Siyaset:
CHP Ankara mitingi Tandoğan mitingi Kemal Kılıçdaroğlu Ankara Tandoğan mitingi canlı izle 28 Mart 2014 internetten online izle

Cumhuriyet Halk Partisi yerel seçimlere 2 gün kala miting gününü Başkent Ankara'ya ayırdı. CHP'nin büyük Ankara mitingini buradan canlı olarak izleyebilirsiniz. CHP seçimlere az bir zaman kala miting programını oldukça yoğunlaştırdı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Ankara Tandoğan mitingi konuşmasını buradan canlı olarak izleyebilirsiniz. Her zaman CHP'nin tüm mitingleri sitemizde canlı olarak yayınlanacaktır. 

CHP yerel seçimlere günler kala seçmenleriyle buluşmaya devam ediyor. CHP Genel Başkanları seçmenleriyle konuşup onlara partisinin adaylarını yeniden tanıtıp adaylarını projelerini anlatıyor. CHP 28 Mart 2014 Cuma günü de Başkent Ankara'da CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş ile birlikte yer alacak. Mansur Yavaş'ta Ankara için projelerini anlatacak. 

MHP Kökenli Mansur Yavaş bu dönemin yerel seçimlerinde partisini değiştirerek CHP gibi sol bir partiden aday oldu. CHP'lilerinde MHP'lilerinde kafaları oldukça karıştı. Sol parti seçmenleri partilerini sağ parti kökenli aday göstermelerini ardıdan oy verip vermemek arasında kaldılar. Mansur Yavaş'ın seçmenleri ise sol partiye geçmesiyle sol partiye oy verip vermemek arasında kaldılar. Durumlar böyle oluncu CHP mitinglerini sıklaştırıp seçmenlerini etkilemek için konuşmalar yapıyor. 

CHP Ankara Mitingi Canlı izle TIKLAYIN!!!!

Bu durumda en çok etkilenecek olan Ankara içinde CHP büyük Ankara Tandoğan mitinginde Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş ile birlikte katılıyorlar. Tandoğan mitinginde Mansur Yavaş'ta seçmenlere hitap edecek bu konuşmayı sitemizden canlı olarak izleyebilirsinz. 

CHP Cuma günü Başkent Ankara'da miting düzenliyor. Büyük Ankara mitingini buradan canlı olarak izleyebilirsiniz. Başbakan partisinin Ak Parti'nin büyük Ankara mitingini Etlik Avyalı'da yapmıştı fakat CHP Tandoğan meydanında yapıyor. CHP'nin Tandoğan Meyda'nındaki mitingi buradan canlı olarak izyebilirsiniz. CHP'nin tüm mitingleri sitemizde canlı olarak yayınlanmaktadır üstelik en iyi ses ve en iyi görüntü kalitesiyle. CHP'nin Ankara mitinginide diğerleri gibi buradan canlı olarak izleyebilirsiniz.

Halk TV Canlı İzle TIKLAYIN!!!

Mansur Yavaş (d. 1955, Beypazarı, Ankara),
Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı Adayı, Beypazarı eski Belediye Başkanı ve avukat
 

 

Hayatı
Mansur Yavaş, 1955 yılında dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini Beypazarı'nda gördü. 1979 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni kazanarak öğrenimine devam etti.
1983 yılında fakülteden mezun olan Mansur Yavaş, askeri savcı olarak tamamladığı askerlik sonrası Beypazarı'nda 13 yıl süresince serbest avukatlık yaptı. Siyasete olan ilgisi gençlik yıllarında başlayan Yavaş, 1989-1994 yıllarında Belediye Meclis üyesi, 1994 yılında Belediye Başkan adayı oldu.
18 Nisan 1999 seçimlerinde %51 oy oranıyla 8,500 oy alarak Beypazarı Belediye Başkanı oldu. Tarihî Beypazarı konaklarının restorasyonu ve binlerce yıllık Beypazarı tarihini koruma çalışmalarıyla "2001 Yılının En İyi Yerel Yöneticisi", Türk Dil Kurumu tarafından Türkçenin korunması nedeniyle verilen onur ödülü, doğa savaşçılarının "Çevre Ödülü" gibi ödülleri aldı. 24 Eylül 2004 tarihinde TÜSİAV tarafından "Yılın Belediye Başkanı" seçildi.
18 Nisan 2004 seçimlerinde %55 oy oranı ve 11 bin oy alarak yeniden Belediye Başkanı seçilen Mansur Yavaş, 29 Mart 2009 tarihinde yapılan olan yerel seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi'nden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday oldu.[1][2] Ancak %27 oy alarak rakipleri İbrahim Melih Gökçek ve Murat Karayalçın'ın ardından üçüncü sırada seçimi tamamladı. Kendi partisi MHP'nin kendisini dışlaması ve kendisinin de belediyeciliğe ilgi duyması sonucu CHP'ye katılması gündeme geldi.[3] 21 Aralık 2013 tarihinde Cumhuriyet Halk Partisi Merkez Yönetim Kurulu kararıyla Cumhuriyet Halk Partisi üyeliği kabul edildi. Ardından 2014 yerel seçimleri'nde Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı[4] ve parti meclisi toplantısında da aday oldu

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Kılıçdaroğlu: “Yalana tanıklık etmeyeceğim”
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Beşiktaş Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde basın toplantısı...

Haberi Oku