Siyaset:
AK Parti seçim takvimi 16 Mart 2014 Başbakan Erdoğan yarın nerede olacak? AKP miting programı

AK Parti seçim takvimine bakıldığında, yarın 16 Mart 2014 tarihinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan nerede olacak? AK Parti miting programına göre yarın Başbakan Erdoğan İzmir halkına hitap edecek. Eski Ulaştırma Bakanı, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım'ın da hazır bulunması bekleniyor.

BAŞBAKAN YARIN İZMİR'DE

AK Parti 16 Mart mitingi nerede olacak. Başbakan Erdoğan 16 Mart'ta Manisa ve İzmir'de olacak. AK Parti 16 Mart günü İzmir ve Manisa'da olacak. 16 Mart Ak Parti mitingi. 16 Mart Başbakan Erdoğan İzmir'de olacak.

BAŞBAKAN BUGÜN ADANA'DA KONUŞTU

Başbakan Erdoğan, partisi tarafından Adana'da İstasyon Meydanı'ında düzenlenen mitingde vatandaşlara hitap etti. "Paralel örgütün abileri size geldi mi? Bana bir televizyonda gösterilen, ikna odası kurmuşlar, oradaki o görüşme getirildi. Aman neler söyleniyor." dedi. Erdoğan, konuşmasında Cemaat ablaları ve abilerinin evlere giderek CHP'ye oy istediklerini söyledi, "Evlere girip neler söylediklerini dinledim, şok oldum. Nasıl Müslüman bunlar" şeklinde konuştu..


"BAŞÖRTÜSÜNE FÜRUAT DİYEN HOCAYLA İŞİMİZ YOK"
"Dün muskalardan medet uman CHP bugün de paralel örgütün hazırladığı broşürleri dağıtıyor. Paralel örgütün abileri size de geldi mi? Şu anda Pensilvanya'daki zatla işbirliği yaparak dini istismar etmeye çalışıyorlar.

Onların ablaları yalanı anlatsın, siz doğruları anlatın. Gelen ablalara şunu söyleyin; kızlarımızın başını açmasını söyleyen hocanızla bizim bir işimiz yok deyin. Başörtüsüne füruat diyen bir hoca ile bizim işimiz yok deyin bize yeter. Bu ülkede bu adam beddua ediyordu. 5 ay önceki videosunda ise beddua döner gelir, Allah'ın gücüne gider diyor."

 

İşte Başbakan Erdoğan'ın konuşmasından satır başları; 

Size Ege, Marmara, Trakya, İç Anadolu, Doğu, Karadeniz, Güneydoğu tüm Türkiye'den kardeşlerinizin selamlarını iletiyorum.  Bu sabah dünyanın 4. büyük asma köprüsünün keson tüplerinin suya indiriliş törenini yaptık. Bizde laf yok icraat var. Bugün Adana'yı çok farklı görüyorum. Sizlerle farklı bir buluşmayı gerçekleştirmek ve muhasebe yapmak istiyorum.

Adana toprağına, milletine, devletine sevdalıdır. Adana, Türkiye üzerinde oynanan oyunları en iyi gören şehirlerimizden bir tanesidir.

"CHP'NİN ARTIK GÖZÜ DÖNMÜŞ"
Burak Can isimli kardeşimizi şehit ettiler. Bu eli kanlı örgüt olayı biz yaptık dedi. Bu adi olayı onlar üstlendi. CHP katilleri korurcasına nereden ateş edildiği belli değil diyor. Birde utanmadan babasını arayarak başsağlığı diliyor. CHP soru önergesi vererek katiller ortaya çıkarılsın diyor. Oyunu görüyor musun Adana oyunu görüyor musun? Allah aşkına bu CHP'ye nasıl oy vereceksin. Bu CHP'nin artık gözü dönmüş, sandıktan umduğunu bulamıyorlar. CHP, Demokrat Parti karşısında milleti istismar ederek oy toplamaya çalışmıştı. CHP içinde hiç sağduyulu vekil, yönetici yok mu?

 

"HER ŞEY İYOT GİBİ ORTAYA ÇIKACAK"
Pazartesi günü ropörtajları yazılı yayınlanacakmış. Bu röportajdan sonra artık her şey iyot gibi ortaya çıkacak. Bunun arkasına takılan hocalar var. Onlar da akıllarını peynir ekmekle yemiş. Bu ülkeye fitne çıkardılar. Ama 30 Mart'ta gereken cevabı alacaklar. Onların abileri varsa bizim abilerimiz de burada. 30 Mart'a kadar çalışmaya var mısınız?

"GÖRÜNTÜLERİ İZLEYİNCE ÇILGINA DÖNDÜM"
MİT tırlarımız Adana'da durduruldu. Adeta düşmanmış, suçluymuş gibi TIR'ları durdurdular. MİT müsteşarlarımızı darp ettiler. Yardım götüren personelimize haince muamale yaptılar. Ben bunları izleyince bir başbakan olarak çılgına döndüm. Hem zulmediyor, hem pişmiş tavuk gibi gülüyor. Ahlaksız bunlar. Oraya gelen savcı paralel yapı. Biz bunlara müdahale edince MHP ve CHP rahatsız olmuş. MİT kimin, Bayırbucak Türkmenleri kimin? Türkmenlere yardım götüren siz değil miydiniz ey MHP. Sizlere rağmen Türkmen kardeşlerimize yardım etmeye devam edeceğiz.

"MHP 3,5 YILDA KAÇIP GİTTİ"
MHP, 5 yıllığına geldi, 3,5 yılda kaçıp gitti. İdare edemediler Türkiye'yi. Utanmadan sıkılmadan yolsuzlukla suçladıkları AK Parti IMF'ye borcu sıfırladı, Merkez Bankası'ndaki rezervi yükseltti. Artık büyüyen ve gelişen Türkiye var. Yanlışa oy verilmez, Bunların ülkeye kazandıracağı hiçbir şey yok.

"HAMD OLSUN 17 ARALIK İYİ Kİ OLDU"
Allah'a hamd olsun 17 Aralık, 25 Aralık iyi ki oldu. Bunların gerçek yüzü ortaya çıktı. İnlerine giriyoruz inlerine. Bu yapı çökecek. Paralel yapıya asla müsamaha yok. Sizin şer bildiğinizde hayır vardır. Her hayır bildiğinizde şer vardır. Bunların bütün yüzleri, her şey ortaya çıktı. Şimdi bütün ekiplerimizle her şeyimizle biz de bunları izliyoruz, kovalıyoruz, gereğini de vakti geldiği anda da yapacağız. Pensilvanya'daki örgüt başının yönlendirilmesiyle kirli oyunlar oynandı.

"ÖLÜ YIKAYICISI DEDİĞİNİZ KİŞİ BAŞBAKAN OLDU"
Sizlerden sadece bir şey istiyorum; Çok çalışacaksınız ve ideal üniversitelere gireceksiniz. İmam Hatipli öğrencilere sizden ancak ölü yıkayıcı olur dediler. Bana da aynısını söylediler ama sizin ölü yıkayıcısı dediğiniz kişi bu ülkeye başbakan oldu.

"PENSİLVANYA'DAKİ ÖRGÜT BAŞI..."
Bu Pensilvanya'daki örgüt başının yönlendirmesiyle Türkiye'de kirli oyunlar oynandı, kirli ittifaklar yapıldı. Bütün bunlar böyle devam ederken biz bunlara yüz vermedik. Biz sadece bu ülkede hizmet siyasetine devam ettik...

"YAVRULARINIZI BUNLARDAN ÇEKİN ALIN"
Bunların dershanelerinden, okullarından, yurtlarından yavrularınızı çekin alın. Bunların yayın organlarını kesinlikle evlerinize sokmayın. Buradan beslendiler. Bu dersi vermeniz lazım. Türkiye Cumhuriyeti devletine karşı bu isyanı yapanlara en büyük dersi biz vereceğiz. Bundan hiç endişeniz olmasın. Bunlar Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nden daha güçlü değiller, bu dersi alacaklar, onun için el ele vereceğiz.

"DEVLETE KARŞI TERÖRİZE EDENLERE DESTEK VERİYORLAR"
Boyner diye bir marka sokakları terörize edenlere kapılarını açmış. İsmini anmayacaktım ama iş artık bu noktaya geldi. Aklı başında bir iş adamı sokakları terörize edenlerin yanında yer alır mı? Ha sen mi yer alıyorsun o zaman bundan sonra karşınızda bizi bulacaksınız. İşte bunların mağazalarından da AK Parti'ye gönül verenlere sesleniyorum, gidip alışveriş yapmayın. Tavrınızı koyun, sivil direniş diyoruz değil mi İşte bu sivil direniştir.

"YENİ ERGENEKON 30 MART'TA UMUDUNU YİTİRECEK"
30 Mart, Ergenekon'un da Pensilvanya yönetimindeki yeni Ergenekon'un da umudunu tamamen yitireceği tarih olacaktır. Son çeteyi de tasfiye ederek, prangalardan zincirlerden kurtularak aydınlık geleceği birlikte inşa edeceğiz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Kılıçdaroğlu: “Yalana tanıklık etmeyeceğim”
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Beşiktaş Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde basın toplantısı...

Haberi Oku