Magazin:
Yetenek Sizsiniz 2. bölüm reytinleri alt üst etti 15.09.2013

Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin 2. bölümünde kahkaha, heyecan, müzik, dans ve eğlence bir an olsun düşmedi.. Yeni jüri üyesi Esen Yenenler ise yarışmaya ayrı bir tat kattı..

NEWYORK'LU GÜRSEL AMCA UZAYI BOYADI

Kendisini öğretmen, pazarlamacı, ressam, otobüs şoförü olarak tanıtan uzun yıllar Amerika'da yaşayan Gürsel amca aldı sprey boyasını çıktı sahneye. İlk başta kimse ne yapacağını anlamadığı Gürsel amca, öyle bir resim aptı ki tüm sahne ayakta alkışladı. Gürsel amca sahne de hayatıyla ilgili bir kaç anısını anlattı.  Gürsel amcanın yaptığı resmi jüri üyeleri de çok beğendi.

Eser Yenenler Gürsel amcaya adeta hayran kaldı. Eser Yenenler Gürsel amcayı çok beğendiğini söyleyerek oğlunuz bile olabilirim dedi. Yetenek Sizsiniz Gürsel amca 3 eveti alarak sahneden ayrıldı.


BU KADAR KÖTÜ STAND-UP GÖSTERİSİ GÖRÜLMEDİ

Yetenek Sizsiniz Türkiye dünki bölümünün ardından yine reyting rekorları kırdı. Bugün 20:30'da başlayan Yetenek Sizsiniz'de gözleri bayram ettirecek bir yarışmacı gelmedi...

Kendini Atalay Demirci gibi stand-up gösterisi ile göstermeye çalışan bir yarışmacı üç hayır aldı.. İlk geldiğinde görünüşüyle Hacivat ve Karagöz'ü andıran yarışmacı 10 dklık performansında hiç kimseyi güldüremedi..

1. BÖLÜMDEKİ DİREK SHOW HALA UNUTULMADI

Yetenek Sizsiniz Türkiye bomba gibi bir başlangıçla yeni sezona başladı. Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenerler'in jüri koltuğunda olduğu yarışmada performanslar nefes kesti.

Dans hocası 28 yaşındoaki yarışmacı Sevinç Gürmen +18 dans şovuyla nefesleri kesti. Yine geceye damgasını vuran yarışmacılardan biri de Vahit Coşkungün oldu. Vahit Coşkungün performansı ile göz doldururken seyirciden büyük alkış aldı.

EMRAH AYDOĞMUŞ KAHKAYA BOĞDU

Yetenek Sizsiniz'e katılan animatör Emrah Aydoğmuş sahneyi kahkalara boğdu. İzleyiciler arasından 3 kişiyi tesadüfen seçip sahneye götüren Emrah Aydoğmuş yaptığı gösteriyle izleyicileri ve Acun Ilıcalı'yı arkasına aldı. Acun Ilıcalı ve Hülya Avşar Emrah Aydoğmuş uzun süre tartıştı. Acun Ilıcalı Emrah Aydoğmuş'un ikinci tuıra çıkması için izleyicileri galeyana getirip Emrah'a hayır diyen Hülya Avşar'ı iklna etti.

Emrah Aydoğmuş'un performansı sahneyi çok güldürdü. Eser Yenenler hayır dedi. Acun Ilıcalı ise Hülya Avşar'a evet dedirtmeyi başaardı.  Emrah'ın balon şovu gülme krizlerine soktu. Turistlere yaptığı gösterinin çok beğenildiğini söyleyen Emrah, turistler gösteriyi beğenince yarışmaya katılmış.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku