Magazin:
Yağmur Tanrısevsin kimdir? Kerem Bursin'in gerçek sevgilisi kim? Güneşi Beklerken 'in Melis'i..

Kerem Bursin ve Yağmur Tanrısevsin aşkı sonunda patlak verdi. İddialara göre ikili büyük bir aşka yelken açmış. Yağmur dizide Kerem'e aşık Melis'i canlandırıyor. Melis Kerem'i bir türlü kendine aşık edememiş ve son bölümde bu konuda 'Sen zayıfsın,güzelsen,eğer,yani kitap gibisin aslında.Kapağına bakıyorlar senin.Eğer kapağın güzelse,senle ilgileniyorlar. eğer kapağın kötüyse,o zaman içinde yazılana bile bakmıyorlar.Umrunda bile olmuyo,seni önemsemiyorlar ' demişti. Anlaşılan Kerem kapağıda kitabı da çok sevdi.

Kerem Bursin'in karmaşık bir şak hayatı oldu. Bir esmer ile yakalanan Kerem Bursin şimdi de aynı dizide rol aldığı Yağmur Tanrısevsin ile birlikte olduğu iddia edildi. Kerem Bursin aşk hayatı kadar kafası da karışık gibi..

Kerem Bursin ile Yağmur Tansevsin'in aşk yaşadığı iddia edildi. Kerem Bursin'in bu aşkın ortaya çıkmaması için hedef şaşırttığı iddia edildi. Kerem de Yağmur'da genç ve bekarlar neden sakladılar merak konusu oldu.

Güneşi Beklerken dizisi ile genç kızların hayranı olan Kerem Bursin'in sevgilisi merak konusu olmuştu. Geçtiğimiz günlerde esmer bir güzel ile yakalanmıştı. Esmer güzelin yakışıklı oyuncunun sevgilisi olduğu söylenmişti ama bugün başka bir iddia atıldı ortaya. 

İddiaya göre Güneşi Beklerken dizisinde oynadığı rol arkadaşı Yağmur Tanrısevsin ile yeni bir aşka yelken açtı.

Rol aldıkları dizide iki sevgiliyi canlandıran Kerem Bursin ve Yağmur Tanrısevsin gerçek hayatta da aşk yaşamaya başladı. 
Uzun süre Amerika’da oyunculuk eğitimi alan ve Eric Morris’in öğrencisi olan Kerem Bursin, Türkiye’deki ilk oyunculuk deneyimini ‘Güneşi Beklerken’ dizisindeki ‘Kerem’ rolüyle yaşadı.


HEDEF ŞAŞIRTIYORLAR


Yakışıklığıyla genç kızların dikkatini çeken Bursin’in dizide sevgilisini oynayan Tanrısevsin’le aşk yaşadığı ortaya çıktı. Türkiye’ye adapte olmaya çalışan Bursin’e en büyük desteği Yağmur Tanrısevsin’in verdiği öğrenildi. İkilinin arkadaşlıkla başlayan ilişkileri de kısa süre sonra aşka dönüştü.


SADECE YAKIN ARKADAŞLARI BİLİYOR


Birlikteliklerini basından gizleyen Bursin ve Tanrısevsin’in aşklarını sadece yakın çevresi biliyor. Gözlerden uzak yerlerde buluşan çiftin çok mutlu oldukları konuşuluyor. Geçen günlerde Nişantaşı’nda esmer bir güzelle görüntülenen Bursin’in ise hedef şaşırtmak için özellikle basının karşısına çıktığı iddia edildi.

YAĞMUR TANRISEVSİN KİMDİR?

Yağmur Tanrısevsin aslen Mersinlidir. Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü öğrencisidir. Craft Oyunculuk Atöylesinde eğitim almaktadır. İstanbul’a iki yıl önce üniversite sınavında Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü’nü kazanınca gelmiş. Hala İstanbul’a alışamadığını söyleyen Tanrısevsin, “Bu şehrin kalabalığı beni yoruyor. İki üç haftada bir mutlaka Mersin’e, ailemin yanına gidiyorum.” diyor. Oysa İstanbul’a alışması için güçlü bir nedeni var.


Zira bu şehir ona şöhretin kapısını açtı. Rol aldığı ilk dizi ‘Adını Feriha Koydum’da, Emir-Feriha aşkını bozan Ece karakteriyle şimdiden herkesin tanıdığı bir yüz oldu. Hatta diziye son sezonda girmesine rağmen, altı ay gibi kısa bir sürede ‘Ece’yi sevenler ve sevmeyenler’ olarak dizi izleyicisini ikiye bölmeyi başardı. Peki kısa sürede gelen ün, ona ne kazandırdı?


“Karşılıklı sevgiyi öğrendim” diyor. Hızla gelişen bu duruma alışmaya çalışıyor. Arkadaşlarının “Sende kamera ışığı var”, “Yüzün ekrana çok yakışır” sözleri ile heveslenip Craft Oyunculuk Atöylesi’nde eğitim almaya başladığında, böyle bir çıkış yakalayabileceği aklına bile gelmemiş aslında. Bir yıl sonra bağlı olduğu ajanstan Ece karakteri için teklif gelince önce şaşırmış. İlk rol için epey iddialı bir başlangıç yapmış. Yağmur Tanrısevsin Temmuz 2013 ten Beri Kanal d de Yayınlanan Güneşi Beklerken Dizisinde Melis Karakterini Oynamaktadır.

 

KEREM BURSİN KİMDİR?

Güneşi Beklerken dizisiyle hayatımıza giren ve pek çok genç kızın rüyalarını süsleyen Kerem Bursin esmer bir güzelle yakalandı. Güneşi Beklerken dizisinde serseri bir zengin çocuğu canlandıran Kerem Bursin gönlünün sultanını bulmuş gibi. Nişantaşın'da Koridor Bar'da arkadaşları ve sevgilisi ile eğlenen oyuncu eğlence çıkışında kameraları görünce neye uğradığını şaşırdı.

Güneşi Beklerken'in yakışıklı oyuncusu Kerem'in yeni sevgilisi...

Amerika'da da oyunculuk yapan Bürsin, mekanda sevgilisi ile hareketli şarkılarda dans ederken, yaptığı figürler ile bütün marifetlerini sergilerken tüm dikkatleri de üzerine topladı. Mekan çıkışı son anda gazetecileri fark eden Bürsin, sevgilisinin yanından uzaklaşmasına rağmen aynı karede görüntülenmekten kaçamadı. Bürsin'in sevgilisi hızlıca yanlarında bulunan beyefendinin koluna girerek hedef şaşırtmaya çalıştı.

KEREM BURSİN'DEN AŞKA DAİR HERŞEY
 

Güneşi Beklerken dizisinin yakışıklı oyuncusu Kerem Bursin Elle dergisine röportaj verdi. Kısa zamanda genç kızların hayranlığını kazanan Kerem Bursin verdiği röportajda özel hayatına dair pek çok konuda açıklama yaptı.

İstanbul'da aşık olmak istiyorum diyen Kerem Bursin umarız aradığı aşkı İstanbul'da bulur. Babasının işleri yüzünden uzun süre Amerika ve Teksas'da yaşamak zorunda kalan Kerem Bursin tam bir İstanbul aşığı çıktı.

Üniversite ve oyunculuk eğitimini Amerika'da alan Kerem Bursin verdiği röportajda özel hayatına dair hiç bilinmeyenleri paylaştı... İşte o röportaj..
 

2000’de Amerika’ya taşınmışsınız, lise ve üniversiteyi orada okumuşsunuz. Amerika’ya neden gitmiştiniz?

- Babamın işleri yüzünden birçok ülke gezdikten sonra Teksas’a taşındık.

Oyunculuğa orada mı başladınız?

- Evet, lisede başladım. Son sene bir tiyatro yarışması yapıldı...

Ve siz kazandınız...

- Öyle oldu. Böylece lisedeki son yılımda oyunculuk nedir, ne değildir, öğrenmeye ve araştırmaya başladım.Ve oyunculuğu sevdim.

Sevdiniz ve sonra?

- Üniversitede oyunculuk eğitimi almaya karar verdim.

Aileniz bunu duyunca şaşırdı mı?

- Yok, şaşırmadılar çünkü oyunculukla ciddi ciddi ilgilendiğimi görüyorlardı. Ama gerçekçiydiler. Özellikle babam çok tedirgindi.

* Neden?

- Para kazanamazsam diye. Tamam, “ben bu işi seviyorum, yapacağım” diye tutturuyorsun; ama para kazanmak da önemli.

Peki anneniz?

- O sessiz destekçiydi. Babam “Emin misin oğlum?” derken, annem en uygun üniversite nerede diye araştırmış; onun sayesinde Boston’daki Emerson College’a gittim.

Üniversiteye başlayınca ne oldu?

- Benim için çok iyi oldu, çünkü orası sadece oyunculuk değil; pazarlama eğitimi de veriyordu. Sinema sektörünü endüstri olarak ele alıp ilgili her şeyi öğretiyordu. Zaten annem de bana “Bak marketing okuyacaksın ama bu üniversitede oyunculuk da var” dedi. Kendim okul arasam bu kadar iyi bir seçim yapamazdım.

Oyunculuğa neden Amerika’da devam etmediniz?

- Her yaz tatili anneannemlere yani buradaki ailemin yanına geliyordum. Benim için burada her yıl geçirdiğim o üç aylık tatil dönemleri bambaşkaydı. En ben, en özgür olduğum anlardı. Türkiye’de bulunmak, bu kültürü yaşamak, ailemle vakit geçirmek, yazlıkta olmak, Türk arkadaşlarımla takılmak... Bana çok şey kattı. Ben de zaten Türk’üm, burada iyi hissediyorum.

HOLLYWOOD’DAKİ TÜRK OLMAK

Los Angeles’ta iyi hissetmiyor muydunuz?

- Los Angeles’ta da çok mutluydum. Ancak diyelim ki “audition”a (oyuncu seçimine) gidiyorum. Amerikalı gibi konuşuyorum; ama “Ben Kerem Bürsin” diyorum, herkes şaşırıyor. Türk olmama da şaşırıyorlar. Yanlış anlaşılmasın, Türk olmam onlara farklı ve cazip de geliyor. Ama ilk soruları “Peki Türkiye’de hangi projelerde rol aldın?” oluyordu. Yok diyorum, ben burada okudum, yaşadım... O anda sihir bozuluyor, yani ilgileri azalıyor. Çünkü Los Angeles’ta o kadar çok oyuncu var ki; hepsi yetenekli, hepsi yakışıklı. Hep farklılık arıyorlar. Yoksa benim de en büyük hayalimdi Hollywood’daki Türk oyuncu olmak.

Bu hayalden vaz mı geçtiniz?

- Yok, asla. O anki duygularımdan bahsettiğim için geçmiş zaman kullandım...

Türkiye’ye gelişiniz nasıl oldu? “Güneşi Beklerken” teklifi nasıl geldi?

- Geçen sene kuzenimin düğünü için buradaydım. Herkes “Burada kal, endüstrisi gelişiyor, burada oyunculuk yaparsın” gibi şeyler söylüyordu...

Düşündünüz mü?

- Düşündüm ama çok da ciddiye almadım. Ve Gaye Sökmen’le tanıştım. Onunla konuşunca kalmaya karar verdim. O beni çok iyi anladı... Türkiye’de kalmam başka açıdan da çok güzel. Her yıl yaz tatillerinde Türkiye’ye geldim ama burada hiç yaşamadım. Bu, çok büyük bir fırsat. Biraz da oradaki ortamdan, sürekli “Güzel bir haber gelecek mi?” düşüncelerinden uzaklaşmak istedim. Türkiye’de kalınca en kötü ne olabilir ki? Kendi kendime “Başarısız olursam Yeni Zelanda’ya kaçarım, oradaki çocuklara oyunculuk dersi veririm” dedim.

NEYSE Kİ İŞİM YAKIŞIKLI OLMAK DEĞİL

İstanbul’a alıştınız mı?

- İstanbul’a bayılıyorum. Her yönüyle çok güzel. İstanbul’u ziyaret etmek başka, yaşamak bambaşka. Burada kalarak ülkem hakkında çok şey öğrendim.

Oyuncu için çok yakışıklı olmak avantaj mı?

- Ben çok yakışıklı değilim. Neyse ki, işim yakışıklı olmak değil. İşim oyuncu olmak.

Kadınları da konuşalım... Nasıl kadınları beğeniyorsunuz?

- Ayakları üzerinde duran kadın, bana çekici geliyor. Çünkü biliyorsun ki o sana muhtaç değil. Özgüven de önemli. Ukalalıkla karıştırılan özgüvenden bahsetmiyorum ama... Kadının esprili olması da güzel. Kadınlar, çok değişik, çok şey yaşayan değerli varlıklar. Böyle bir dünyada kadın olarak başarılı ve güçlü olmak kolay değil.

KIRILAN KALBİMİ MÜZİK TEDAVİ ETTİ

Flört etmeyi sever misiniz?

- Bir kadını rahatsız etmek istemem, yani rahatsız etmekten çekinirim. Tabii ki flört yani böyle şeyler o anki akışa bağlı. Centilmenim demek istemiyorum; ama ilişkilerde uyulması gereken bazı kodlar var. Günümüzde maalesef bazı şeyler pek kalmamış. O manada biraz klasik bir insanım.

Hiç kalbiniz kırıldı mı?

- Tabii ki. Lisedeyken kalbim çok fena kırılmıştı. Beni müzik tedavi etti.

AŞK KARİYERİMİ OLUMSUZ ETKİLEMEZ

Çok aşık olup da evlenmeyi isteseniz, kendinizi “önce kariyerim” diye frenler misiniz?

- Oyunculuk benim için çok önemli. Aşık olacağım insan bunu anlar ki, eminim ona bunun için aşık olacağım. Aşkın, kariyerimi
olumsuz etkileyeceğine inanmıyorum.

İSTANBUL VE TEKSAS KIYASLANAMAZ

Türkiye’de hiç aşık oldunuz mu?

- Hayır, hiç aşık olmadım.

Olmak ister miydiniz?

- İstanbul’da aşık olmayı çok isterim. Burası o kadar romantik bir şehir ki... Teksas’ta aşık oldum; ama orada sadece belirli şeyler yapabiliyorsun, gittiğin yerler de belli. Burada aşık olmak çok daha güzeldir. Bir sevgiliyle gidecek o kadar çok yer var ki, say say bitmez. İstanbul’a ilk taşındığımda en sevdiğim şey, sabah dörtte sokağa çıkıp yürümekti. O sessizlik, sokakların enerjisi, her yerde tarihi görüyor ve hissediyorsun. Bir kızın elini tutup da bu sokaklarda yürümek ne keyifli olur. Bir de Teksas’a bak... Kıyaslanamaz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku