Magazin:
Yetenek Sizsiniz 2. tur Şahin Kendirci performansı izle! Şahin yine yıktı geçirdi Şahinnn Kendircii

yetenek Sizsiniz'de 2. tura çıkmayı başaran minik arabesk krlaı Şahin Kendirci muhteşem sesi ve yorumu ile adeta herkesi büyüledi. Şahin Kendirci yeni bölüm video izle. Şahin Kendirci 2. turda seni sana bırakmam dedi yine herkesi büyüledi.

 

Şahin Kendirci'ninönceki performansı video sayfamızda. yeni performansı da düşer düşmez siiznle paylaşacağız...

VE YENİ VİDEOMUZ SİZLERLE İŞTE MİNİK ŞAHİN'DEN BÜYÜK PERFORMANS SENSİZ BEN NEFES ALAMAM..Yetenek Sizsiniz Türkiye Şahin Kendirci Seni San Bırakmam şarkısıyla herkesi büyüledi. Şahin kendirci seni sana bırakmam şarkısı ve muhteşem performansı ile yine jurinin ve herkesin gönlüne taht kurdu. 

Yetenek Sizsiniz Türkiye 22 aralık 2 tur elemelerindemuhteşem performanslar her hafta olduğu gibi bu haftada  herkese eğlence dolu anlar yaşattı. Yeteneksizsiniz Türkiye 22 aralık Pazar günkü 2 tur elemeler yani yarı final içinkapışan yarışmacılar her biri ayrı bir lezzetle seyirci önüne çıktılar.

Yetenek sizsiniz Türkiye yarışmasında Şahin Kendirci rüzgarıesmeye devam ediyor. Şahin Yetenek sizsiniz Türkiye de 2. Turunda Seni sanabırakmam şarkısıyla yine muhteşemdi yine büyüledi ve yine şarkı sonundaduygulandı. Şahin kendirci İbrahim Tatlıses in seni sana bırakmam adlı parçayıseslendirdi.

Yetenek sizsiniz Türkiye nin altın sesi olan Şahin kendircisöylediği şarkı ile yine herkesi bambaşka büyüledi ve herkesi kendisine hayranbıraktı.  Şahin kendirci bir öncekiperformansta hem juri tarafından hemde stüdyoya gelen seyirciler tarafından çokbeğenildi ve 3 evetler 2 tura kaldı.

Şahin kendirci 2. Turda da bir üst tura çıkmak için yinemuhteşem bir performans sergileyerek herkesin gönlüne taht kurdu. Şahin kendircibir önceki performansta  söylediğiarabesk şarkı ile herkes adeta şaşkına döndü.

Yetenek sizsiniz Türkiye yarışmasında Adana dan katılanküçük yarışmacı Şahin kendirci Söylediği Arabesk şarkıları olan İbrahim Tatlısesten mutlu ol yeter şarkısıyla tüm seyirciler ve juri üyeleri şoke olmuştu. Bu şarkıdansonra seyircilerden bir daha bir daha istekleri üzerine ve jurinin de isteğiüzerine şahin kendirci ikinci şarkı olan zoruna mı gitti gardaş şarkısınısöyledi ve özellikle Hülya Avşar tarafından çok beğenildi ve sahneye çokbeğendiği için kalem attı.

Yetenek sizsiniz Türkiye de şahin kendirci  performanstan sonra da hem internet ortamındahem de eğlence programlarına katıldı. Şahin kendirci eser yenenler oğuzhan koçve İbrahim büyükak ın sunduğu 3 adam programına katıldı ve 3 adam programındada söylediği şarkılarla büyük beğeni topladı.

Yetenek sizsiniz Türkiye yarışmasına katılan duygusal çocukadanalı şahin kendirci 22 aralık yetenek sizsinizin 2. Turunda da harikaarabesk şarkılarına devam etti. Şahin kendirci bu turda da şarkısını söylerkenduygusal anlar yaşadı. Şahin kendirci söylediği kadrimi kıymetimi sana olan sevgimi olan seni sana bırakmam adlı şarkıyı söyledi ve tüm izleyenler tarafından bir kez daha istendi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku