Aziz Yıldırım için tam sayfa ilan


Spor Toto Süper Lig'in 2014-2015 sezonuda Galatasaray'ın şampiyonluğu sonrasında Fenerbahçe cephesinde yankılar bitmek bilmiyor. 4. yıldız mücadelesinin verildiği sezonda Galatasaray'ın ligin bitimine bir hafta kala şampiyonluğunu garantilemesi sonrasında Fenerbahçe'de gözler bir anda Aziz Yıldırım ve İsmail Kartal'a çevrildi.
 
Taraftarların büyük tepki gösterdiği isimlerin başında hiç şüphesiz 17 yıldır başkanlık koltuğunda oturan Aziz Yıldırım var. Fenerbahçe tarihinde en çok Galatasaray şampiyonluğu gören başkan olarak anılan Yıldırım bu süreçte 9 Galatasaray şampiyonluğu gördü ve ezeli rakipleri önce 3. yıldızı ve daha sonra 2014-2015 sezonunda da şampiyonluk ipini göğüsleyerek 4. yıldızı takan ilk takım olmayı başardı. Bu durum camiada büyük bir tepkiye yol açtı.
 
TAM SAYFA İLAN VERİLDİ
 
'İstifa' sesleri giderek yükselirken Fenerbahçeli taraftarlar bir adım ileri giderek tam sayfa ilan verdi ve Aziz Yıldırım'ı istifaya davet etti. Verilen ilan, "Fenerbahçe Spor Kulübü, 17 yıldır Aziz Yıldırım tarafından yönetiliyor. İlk 10 yıl için, stadımız, Alex'imiz, Carlos'umuz, Löw'ümüzi Zico'muz, Aykut'umuz için 17 yılda tattırdığı 6 şampiyonluk için kendisine teşekkür ederiz" sözleri ile başlarken, daha sonrasında Aziz Yıldırım hem istifaya çağrıldı hem de tekrardan başkanlığa aday olmaması istendi. İşte taraftarların verdiği o tam sayfa ilan:
 
"Fenerbahçe Spor Kulübü, 17 yıldır Aziz Yıldırım tarafından yönetiliyor. İlk 10 yıl için, stadımız, Alex'imiz Carlos'umuz, Löw'ümüz, Zico'muz Aykut'umuz için, 17 yılda tattırdığı 6 şampiyonluk için kendisine teşekkür ederiz.
 
3 Temmuz sürecinde Fenerbahçemiz'e karşı oynanan çirkin oyunların karşısında dimdik duran büyük Fenerbahçe taraftarına , taraflı tarafsız bütün Türkiye hayranlık duyarken, ağır bir yükü omuzlarında taşıdığı için kendisine saygı da duyuyoruz. Bunu unutmayacağız.
 
Ama artık vakit geldi. Nefreti sevgiye, öfkeyi başarıya dönüştürme vakti geldi. Büyük Fenerbahçe'nin haklarını korumaya, yurtiçinde ve yurtdışında şampiyonluklara, zaferlere koşma vakti geldi. İçinde bulunduğumuz mali kriz ile dürüstçe yüzleşip, hayali değil gerçek adımlar atma vakti geldi.
 
Şanlı bir törenle, anlayışla ve iyi niyetle, ''rıza'' ile ayrılmanın vakti geldi. Daha fazla riske girmeden, her Fenerbahçeli'nin gönlünde hala iyi bir anı varken, ''hoşcakal'' deme vakti geldi. Eğer sizde aynı fikirdeyseniz; Tıklayın. İmzayı atın."
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner65

İşte 2. Lig play-off'ta finale yükselen takımlar!
Spor Toto 2. Lig'de play-off finaline yükselen takımlar belli oldu.

Haberi Oku