Magazin:
X Factor ilk bölümü full izle. X Factor performansları izle 10.02.2014

X Factor 'da Emre Aydın, Ziynet Sali, Armağan Çağlayan ve Ömer Karacan'ın yaptıkları yarışmanın sunuculuğunu ise Kadir Doğulu yapıyor. Muhteşem seslerin ve performansları göz doldurdu.

Bugün ilk bölümüyle start alan X Factor yarışmasının ilk ünlenen star adayı Ferah Zeydan oldu. Sertab Erener'in Aşk isimli şarkısını seslendiren Ferah Zeydan, jüri üyelerini kendisine hayran bıraktı. İşte X Factor Ferah Zeydan Aşk şarkısı performans videosu Spothaber.com'da.

 

X FACTOR İLK BÖLÜMÜ FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ..

Bugün X Factor yarışmasının en dikkat çeken yarışmacısı, 19 yaşındaki Mersin'den katılan solistlik yapan Ferah Zeydan oldu. 140 kilodan 122 kiloya düştüğünü dile getiren Ferah Zeydan, Sertab Erener'in Aşk isimli şarkısını harikulade seslendirdi. Jüri üyeleri kulaklarına inanamazken, aynı anda gitar da çaıyor olması büyük beğeni topladı. Duru sesi ve kusursuz yorumu ile şimdiden ismini duyuran ferah Zeydan, daha önce de Popstar yarışmasına katılmak istediğini, ancak Armağan Çağlayan'ın kilolu eleştirilerinden korktuğunu da dile getirdi. İşte 19 yaşındaki Ferah Zeydan'ın performans videosu Spotaber.com'da.

Emre Aydın: "Taş gibi de gitar çalıyosunu, çok güzeldi, çok güzeldi, çok güzeldi."

Ziynet Sali: "Ferahhh, adın gibi geldin, hem gözümüzü hem de kulağımızı ferahlattın. Pek çok ünlüye taş çıkardın. Bravo sana."
 AŞK

Sertab Erener – Aşk

Aşk kaç büyümden,
Aşk dön ölümden,
Aşk bir sebepten,
Gel gir dünyama.

Aşk dön ölümden,
Bir sebepten, gir dünyama.
Aşk dön ölümden,
Geç tenimden, gel gir dünyama.

Aşk vur yürekten,
Aşk yak gönülden,
Aşk geç tenimden,
Gel gir kanıma.

MEHTAP VE ŞAHİN PERFORMANSI

X Factor yarışmasının dikkat çeken bir diğer yarışmacıları Mehtap ve Şahin oldu. Almanya'dan katılan ikiliden Mehtap 20, Şahin 24 yaşında. 4 evet ile büyük beğeni toplayan ikili, Manga'nın Cevapsız Sorular şarkısını seslendirdi. Özellikle Mehtap'ın ön plana çıktığı performansın videosu Spothaber.com'da..

 

 

FIRÇACI AHMET'İN BENİ BENDEN ALIRSAN 

Emre Aydın'ın kararsız kaldığı, ancak diğer jüri üyelerinin bayıldığı yarışmacı Ahmet, İbrahim Tatlıses'in Beni Benden Alırsan isimli şarkıyı seslendirdi. Saf ve doğal halleriyle beğeni toplayan yarışmacı 4 evet ile finale çıktı.

Bugünün en piyango yarışmacılarından biri de 25 yaşındaki Ahmet oldu. 3 çocuğu olduğunu söyleyen Urfa Harran'lı Ahmet, Beni Benden Alırsan isimli şarkısıyla büyük beğeni topladı. Bir tek Emre Aydın'ın kararsız kaldığı, ancak yine de evet diyerek 4 evet ile Ahmet'in yüzünü güldürdü.

UMUT MUNGAN GÜLDÜRDÜ

Bugünün en espritüel performansı 28 yaşındaki Umut Mungan oldu. Seni Facebook'ta dürttürür müyüm isimli şarkısıyla herkesi kahkahalara boğan Umut Mungan'ın videosu yakında Spothaber.com'da.

Bugünün en komedi dolu yarışmacısı, şarkısını daha önce Youtube üzerinden de yayınlamış olan Umut Mungan oldu. 28 yaşındaki Umut Mungan, 'Seni Facebook'ta dürttürür müyüm' isimli şarkısıyla kahkahalara boğdu. 4 jüri üyesinden de hayır cevabı alan Umut Mungan'ın videosu Spothaber.com'da.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku