Bugün

19 °C

Yarın

19 °C
11.02.2013 00:00:00

Müslüm Gürses Öldü mü? Müslüm Gürses Baba'nın son durum ne?..

Türkiye'nin önemli sanatçılarından Müslüm Gürses uzun bir zamandır yoğum bakımda yaşam mücadelesi veriyor. Müslüm Gürses ölecek mi? Usta sanatçının doktorlarından yapılan açıklama "Ümit kesildi" yönündeydi. Ancak Müslüm Gürses'in hayat arkadaşı bir an olsun bile umudunu kesmedi. Müslüm Gürses Öldü mü? Müslüm Gürses yoğun bakımda son durum ne? Yakınlarından üzücü açıklama geldi.. Müslüm Gürses Öldü mü?
Müslüm Gürses Öldü mü? Müslüm Gürses Baba'nın son durum ne?..

MÜSLÜM BABA'NIN SON DURUMU NE?

 Kasım ayından beri Memorial Şişli Hastanesi’nde tedavi altında tutulan Müslüm Gürses’in menajeri Nevzat Takmaz, sanatçının sağlık durumundaki olumsuz gelişmeler üzerine ilginç açıklamalarda bulundu. Takmaz, hastane ekibinin yılbaşı eğlencesi yüzünden Gürses’in enfeksiyon kaptığını ileri sürdü: “Müslüm Baba’nın hiçbir şeyi yoktu. Son dönemlerde tıraş oluyor, yemeğini yiyor,espriler yapıyordu. Hatta normal odaya alınması gündemdeydi. Ama birden ağırlaştı. Yılbaşı gecesi nöbette bulunan sağlık personeli, yoğun bakımda saz takımıyla eğlence düzenledi. Şarkılı türkülü o gecenin hemen ardından baba yeniden ağırlaştı. Yoğun bakımda böyle bir şey olur mu... Yoğun bakım hastasına şarkı söyletilir mi! Ayrıca oradaki hastaların çoğu enfeksiyonlara karşı savunmasız...

İsteyen elini kolunu sallaya sallaya içerigirebilir mi! Galiba Müslüm Baba, o gece mikrop kaptı. Sağlığına kavuşan insan bir anda eski durumuna geriledi. Bunlar yaşanmasa, Müslüm Gürses bugün sevenleriyle birlikte olurdu. Muhterem Hanım’la (Nur) gece gündüz yanındayız, hastaneden ayrılamıyoruz. Bize ellerini uzatıyor, ‘Beni buradan çıkarın’ diye yalvarıyor.”

DURUMU İYİYE GİTMİYOR
Müslüm Gürses’in doktoru Prof. Dr. Bingür Sönmez de yılbaşı gecesi yapılan eğlenceyi doğruladı ancak sorunun sebebinin o gece yaşananlar olmadığını söyledi: “Doğru, kendisi bir süre öncesine kadar gayet iyiydi. Yılbaşı gecesi şarkı türkü söyleyecek kadar...

Ama söylendiği gibi o gece kapılan bir enfeksiyon söz konusu değil. Bu, uzun süre antibiyotik kullanan hastalarda oluşabilen bir komplikasyon. Müslüm Bey’in durumu hâlâ iyiye gitmiyor, kritik. Biz durumu iyiye gittiği için solunum aletinden ayırmayı düşünüyorduk ama bu komplikasyon doğdu. Takibe ve tedaviye devam ediyoruz.”

Ünlü sanatçı Müslüm Gürses'in yaşamını yitirdiği iddiası sosyal medyayı salladı!

Geçirdiği operasyon sonrası yoğun bakıma alınan sanatçı Müslüm Gürses'in tedavi süreci devam ediyor. 

Dün bir grup Müslüm Gürses hayranı da hastaneye gelerek sevgi gösterisinde bulunmuş, hastaneye gelmeyenleri de protesto etmişti. Sosyal medyada gece yayılan bir haber ise herkesi şaşırttı.

"MÜSLÜM GÜRSES ÖLDÜ"

Doğrulanmış hiçbir bilgi ya da haber olmamasına rağmen; Müslüm Baba olarak anılan Müslüm Gürses'in öldüğü söylentisi Twitter'da yayıldı.

İddia 'Müslüm Baba' hashtag'i ile saat 01:44'de Türkiye TT Listesine girdi.

KanalTürk'te Her Sabah isimli programı hazırlayıp sunan Özge Uzun ise, Müslüm Gürses'in sağlık durumunu yine sosyal medyadan açıkladı:

"Arkadaşlar, hastanedeki yetkililerle konuştuk Müslüm Gürses'in sağlık durumu stabil, tedavisi sürüyor. Lütfen diğer haberlere itibar etmeyin"

Yorumlar:

Neden TT oldu? ‏@nedenttoldu

Doğrulanmış hiçbir bilgi ya da haber olmamasına rağmen; Müslüm Baba olarak anılan Müslüm Gürses'in öldüğü söylentisi Twitter'da yayıldı.

özgür dikembemutombo ‏@ozguRugzo

allahım sen yalan ölüm haberi yayanların ömründen al, müslüm baba'ya ver. amin.

Mehmet Simsek ‏@memetsimsek

İnsanın iç dünyasına seslenebilmek, gönül teline dokunabilmek ne güzel Müslüm Baba.. Bunu en iyi bilenlerden biri sensin..

Hilâl Kaplan ‏@hilal_kaplan

"Zaman, asılı durduğu yerde bir titredi." Mahir Ünsal Eriş'ten "Müslüm Baba'ya açık mektubumdur":

Murat Dalkılıç ‏@smuratdalkilic

Müslüm Baba' ya selam olsun...Geçen yıl "Bir Kadın Tanıdım" dizisi için söylemiştim

İbrahim Tatlıses ‏@imparatoribo

MÜSLÜM BABA ne güzel renksin! sen yokken herşey siyah beyaz be USTA ! Konuşma tarzın, yorumun, sen yoksan tad da yok,tuz da yok....

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum