Magazin:
Yalan Dünya 58. bölüm full tek parça izle son bölüm

Terasta ortam gergindir. Ne Kocabaşlar’ın Alsancaklar’ı, ne de Alsancaklar’ın Kocabaşlar’ı görmeye tahammülü yoktur. Rıza ve Deniz, ailelerini yumuşatmak için ellerinden geleni yaparlar ancak durum pek de ümit verici değildir.

Kocabaşlar kiraya yüklü zam ister. Alsancaklar ise ev arayışına girer. Nurhayat’la konuşma ve sadece elini öpme dışında hiç bir şekilde ileri gidemeyen Emir’in ise yüzünü sivilce basar. Tülay tarafından eve alınmayan Selahattin, kendini affettirme çabasındadır. Fakat Tülay bu kez çok kararlıdır... Yalan Dünya'nın yeni bölümünde diziye yeni isimler katılacak. Bu isimler Avrupa Yakası'dan tanıdığımız ve sevdiğimiz isimler olacak.. Gülistan'ın eski sevgilisi ise yeni bölümlere yeni bir renk getirecek.. Yalan Dünyanın yeni kadrosunda Avrupa Yakası'nda ki performansıyla şapka çıkarttıran Hümeyra ve Rutkay Aziz olacak...

Bir kış akşamı hayatımızı girdi Yalan Dünya aman Allahım ne güldük ne eğlendik  resmen ilk bölümden itibaren müdavimi olduk bu yaratıcı dizinin. Gülse Birsel yine konuşturmuştu o şahane kalemini hayatımızda hiç göremeyeceğimiz yada pek aşina olduğumuz karakterleri hop diye sokuverdi hayatımıza. Koca bir sezon nefes almadan ekranlara kilitlendik. Artık Pazartesi günleri kimseye randevu vermez olduk. Çayımızı çekirdeğimizi aldık başladık kahkaha tufanına.. Bu kadar ara yeter artık Yalan Dünya yakında kanal D ekranlarında başlıyor..

YALAN DÜNYA KADROSU

Dizi Türü:    Komedi
Yaratıcı:    Gülse Birsel
Yönetmen:    Jale Atabey Özberk
Senarist:    Gülse Birsel
Oyuncular:    Gülse Birsel -> Deniz
Beyazıt Öztürk -> Rıza
Olgun Şimşek -> Selahattin, Ahmet
Hasibe Eren -> Gülistan
Sarp Apak -> Emir
Altan Erkekli -> Şehmuz

Gülse Birsel -> Deniz, Beyazıt Öztürk -> Rıza, Olgun Şimşek -> Selahattin, Ahmet, Hasibe Eren -> Gülistan, Sarp Apak -> Emir, Altan Erkekli -> Şehmuz, Öner Erkan -> Bora, Füsun Demirel -> Servet, Nihal Yalçın -> Açılay, Bartu Küçükçaglayan -> Orçun, Gupse Özay -> Nurhayat, İrem Sak -> Tülay, Hakan Meriçliler -> Çağatay, Ömür Arpacı -> Reis, Tuna Orhan -> Tufan, Gönül Ülkü -> Afife, Ece Ercan -> Esra, Derya Karataş -> Zerrin, Gonca Vuslateri -> Vasfiye Teyze

YALAN DÜNYA KONUSU

Gülse Birsel’e hayranlık duymamak mümkün değil. Avrupa Yakası gibi bir dizi klasiğini yaratan ve her ayrılan oyuncudan sonra daha iyi karakterler yaratarak yıllarda diziyi zirvede tutan Gülse Birsel yeni dizisi ile de oldukça iddialı.

Yalan Dünya dizisi de aslında Avrupa Yakası tarzında güzel bir komedi dizisi. Avrupa Yakası’nda yer alan Hasibe Eren, Sarp Apak, Nihal Yalçın ve Ömür Arpacı dizinin oyuncu kadrosunda yer alıyor ve Ömür Arpacı yine aynı Reis karakterini canlandırıyor.

Dizinin kuşkusuz en dikkat çeken ismi Beyazıt Öztürk. Her ne kadar karakteri fazla geri planda kalsa da adı bile diziye olan merakı arttırmaya yetiyor.


YALAN DÜNYA İÇİN GELEN YORUMLAR

-Avrupa yakası kadar olmasada çok güzel bir dizi gülse birsel işini gerçekten biliyor son bölümde emir ile nurhayatın ilişkiye başlaması da acayip olacak gibi görünüyor

- Sezon sonu kadroda temizlik yaparlar gibime geliyor birçok karaktere yer kalmıyor artık son bölümde de altan erkekli yoktu ondan once gülse neredeyse hiç oynamadı öner erkan sırıtmaya başladı çok gereksiz kalıyor gülsede avrupa yakasındaki yaratıcılık yok

Gülse Birsel, Yalan Dünya’sı dizisinde de yaptığı en iyi işi yapıyor ve çok farklı karakterler ortaya çıkartıyor. Selahattin, Orçun, Tülay ve Zerrin karakterleri yine mükemmel ve herkesin sevgisini kazandı bile.

Dizi her ne kadar Avrupa Yakası kadar ilgi görmesede izlemeye değer eğlenceli bir dizi olduğu gerçeği değimiyor. Karakterlerin gitgide oturması ve beğeniye göre yenilerinin ortaya çıkması dizinin kalitesini de gitgide arttırıyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku