Siyaset:
CHP Zonguldak Mitingi

Kastamonu halkının ilgi gösterdiği mitingde, 17 Aralık operasyonundan da bahseden Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ‘’Kastamonu önceki dönemde olduğu gibi Chp Belediyeciliği ile bulaşacak’’ dedi.

Kılıçdaroğlu, belediye başkan adaylarının daha öncesinden Chp milletvekili olduğunu hatırlatarak sözlerine şöyle devam etti. ‘’ Hayatını Kastamonulular için harcayan bir insanı Belediye başkanı olarak belirledik. Mehmet Bey mecliste Kastamonu sarımsağını tanıtan ilk kişidir. O Kastamonu’yu marka bir şehir yapacak ve Kastamonu’nun her şeyini tanıtacak. Kastamonu turizm şehri olacak. ‘’ dedi

‘’ŞEYTANIN BACAĞINI KIRACAĞIZ’’

Kastamonu’da şeytanın bacağını kırarak seçimleri kazanacaklarını söyleyen Kemal Kılıçdaroğlu, Chp belediyeciliğinin devamlı olarak ilkleri gerçekleştirdiğini söyledi.

Kastamonu’da çok farklı bir atmosferde gerçekleşen Chp mitinginde akla Kastamonu tekrar dan Chp belediyeciliği ile buluşacak fikrini getirdi.

ESKİ MİLLETVEKİLİNE GÜVEN TAM

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Kastamonu Belediye Başkan adayı olarak gösterilen ve 22. Dönemde Chp Milletvekilliği yapan Mehmet Yıldırım’a mitinge katılan yoğun kalabalık devamlı olarak ‘‘Başkan Yıldırım’’ sloganı attılar.

Kastamonu’da şehir genelinde yapılan anketlerde ise Mehmet Yıldırım isminin ön planda olduğu ve seçimi 1. Parti olarak göğüsleyeceği gelen bilgiler arasında yer aldı.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Kılıçdaroğlu: “Yalana tanıklık etmeyeceğim”
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Beşiktaş Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde basın toplantısı...

Haberi Oku