Siyaset:
Başbakan Erdoğan oğlu Bilal Erdoğan ses kayıtları son açıklama! Son dakika!

Dün Youtube'a düşen ve yaklaşık 2 milyondan fazla kişi tarafından izlenen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan arasında geçtiği iddia edilen ses kayıtları hakkında bugün ilk açıklama geldi. Salı günü AK Parti grup toplantısında konuşma yapan Başbakan Erdoğan, ses kayıtlarının montaj olduğunu dile getirdi ve bakın açıklamasında neler söyledi...

Başbakan grup toplantısı sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, "Hukuki süreç başlatacağız. Montajın ne olduğunu öğreneceksiniz" dedi. 

Erdoğan: 'Montajın ne olduğunu öğreneceksiniz'

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, oğlu ile arasında geçtiği iddia edilen ses kayıtlarının montaj olduğunun kanıtlarını göstereceklerini belirterek, "Hepsini öğreneceksiniz" dedi.

Erdoğan, TBMM'de partisinin grup toplantısının ardından, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Başbakan Erdoğan, bir gazetecinin, internette yayınlanan ses kayıtlarına ilişkin hukuki sürecin başlatılıp başlatılmayacağını sorması üzerine, "Başlatacağımı söyledim" dedi.

Başbakan Erdoğan, grup konuşmasında kullandığı "yeni görüntüleri biz de izleteceğiz" şeklindeki ifadelerine ilişkin soru üzerine de "Hepsi başlayacak biraz sabırlı olun. Yalnız montajın ne olduğunu öğrenmeniz lazım. Onu da öğreneceksiniz" diye konuştu.

"Nasıl öğreneceğiz. Elinizde deliller, ispatlar var mı" şeklindeki soruya da Erdoğan, "Göstereceğiz. Hepsini öğreneceksiniz" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Kılıçdaroğlu: “Yalana tanıklık etmeyeceğim”
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Beşiktaş Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde basın toplantısı...

Haberi Oku