Magazin:
Yetenek Sizsiniz Türkiye Şahin Kendirci Zorunamı gitti gardaş Video

İBRAHİM TATLISES'İN ADANA ŞUBESİ ŞAHİN KENDİRCİ
Yetenek sizsiniz'e öyle bir yarışmacı geldi ki yaşı küçük olmasına rağmen kocaman sesiyle herkesi büyüledi. Yetenek Sizsiniz'e Adana'dan katılan Şahin Kendici İbrahim Tatlıses'in küçültülmüş hali gibiydi.


Caf caflı takım elbisesiyle assolist edasıyla sahneye hakimiyetini kuran Şahin şarkısına başlar başlamaz salonu inletti. İbrahim Tatlıses'ten Mutlu Ol Yeter şarkısını seslendiren küçük Şahin dev sesiyle izleyen herkesin tüylerini diken diken etti.

Hülya Avşar Şahin'in performansından öylesine etkilendi ki gözleri fal taşı gibi açıldı. Eser Yenenler Şahin'in şarkısına bol bol eşlik etti. Hülya Avşar Şahin'in sesini öylesine beğendi ki beğenme tepkisi olarak sahneye kalem fırlattı. Hülya Avşar şarkı bitmeseydi dayanamayıp kendimi sahneye atacaktım dedi.

Şahin büyümüşte küçülmüş tavırlarıyla herkesi çok güldürdü. Şahin'den başka bir şarkı söylemesini isteyen Acun Ilıcalı'ya küçük Şahin zoruna gitti gardaş şarkısını seslendireceğini söyledi..

Şahin şarkısını bitirir bitirmez salon ayağa kalktı ve bir daha bir daha diye bağırmaya başladı. Assolist edalarıyla sahnede devleşen Şahin'i bütün jürileri çok beğendi..
YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE PERFORMANSLARINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

TUGAY GÖRKEM İKİLİSİ MUHTEŞEM DANS ETTİ
Yetenek Sizsiniz'e geçen sene katılıp yarı finale kadar çıkan Tugay-Görkem ikilisi bu sene yeniden katıldı. Murat yerine yarışmaya başka bir arkadaşıyla katılan Görkem'i Acun Ilıcalı epey sıkıştırdı.

Karografi konusunda Murat ile anlaşamadığını bu yüzden yeniden küstüklerini söyleyen Tugay yine çok güzel bir performans sergiledi.

Hülya Avşar yarışmacı dansını bitirir bitirmez Tugay çok beğendiğini söyledi. Eser Yenenler Tugay'ın çok güzel dans ettiğini fakat yanındaki arkadaşı Görkem'in acemi olduğunu söyledi.

Tugay ve Görkem gösterdikleri başarılı dans performasının ardından 3 evet aldı..

TÜRKİYE'DEN KIZ ALAMAYAN FRANSALI MEHMET
 

Yetenek Sizsiniz'e Fransa Paris'ten katılan Mehmet Yıldız, Acun Ilıcalı ile yaptığı sohbet ile herkesi kahkahaya boğdu. Fransa'da dönercide garson olarak çalışan Mehmet yıldız gelir gelmez patronuyla arasının iyi olmadığını söyledi.

Patronuyla arasının neden bozuk olduğu sorulunca yarışmacı patronunun kayınpederine soğuk lahmacun verdiği için sorun olduğunu söyledi.

Evleme konusunda epey dertli olan Mehmet Fransa'ya gurbet olduğu için kendisine kız vermek istemeyen ailelere veryansın etti.

Fransa İstanbul'dan daha yakın diyen Mehmet 'bana kızlarını vermiyorlar uçağa atladımı 4 saatte Türkiye'de oluyorum duyan aileler bana kızlarını versinler' dedi.

Yetenek Sizsiniz'e katıldığı için Fransa'da ki müşterilerin kendisini tanıdığını patronun kendisini kovmayacağını söyledi. Mehmet'in bu sözleri bütün salonu kahkahaya boğdu.

Sohbetini bitiren Mehmet Macro isimli rap şarkısını söylemeye başladı. Sempatik tavırlarıyla jürinin aklını çelen Mehmet 3 eveti kaptı.BON BON  DANS GRUBU ÇOK SEVİMLİYDİ
Yepyeni bölümüyle bu akşam Star tv ekranlarında başlayan Yetenek Sizsiniz Türkiye yine bomba gibi başladı. Yetenek Sizsinize katılan Bon Bon dans grubu danslarıyla izleyen herkesi kendine hayran bıraktı. 

Bon Bon dans grubu 6-9 yaşında ki çocukların yer aldığı bir dans grubu. Hülya Avşar Bon Bon dans grubunun yaptığı dansları çok beğendi.

Eser Yenenler küçük yaştaki grup üyelerine şaka yollu takılarak ' Bende altı yaşında olsaydım. Annem babam Rus olsaydı da bende bu yarışmaya katılabilseydim' dedi.

Bonbon dans grubunun güzel Rus hocasını gören Eser Yenenler hemen evet oyu verdi. Bonbon dans grubu bütün jüri üyelerinden evet oyu aldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seni Seviyorum Adamım için geri sayım!
Ekranların beğenilen iki ismi Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın başrollerinde oynadığı 'Seni Seviyorum...

Haberi Oku