Siyaset:
Başbakan Erdoğan Yenikapı mitingi canlı izle ( AK Parti Büyük İstanbul mitingi canlı izle )

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan yerel seçim çalışmaları kapsamında bugün saat 16.30'da İstanbul'da dev bir mitig düzenleyecek. Erdoğan, yeni yapılan miting alanı Yenikapı'da toplanan kalabalığa seslenecek. Bu miting spothaber.com'dan canlı olarak yayınlanacak. 

CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

AK Parti yerel seçimlere az bir süre kala seçim çalışmalarına reklamlar çekerek devam ediyor. İstanbul'da yapılacak olan bu büyük miting adeta bir gövde gösterisine dönecek. İstanbul seçimleri bu sene daha renkli geçiyor. Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün Cumhuriyet Halk Partisi'nden aday olmasından sonra Kadir Topbaş ve Sarıgül arasındaki seçim yarışı bir hali renkli geçiyor. 

Ak Parti 22 Mart 2014 Cumartesi günü büyük Ankara mitingine hazırlanıyor. Ak Parti il il gezip yerel seçim öncesi mitinglerine hızla devam ediyor. 22 Mart 2014 Cumartesi gününü Ak Parti Başkent Ankara'ya ayırdı. Ak Parti Ankara mitingi hakkında tüm bilgilere spothaber.com'dan ulaşabilirsiniz. 
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 22 Mart'ta Başkentliler ile buluşacak. Başbakan Ankara mitingini Etlik Ayvalı Kavşağında düzenleyecek. Başbakan Ak Parti Ankara mitinginde büyük bir katılım olacağını düşünüyor. Başbakan'ın Ankara mitigin sonrasında konuşmasının tam metnine buradan ulaşabilirsiniz. 
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 22 Mart 2014 Cumartesi günü Ankara mitinginde konuşacak. Ak Parti Ankara mitinginde Başbakan Recep Tayip Erdoğan konuşacak. Başbakan Erdoğan'ın Ankara mitingi konuşmasını buradan izleyebilir öğrenebilirsiniz. Başbakan Ankara miting konuşmasının tam metni burada yer alacaktır. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Kılıçdaroğlu: “Yalana tanıklık etmeyeceğim”
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Beşiktaş Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde basın toplantısı...

Haberi Oku