Magazin:
Yeşilçam'ın usta oyuncusu Suheyl Eğriboz'un son sağlık durumu! Süheyl Eğriboz kimdir?

Yeşilçam'da en zor rolleri yani kötü adam rollerini başarı ile canlandıran Süheyl Eğriboz bugün beyin kanaması sonucunda hastaneye kaldırıldı. Hastaneye kaldırıldıktan sonra hemen yoğun bakıma alınan usta oyuncu büyük bir titizlikle tedavi edilmeye başlandı.

Evinde televizyon izlediği sırada düşen tv kumandasını yerden almak isterken beyin kanaması geçiren Süheyl Eğriboz Samatya Eğitim ve Araştırma hastanesine kaldırıldı..

2 ayrı damarından emboli yaptığı anlaşılan Süheyl Eğriboz, hemen yoğun bakıma alındı. Durumu ciddiyetini koruduğu belirtilen Süheyl Eğriboz'un yakınlarının başında beklediği belirtiliyor.

Süheyl Eğriboz'un beyin kanamasının ardından oyuncunun hayranları twitter'danacil şifa dileklerini ilettiler.. 

Boğaç Berkmen ‏@Bogac_Berkmen 

Değeri bilinmeyenlerden... Süheyl Eğriboz yoğun bakımdan! 

mevlut tezel ‏@mevluttezel 
Süheyl Eğriboz’un son durumu: Bilinci yerine gelmiş. Yakınlarını tanıyor olmasını doktorlar olumlu bir ilerleme olarak değerlendirmiş

Alper Kuş ‏@alperkusch 
Geçmiş olsun Süheyl Eğriboz Abimiz.

SÜHEYL EĞRİBOZ KİMDİR?

Süheyl Eğriboz 1927 yılında Gönen’de dünyaya gelmiş. 1952 yılında Ayhan Işık’la İstanbul’un fethi çekimleri için Aydın Arakon’un yönetmenliğinde kamera karşısına geçmiş. Birçok filmde rol alan Eğriboz’a, yeteneği sayesinde Amerikan sinemasının yolu açılmış ancak eşinin rahatsızlığı nedeniyle aldığı teklifi reddetmek zorunda kalmış.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku