Galatasaray Antalya maçı ne zaman? (Spor Toto Süper Lig programı)


Maç: Galatasaray - Antalyaspor

Tarih: 13.09.2013

Yer: Ali Sami Yen

Hakem: Tolga Özkalfa

Kanal: Lig TV

Futbol: Haftanın programı

Spor Toto Süper Lig'e 4. hafta maçlarıyla devam edilecek- PTT 1. Lig'de 4. hafta maçları yapılacak- Spor Toto 2. Lig'de 2. hafta karşılaşmaları oynanacak- Spor Toto 3. Lig, 3. hafta müsabakalarıyla sürecek
Futbolda Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'e bir haftalık milli maç arasının ardından devam edilirken, Spor Toto 2. Lig'de 2. hafta, Spor Toto 3. Lig'de ise 3. hafta müsabakaları yapılacak.
Türkiye Futbol Federasyonu'dan yapılan açıklamaya göre profesyonel futbol liglerinde haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig

Bugün:
20.00 Galatasaray-Medical Park Antalyaspor (Türk Telekom Arena)
Yarın:
18.00 Kayseri Erciyesspor-Akhisar Belediyespor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
20.30 Gaziantepspor-Çaykur Rizespor (Kamil Ocak)
20.30 Trabzonspor-Kardemir Karabükspor (Hüseyin Avni Aker)
15 Eylül Pazar:
18.00 Gençlerbirliği-Kayserispor (Ankara 19 Mayıs)
18.00 Sivasspor-Eskişehirspor (Sivas 4 Eylül)
20.30 Elazığspor-Torku Konyaspor (Elazığ Atatürk)
20.30 Bursaspor-Beşiktaş (Bursa Atatürk)
16 Eylül Pazartesi:
20.00 Kasımpaşa-Fenerbahçe (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

- PTT 1. Lig

Yarın:
17.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Şanlıurfaspor (Atatürk Olimpiyat)
17.00 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Ankaraspor (Dumlupınar)
20.00 Denizlispor-Samsunspor (Denizli Atatürk)
20.00 Manisaspor-Mersin İdmanyurdu (Manisa 19 Mayıs)
20.00 Adana Demirspor-Balıkesirspor (Adana 5 Ocak-Seyircisiz)
20.00 Fethiyespor-Bucaspor (Fethiye İlçe-Seyircisiz)
15 Eylül Pazar:
16.00 Kahramanmaraşspor-Adanaspor (Hanefi Mahçiçek)
20.00 Boluspor-1461 Trabzon (Bolu Atatürk)
20.00 Karşıyaka-Orduspor (İzmir Atatürk)

- Spor Toto 2. Lig

Beyaz Grup
-----------------

15 Eylül Pazar:
16.00 Hatayspor-Tokatspor (Hatay Atatürk)
16.00 Dardanelspor-Kırklarelispor (Biga İlyas Bayram)
16.00 Gaziosmanpaşaspor-Pendikspor (Yusuf Ziya Öniş)
16.00 İnegölspor-Göztepe (İnegöl İlçe)
16.00 Çankırıspor-Sarıyer (Çankırı Atatürk)
16.00 Konya Anadolu Selçukluspor-Aydınspor 1923 (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
16.00 Kartalspor-Giresunspor (Kartal)
17.00 Turgutluspor-Tarsus İdmanyurdu (Turgutlu 7 Eylül)
19.00 Yeni Malatyaspor-Gümüşhanespor (Malatya İnönü)

Kırmızı Grup
-----------------

Yarın:
16.00 Altınordu-Ofspor (İzmir Atatürk)
15 Eylül Pazar: 
16.00 BUGSAŞ Spor-Alanyaspor (Ankara OSTİM)
16.00 Körfez Futbol Kulübü-İskenderun Demir Çelikspor (Kocaeli Alpaslan Türkeş)
16.00 Eyüpspor-MKE Ankaragücü (Eyüp) 
16.00 İstanbul Güngörenspor-Bandırmaspor (Mimar Yahya Baş)
16.00 Nazilli Belediyespor-Bozüyükspor (Nazilli İlçe)
16.00 Pazarspor-Bayrampaşaspor (Pazar İlçe) 
16.00 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Altay (Seyrantepe DİSKİ Spor Tesisleri)
16.00 Kızılcahamamspor-Tepecikspor (Kızılcahamam İlçe)

- Spor Toto 3. Lig

1. Grup
----------

15 Eylül Pazar:
16.00 Adıyamanspor-Beylerbeyi (Adıyaman Atatürk)
16.00 Payas Belediyespor 1975-Derince Belediyespor (İskenderun 5 Temmuz)
16.00 Adliyespor-Ümraniyespor (Yenimahalle Hasan Doğan)
16.00 Bergama Belediyespor-Localtime Fatih Karagümrük (Bergama 14 Eylül)
16.00 Siirtspor-Silivrispor (Siirt Atatürk)
16.00 Sivas Dört Eylül Belediyespor-Yeşil Bursa (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)
16.00 Kızılcabölükspor-Ankara Demirspor (Doğan Seyfi Atlı)
16.00 Trabzon Akçaabat Futbol Kulübü-Tekirova Belediyespor (Akçaabat Fatih)
16 Eylül Pazartesi: 
16.00 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Belediye Bingölspor (Hanefi Mahçelik)

2. Grup
----------

15 Eylül Pazar:
16.00 Sakaryaspor-Düzyurtspor (Sakarya Atatürk)
16.00 Sancaktepe Belediyespor-Elibol Sandıklıspor (Sancaktepe Belediyesi Hakan Şükür)
16.00 Darıca Gençlerbirliği-Maltepespor (Darıca İlçe)
16.00 Hacettepe-Çorum Belediyespor (Cebeci İnönü)
16.00 Orhangazispor-Ünyespor (Orhangazi İlçe)
16.00 Erzurum Büyükşehir Belediyespor-Bursa Nilüferspor (Kazım Karabekir)
16.00 Manavgat Evrensekispor-Elazığ Belediyespor (Evrenseki)
16.00 Balçova Belediyespor-Batman Petrolspor (Yeni Buca)
16.00 Çıksalınspor- 68 Yeni Aksarayspor (Vefa)

3. Grup
----------

15 Eylül Pazar:
16.00 1930 Bafraspor-İstanbulspor (Çarşamba İlçe)
16.00 Ayvalıkgücü Belediyespor-Belediye Vanspor (Ayvalık Hüsnü Uğural)
16.00 Yimpaş Yozgatspor-Kırıkhanspor (Yozgat Şehir)
16.00 Kayseri Şekerspor-Kocaelispor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha)
16.00 Arsinspor-Keçiörengücü (Arsin İlçe)
16.00 Şekerspor-Yeni Diyarbakırspor (Bağlum Belediye)
16.00 Erzincan Refahiyespor-Menemen Belediyespor (Erzincan 13 Şubat)
16.00 Anadolu Üsküdar 1908-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)
16.00 Gölcükspor-Tuzlaspor (Gölcük)

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Kardemir Karabükspor-İstanbul Başakşehir...
KARABÜK (AA) - Kardemir Karabükspor, Spor Toto Süper Lig'in 2. haftasında lig  tarihinde 6 defa karşılaştığı İstanbul...

Haberi Oku