Bugün

11 °C

Yarın

16 °C
26.11.2013 09:08:30

Caner Erkin'in karısı Asena Caner'i o popçu ile aldattı mı?

Fenerbahçe'nin yıldız golcüsü Caner'i karısı Asena aldattı mı? Caner'in karısı Asena Erkin'in popçu Berkay ile aşk yaşadığı konuşuluyordu. Asena ile Berkay önceki gün Ak Merkez'de görüntülendi. Gizemli buluşma aşk dedikodularını doğruluyor mu yoksa tamamen bir yanlış anlaşılma mı? Fenerbahçeli Caner bu duruma ne diyecek.
Caner Erkin'in karısı Asena Caner'i o popçu ile aldattı mı?

Fenerbahçe ve Milli Takım'da gösterdiği başarılı futbol ile büyük başarı yakalayan futbolcu Caner Erkin'in modacı karısı Asena Erkin, kocası Caner Erkin'i pop şarkıcısı Berkay ile mi aldattı. Şok haber gündeme damga gibi düştü. Asena ile Caner'in bir de çocukları bulunuyor.

Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin’in tasarımcı eşi Asena Erkin ile popçu Berkay’ın Akmerkez’in bebek odasındaki buluşmasını Sabah’tan Hakan Uç görüntüledi. Berkay’ın ilk tepkisi "Sil o fotoğrafı!" oldu!

TELEFONDA YER TARİFİ

Bu fotoğraflar çok konuşulur! Son dönemde magazin dünyasında sıkça konuşulan, TV’de üzerine tartışılan Asena Erkin-Berkay ilişkisine dair dedikodular, ikili tarafından yalanlanırken ilginç bir gelişme yaşandı. İkiliyi Akmerkez’de görüntüleyen Günaydın muhabiri Hakan Uç, o günü anlattı: "Akmerkez’de dolaşırken fast food katında Asena Erkin’i gördüm."

KAPIDA GÖREVLİ BEKLEDİ

"Asena Erkin’in telefonda konuşurken ’Bebek odasında buluşalım’ sözünü duyunca, onu izlemeye başladım. Hızlı adımlarla bebek odasına girdi. Ben bir kenarda beklerken ondan 5 dakika sonra odaya bu kez Berkay girdi. Berkay, içeriye girdiği an kapıyı kilitledi. O sırada kapıda bir görevli belirdi ve onlar dışarı çıkana kadar orada bekledi."

ASENA ERKİN: YAKALANDIK!

"Yaklaşık yarım saat sonra bebek odasından, önce Asena Erkin çıktı. Hızlı adımlarla koridora yöneldi. Hemen ardından ise bu kez kapıda Berkay belirdi. O anı görüntülemek için fotoğraf makinemin düğmesine bastım, flaş patladığı an Asena Erkin ’Yakalandık!’ diye çığlık attı. Asena Erkin, ters istikamete yönelip hızla ortadan kayboldu. Berkay ise bana doğru yöneldi."

’AYSEL’ DİYE KAYITLI

"Berkay ’Sil o fotoğrafı, bu konu burada kapansın!’ dedi. Sonra telefonunu eline alıp ’Seni Asena ile konuşturacağım’ dedi. Ve telefonuna ’Aysel’ olarak kayıtlı olan kişiyi aradı. Karşımdaki Asena Erkin’di ve bana telefonda, ’Biz orada sadece konuşuyorduk. Bu fotoğraflar yayınlanırsa herkesin başını ağrıtır’ dedi. 

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum