Siyaset:
Başbakan Erdogan miting programı 15 03 2014. AK Parti mitingleri ne zaman nerede yapılacak? Cumartesi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Adana ve Antalya mitingi canlı izle. NTV izle. A haber izle, Haber Turk, Halk Tv TRT turk izle. 30 Mart yerel seçimlerine çok çok az bir zaman kaldı. Başbakan Tayyip Erdoğan ve kurmayları şehir şehir gezmeye devam ediyorlar. 15 03 2014 Cumartesi. AK Parti Adana Antalya mitingi canlı izle. Seçim yasaklarına az bir süre kaldı. Başbakan Erdoğan'ı ve Adana Antalya mitingi maçı canlı izle. 15 03 2014 Cumartesi günü CHP MHP AK Parti mitingf programı spothaber.com'da. Bugün toplam 4 il dolaşarak 1 açılış 2 miting düzenleyecek olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın programı çok yoğun. AK Parti Antalya ve Adana mitingi izle. AK Parti mitinginin canlı yayınına buradan sitemizden ulaşabilirsiniz. NTV izle. Haber Turk izle. 24 tv canlı izle. Halk tv izle AK Parti Antaşya Adana mitingi canlı izle. Televizyondan naklen seyret. AK Parti Antep mitingi canlı izle. 15 03 2014 Cumartesi

Siyaset her geçen gün biraz daha kızışıyor. AK Parti CHP ve MHP mitinglerine devam ediyor. Bugün liderlerin programları nasıl AK Parti, CHP, MHP mitingleri canlı izle. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan bugün 4 il gezecek. Seçim yasaklarına az bir süre kala mitingler düzenleyen AK Parti'nin son durağı neresi olacak? 15 03 2014 AK Parti Adana Antalya Ankara mitingi canlı izle. Mitingler ne zaman saat kaçta düzenlenecek? AK Parti mitinglerini izle. NTV, 24 tv, Haber Turk, A Haber, TRT Haber canlı izle.
 

Recep Tayyip Erdoğan Adana ve Antalya'da mitingler düzenleyecek ve partililiere seslenecek. Başbakan Tayyip Erdoğan'ın konuşması ve açıklamaları canlı yayınla spothaber'de oolacak. Antalya Adana AK Parti mitingi canlı izle. 24 tv halk tv ntv Haber Turk TRT turk a haber canlı izle. AK Parti Antalya Adana mitingi canlı izle. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Antalya ve Adana mitingi maçı canlı izle. 15 03 2014. 

 
1- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Dilovası'nda İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu İzmit Körfez Köprüsü ayağı keson batırma törenine katılacak.
- Adana'da, partisinin İstasyon Meydanı'ndaki mitinginde vatandaşlara hitap edecek Erdoğan, valiliği ziyaret edecek.
- Antalya'ya geçecek Erdoğan, Kepez Spor Salonu yanında düzenlenecek mitingde konuşacak, valiliğe ziyarette bulunacak. 
- Erdoğan, daha sonra Ankara'ya gelerek, Başbakanlık Resmi Konut'ta IKBY Başbakanı Neçirvan Barzani'yi kabul edecek.
(Kocaeli/Adana/Antalya/Ankara)

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Kılıçdaroğlu: “Yalana tanıklık etmeyeceğim”
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Beşiktaş Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde basın toplantısı...

Haberi Oku