Röportaj:
Nebahat Çehre :

 

tv8'de ekranlara gelen Cengiz Semercioğlu'nun sunduğu İki Laf Edelim'in bu haftaki konukları Nebahat Çehre, Nilgün Belgün ve sevgilisi Bekir Ünlüataer, Karaoğlan filminin ekibi Volkan Keskin, Müge Boz, Hakan Karahan ve yönetmen Kudret Sabancı'ydı.
Gece boyu Twitter'da Trend Topic (TT) olan Nebahat Çehre çok özel açıklamalar yaptı.

NEBAHAT ÇEHRE'DEN BÜKLÜM BÜKLÜM ŞARKISI...

Ayrıca Nebahat Çehre İki Laf Edelim programının canlı yayınında yoğun istek üzerine Büklüm Büklüm şarkısını seslendirdi... Çehre'ye şarkısında Bekir Ünlüataer eşlik etti... Daha önce bir dönem şarkı söyleyip sahnelere de çıkan Çehre her ne kadar "faranjitim var söylemeyeyim" dese de ısrarlara dayanamadı ve şarkıyı söyledi. Çehre'nin şarkısı twitter'da "karizmayı çizdirdi" yorumlarına neden oldu.
 
NEBAHAT ÇEHRE: ''BOXER GİYMEYEN ERKEKLERLE BİRLİKTE OLMAM''
 
"Boxer giymeyen erkeklerle birlikte olmam" diyen Çehre, uzun zamandır hayatında birinin olmadığını bunun nedeninin de aşk konusunda çok titiz olmasından dolayı olduğunu açıkladı.
 
BURAK ÖZÇİVİT İLE BERABER DİZİ
 
Ocak ayında başlayacak olan yeni dizisinin Eylül ayına ertelendiğini söyleyen Nebahat Çehre, rol arkadaşının Burak Özçivit olacağını ilk kez tv8'de ekranlara gelen 'İki Laf Edelim' programında açıkladı...
 
TUBA BÜYÜKÜSTÜN VÜCUT DİLİNİ YETERİ KADAR KULLANMIYOR
 
Beren Saat ve Tuba Büyüküstün'ün yeni dizilerini değerlendiren Çehre, Tuba Büyüküstün'ün vücut dilini yeteri kadar kullanamadığını söyledi. Beren Saat'in ise başarılı bir oyuncu olduğunu yeni dizisinin iyi olup olmadığını ileriki bölümlerde daha net anlayacağını belirtti.
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner65

Güneşi Beklerken'in Barış'ı İsmail Ege...
O daha hayatının baharında bir genç... Erken yaşta oyunculuğa adım atan ve bu konuda büyük başarı sergileyen...

Haberi Oku