.com'da.

O Ses Türkiye yarışmasının en çok bilinen yarışmacılarından biri olan Tuğçe Gendigelen'in düelloları ve videoları çok aratılıyor. Özellikle son söylediği Türkan şarkısının videosu Spothaber.com'da. Tuğçe Gendigelen video izle.

O Ses Türkiye'nin son bomba isimlerinden biri olan Tuğçe Gendigelen, gerçekten de büyük göz doldurdu. Özden ve Sevil Sevinç ikizlerini eleyen Tuğçe Gendigelen videosu Spothaber.com'da.O Ses Türkiye yarışmasının bomba yarışmacısı Tuğçe Gendigelen'in solo performansının yanı sırai trio performansı da çok merak edildi. Demet Akalın'ın Türkan isimli şarkısını seslendiren Tuğçe Gendigelen, Sevil Sevinç ikizler ve Özden'den galip çıkan isim Azeri güzeli Gendigelen oldu.

O Ses Türkiye yarışmasının bu dönemki bombası olan yarışmacı Tuğçe Gendigelen, büyük ses getirdi. Düelloda Demet Akalın'ın Türkan isimli şarkısını Sevil-Sevinç ikizleri ve Özden ile birlikte trio yapan Tuğçe Gendigelen'in o şok videosu Spothaber.com'da.


Sertap Erener'in Rengarenk şarkısının Hintçe ve Arapça halini seslendiren O Ses Türkiye yarışmacısı Tuğçe Gendigelen, düelloda da adından söz ettirdi. Sevil Sevinç ikizleri ve Özden isimli yarışmacıları bir güzel eleyen güzel yarışmacı, Demet Akalın'ın Türkan şarkısını harika yorumladı. İşte o video Spothaber.com'da.

Dün gece O Ses Türkiye'de beklenen yarışmacı Tuğçe Gendigelen yine damgasını vurdu. Karşısına kim çıkarsa çıksın eleyeceği muhakkak olan başarılı yarışmacı, Ebru Gündeş'in takımından Sevil Sevinç ikizleri ve Özden ile düello yaptı. 19 Kasım 2013 tarihli düette Demet Akalın'ın Türkan şarkısı seslendirildi. İşte Azeri kızı Tuğçe Gendigelen'in o şahane videosu Spothaber.com'da.

Dün akşama damgasını vuran yarışmacı yine Tuğçe Gendigelen oldu. Kendisi gibi Azeri ikizler Sevil ve Sevinç'e ek olarak Özden ile de karşılaşan Tuğçe Gendigelen, Türkan şarkısında yıldızı parlayan isim oldu. Yine kendisinden emin başarılı sahne şovuyla göz dolduran Tuğçe Gendigelen, üzerinde sık sık durduğu büyük hedeflerine bir adım daha yaklaştı. İşte dün aşkam O Ses Türkiye yarışmasında olanlar hakkında kısa bir özet ve Tuğçe Gendigelen'in canlı performansı Spothaber.com'da.

O Ses Türkiye'de beklenen an geldi Tuğçe Gendigelen, Azeri ikizler Sevil Sevinç ve Özden Çavuş gibi üç tane birbirinden iddialı çok güçlü sese sahip olan yarışmacılar sahneye çıktı.. 

4 tane güzel ve birbirinden güzel sesi sahneye çıkartan Ebru Gündeş'in işi çok zor görünüyor.. Demet Akalın'ın Türkan şarkısını seslendiren Tuğçe- Azeri ikizler ve Özden resmen sahneyi inletti..

Gökhan Ebrucum seni tebrik ediyorum tarihi bir düello oldu dedi.. Ebru Gündeş bu dakikanın geleceğini uzun zamandır vokal koçum ile konuşuyordum dedi. Hadise ve Gökhan ise elenecek yarışmacılar arasında takımına katmak istedikleri bir isim olduğnu söylediler.

Ebru Gündeş O Ses Türkiye'de yoluna Tuğçe Gendigelen ile devam etti...Azeri İkizler Sevil-Sevinç ve Özden'i takımına katmak isteyen jüri üyesi olmadı...

Eren-Emre-Alperen Duman Düellosunun kazananı Emre Oldu

Üçlü düello sırası Murat Boz'un takımına geldi.. Murat Boz üçlü düello için Eren-Emre-Alperen'i seçti. Eren-Emre ve Alperen için Duman şarkısını seçen Murat Boz yarışmacılarının şarkıyı çok güzel seslendireceklerinden emin oludğunu ve zor bir seçimin kendisini beklediğini söyledi..

Duman şarkısını Emre-Eren ve Alperen öylesine güzel seslendirdilerki bütün salonu etkilediler.. Çok güçlü sese sahip olan bu üç yarışmacı şarkının finalinde son vuruşu yaptı..

Hadise bu şarkı da Eren kendisini bulamadı fakat Alperen ve Emre bu şarkıda çok parladı dedi..  Zor bir karar vermesi gereken Murat Boz vokal koçuna danışdıktan sonra O Ses Türkiye'de yoluna Emre ile devam edeceğini söyledi..

Elenmenin eşiğinde olan Eren ve Alperen'i takımına katmak isteyen jüri üyesi olmadı..

Müge-Burcu-Savaş Let The Sunshine Düellosu

Üçlü düellolarda sıra Gökhan'ın takımına geldi.. Gökhan üçlü düello için Müge-Burcu-Savaş üçlüsünü seçti.. Size en baba şarkıyı seçtim diyen Gökhan yarışmacılarının Let the sunshine şarkısını çok hissederek söylebilirlerse kendisini çok zorlayacağını söyledi..

Ebru Gündeş bu performanstan sonra gönlümün bir kazananı var ama o bana kalsın dedi.. Gökhan ise çalıştığımızdan çok daha iyi bir performanstı dedi.. Gökhan bundan sonra ki yoluma devam etmek istediğim bir isim var ama vokal koçumdan da bir fikir almam lazım dedi..

Vokal koçundan da tam düşündüğü gibi bir fikir geldiğini söyleyen Gökhan yoluna Müge ile devam etti.. Burcu ve Savaş'ı takımına almak isteyen jüri üyesi olmadığı için iki yarışmacı elendi..

Türkan Şarkı Sözleri


Kim bilir gelen geçen ne diyor halime 
Ben değilim bugünlerde 
Yediğim nanelerin haddi hesabı yok şişenin dibindeyim 
Çok mutsuzum çok çok çok

Kendiliğinden gelsen ne olur aramıyorum yiğitlikten! 
Sendeki sabırda mübarek paslanmaz çelikten 

Dün gece birkaç film seyrettim canım çıktı ağlamaktan 
O Türkan yok mu ahh o Türkan 
Yine öptürmedi dudaktan DAHA ÖNCE DE BEĞENİLMİŞTİ

Geçen haftaya damgasını vuran isim Tuğçe Gendigelen oldu. Özellikle O Ses Türkiye'deki performansından ötürü fenomen olan yarışmacı, söylediği Sertap Erener'in Rengarenk şarkısının hem Arapça hem Hintçe hem de İngilizce versiyonunu okudu. İşte Azeri kızı Tuğçe Kendigelen'in O Ses Türkiye performansı Spothaber.com'da.

O Ses Türkiye yarışmasına damgasını vuran Azeri kökenli Tuğçe Gendigelen, son haftanın en çok konuşulan konusu ve izlenilen videosu oldu. Özellikle Sertap Erener'in Rengarenk isimli şarkısına Hintçe sözlerle yorumlayan Tuğçe Gendigelen, özellikle sahne şovuyla büyük dikkat çekti.İşte o video.


Bugünlerin en çok izlenilen videosu Tuğçe Gendigelen'in canlı performans videosu ayrıntılı bir şekilde Spothaber.com'da. 11 Kasım 2013 tarihinde O Ses Türkiye yarışmasında yer alan ve resmen sahne şovu yapan Tuğçe Gendigelen, gebana gebana isimli şarkıyo seslendirirken adeta büyüledi. Sonuçta çokça istenilen yarışmacı Ebru Gündeş kaptı.

O Ses Türkiye yarışmasının görenlere tekrar tekrar izlenme isteği veren yarışmacısı Azeri kökenli Tuğçe Gendigelen, canlı performansı ile jüri üyelerini büyüledi. Özellikle Murat Boz ve Gökhan'ın etkilendiği yarışmacı, Ebru Gündeş'i seçti. İşte Tuğçe Gendigelen'in canlı performans videosu Spothaber.com'da.

O Ses Türkiye yarışmasında tam bir sahne şovu yapan Tuğçe Gendigelen, yarışmadan ziyade görsel bir şölene imza attı. Daha ilk cümlesinde direkt olarak jürilerin dikkatini çeken ve üç dilde Hintçe, İngilizce ve Arapça olarak seslendiren Tuğçe Gendigelen'in videosu Spothaber.com'da. 11 Kasım 2013 tarihinde gerçekleştirilen video hala Youtube'da tıklanma rekorları kırıyor. 

O Ses Türkiye yarışmasının son bölümünde öyle bir yarışmacı katıldı ki, görenleri hayret ettirdi. Tuğçe Gendigelen isimli Azeri kökenli yarışmacı, izleycilerin ve jürinin büyük ilgisini çekerken, söylediği şarkı da beğeni topladı. Hintçe, Arapça ve İngilizce olarak seslendirdiği şarkısı, özellikle Youtube'da tıklanma rekorları kırmaya devam ediyor. 

Tuğçe Gendigelen Konya'da doğan, Ankara'da yaşayan ve Eskişehir'de eğitim alan Tuğçe, İngilizce öğretmenliği okuyor. Özellikle büyük hedefleri olduğunu ısrarla söyleyen yarışmacının o videosu Spothaber.com'da.

O Ses Türkiye'nin son bölümüne Tuğçe Gendigelen'in muhteşem performansı damga vurdu. Tuğçe Gendigelen'in performansına başlamasıyla O Ses Türkiye jürisi, stüdyodakiler ve ekran başındaki izleyiciler kendinden geçti. Tuğçe, O Ses Türkiye şampiyonluğuna göz kırptı.

O Ses Türkiye'de İngilizce Öğretmenliği 3. sınıf öğrencisi 23 yaşındaki Tuğçe Gendigelen, muhteşem sesi, muhteşem yorumu ve sahne hakimiyetiyle O Ses Türkiye jürisini ve izleyenleri büyüledi. O Ses Türkiye yarışmacısı Tuğçe Gendigelen  şarkısını Arapça, Hintçe ve İngizce olmak üzere üç dilde seslendirdi.

Tuğçe Gendigelen Hintçe, Arapça ve İngilizce seslendirdiği parçayla jüriyi şaşkına çevirdi. Tuğçe Gendigelen'in muhteşem performansı için ilk dönenler Gökhan ve Murat Boz oldu. Hadise ve Ebru Gündeş de Tuğçe Gendigelen'in muhteşem performansı ile kendilerinden geçti ve daha fazla dayanamyarak döndüler. O Ses Türkiye yarışmacısı Tuğçe Gendigelen performansıyla Murat Boz'a parmak ısırttı. O Ses Türkiye jürisi Tuğçe'yi kendi takımına alabilmek ve ikna etmek için birbirine girdi.


NASIL OLDU?

O Ses Türkiye'nin son bölümüne katılan Tuğçe Gendigelen isimli yarışmacı Sertap Erener'in Türkçe'ye çevirdiği Rengarenk şarkısının hintçe versiyonunu söyledi..

O Ses Türkiye'nin son bölümüne katılan Tuğçe Gendigelen isimli yarışmacı Sertap Erener'in Türkçe'ye çevirdiği Rengarenk şarkısının hintçe versiyonunu söyledi..

Süper sesiyle jürileri ve salondakileri kendinden geçiren Tuğçe yaptığı danslar ile herkesi büyüledi...Tuğçe şarkısına başlar başlamaz Murat BOz ve Gökhan hemen döndü..

Dört jüri üyesinin peş peşe döndüğü Tuğçe bütün jüri üyelerini birbirine düşürdü.. Şarkıyı arapça, İngilizce ve Hintçe söyleyen Tuğçe'nin sesi herkesi çok etkiledi..

Gökhan Tuğçe'yi çok beğendiğini ve performansına hayran kaldığını söyledi.. Hiç susmadan konuşan Tuğçe Acun Ilıcalı'yı yardıma çağırdı.. Acun Ilıcalı 'Hadise'yi seçersen eğlenirsin. Gökhan'ı çözmeye çalışırken zekan gelişir. Murat ile çok güzel fotoğrafların olur ilerde herzaman gösterirsin. Ebru Gündeş ile buluşursanda sana şöyle güzel bir karizma gelir' dedi.. 

Salonu birbirine katan Tuğçe'ye bütün jüri üyeleri birer cümle söyledi.. Yarışmacıya Acun Ilıcalı'nın konuşmasından sonra Ebru Gündeş'i seç diyen Gökhan Beni Seçme dedi.. Ebru Gündeş yarışmacıya Gel şampiyon olalım dedi.. Murat Boz ise Gel gündüzle gece olalım dedi.. Hadise ise dans, duruş, ses, sahne konusunda sana herşeyi veririm dedi..

Bütün jürilerin döndüğü Tuğçe 1 saat konuştuktan sonra yarım saatte karar vermek için beklettikten sonra Ebru Gündeş'i seçti..

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku