Magazin:
Veliaht'ta kim elendi?

Veliaht'ta bu hafta sesler yükseldi. Emre Altuğ ile Murat Başoğlu'nun sürtüşmeleri geceye damga vurdu. Emre Altuğ konuşurken lafının bölünmesine sinirlenen Emre Altuğ'tan ilginç bir çıkış geldi.

Veliaht'ta son ikiye kalan Ceren ve Yiğit arasında yapılan oylamada. Yiğit elenen isim oldu..

Veliaht'ta kim elendi? Veliaht'ta giden kim oldu? Veliaht bu hafta kim elendi?

Yüzde yüz "Türk formatı" olan yeni müzik yarışma programı "Veliaht", Cumartesi akşamı saat 20.00'de atv ekranlarında seyirciyle buluşuyor.

Hande Yener türkü söyleyecek...
Musa Eroğlu'nun en sevilen türkülerinden "Halil İbrahim"i, Musa Eroğlu ve Hande Yener birlikte seslendiriyor. Bir başka keyifli düet de Rafet El Roman ve Deniz Seki'den gelecek.

Oylama anında gerilimli anlar...
İlk bölüm çekimlerinde oldukça heyecanlı anların yaşandığı Veliaht'ın ilk bölümünde Kubat'ın Deniz Seki'nin Veliaht'ı Didem ile yaşadığı sert tartışma geceye damgasını vurdu. Müziğin kralları ve kraliçeleri ilk bölüm çekimlerinde bir yandan kendi Veliaht'larının en hatasız şekilde yarışması için çalışırken diğer yandan da rakip Veliahtları ölçüp tarttılar.

 

Veliaht'larını eleştirmek ve oy vermekte çok zorlanan sanatçıları strese soktu. İlk bölümün çekimleri, sanatçıların Veliaht seçimlerinde de ne kadar titiz davrandıklarını ortaya koydu. Birbirinden iddialı Veliahtlar, tahtına aday oldukları sanatçıyla en hit şarkısına düet yaptı.


MÜZİĞİN KRAL VE KRALİÇELERİNDEN YORUMLAR!

Rafet El Roman, Veliaht'ları beklediğinden çok daha iddialı bulduğunu belirtti ve şunları söyledi; "Açıkçası, kendi Veliaht'ıma çok güveniyorum. Yarışmanın en iddialı Veliaht'ı olduğunun altını çiziyorum. Ama ilk çekimlerde tüm Veliaht'ları çok başarılı buldum. Herkes, gerçekten kendi müzik tarzına en yakın ve en iyi sese sahip isimleri Veliaht olarak seçmiş. Daha ilk bölümde çok sevdiğim ve saygı duyduğum sanatçıların Veliahtlarını eleştirmek, oy vermekte çok zorlandım. Hayatımda ilk kez bu kadar heyecanlandım."

Popun taçsız kraliçesi Hande Yener ise, "Bütün Veliaht'ları ilk programın çekimlerinde dinleme fırsatı buldum. Evet, cidden çok başarılılar ama benim Veliaht'ım tahta oturacak" dedi.

Veliaht'ı olarak oğlunu seçen Cengiz Kurtoğlu, "Oğlum Aydın'ın aileden gelen müzik temeli, benim müziğimle büyümüş olması ve müziğimi en çok sevenlerden biri olması nedeniyle yarışmada iddialı. Beni en fazla Musa Eroğlu'nun koçluk yaptığı Veliaht'ı eleştirmek düşündürüyor. Herhalde eleştiremem diye düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Deniz Seki ise, "Veliaht'ım sadece ses yönünden, müzik yönünden değil hayat açısından da bana çok benziyor. Veliaht'ıma çok güveniyorum ama ilk çekimlerde tüm Veliahtları başarılı buldum. Musa Eroğlu, Nükhet Duru, Cengiz Kurtoğlu, Ümit Besen gibi yılların müzik ustalarının Veliaht'larını eleştirmek, oy vermek daha ilk bölümde çok zor oldu benim için ve elemeler başladığında nasıl oy vereceğim beni şimdiden kara kara düşündürüyor." dedi.


İLK 8 HAFTA ELEME YOK... SADECE HAFTANIN BİRİNCİSİ SEÇİLECEK...

Her hafta 8 dev ismin kendi hit olmuş şarkılarına, Veliahtları ile sergileyecekleri düet performansların ardından birbirlerine verdikleri oylar ve halk oylaması sonucu haftanın birincisi adını final programına yazdıracak... Kalan 7 ünlü isim, Veliaht adayları ile performans sergilemeye her hafta devam edecekler. Haftanın birincisi final programına kadar performans sergilemeyecekken, her hafta eksilen yarışmacının yerine yeni bir dev sanatçı ile veliahdı eklenecek.

HER HAFTA BİRİNCİ OLARAK ADINI FİNALE YAZDIRMAYI BAŞARAN 8 DEV SANATÇI VE VELİAHT ADAYLARI İLE YARIŞ BAŞLAYACAK...

8 hafta boyunca her hafta birinci olarak adını finale yazdırmayı başaran 8 dev isim ve Veliaht adayları ile final programı start alacak. Heyecanın doruğa çıkacağı final programlarında ise her hafta en düşük performans sergileyen bir Veliaht elenmeye başlayacak. Haftalar sonra birinci olan sanatçı ve Veliaht'ı para ödülünün yanı sıra, single sahibi olacak, turneler düzenlenecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku