Galatasaray Real Madrid maçı takılmadan canlı canlı TrtSpor Radyo canlı anlatım dinle

Galtasaray Real Madrid maçı TrtSpor Radyo'da canlı anlatımşla yayınlanacak. TrtSpor Radyo Galtasaray Real Madrid maçı canlı ablatım dinle. Galatasaray Real Madrid maçı TrtSpor Radyo'dan dinlenir. TrtSpor Radyo canlı anlatım şle takılmadan, sinir olmadan, tıkanmadan canp canlı dinle.  Galatasaray Real Madrid maçını dinlemek için aşağıda ki linke tıklayın.

GALATASARAY REAL MADRİD MAÇI TAKILMADAN TRTSPOR RADYO CANLI ANLATIM DİNLE

maç başladı. Heyecan doruktGalatasaray Real Madrid maçı ne zaman? Galatasaray  Real Madrid maçı saat kaçta? Galatasaray Real Madrid maçı için heyecan tavan yaptı. Galatasaray şampiyonlar Ligi’nin ilk maçını Real Madrid’le yapıyor. Galatasaray Real Madrid maçı ayrıntıları. Galatasaray Real Madrid maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda olacak?

İspanyol devi Real Madrid ile Fatih’in aslanları cimbom bu akşam tarihinde 28’nci kez karşı karşıya geliyor. Galatasaray Real Madrid maçı ne zaman? Galatasaray Real Madrid maçı saat kaçta? Galatasaray  Real Madrid maçı canlı anlatım. Galatasaray Real Madrid maçı bu akşam TT Arena’da saat 21:45’te başlayacak. Galatasaray  Real Madrid maçının ayrıntıları. Galatasaray Real Madrid maçı an   be an takibi maç düdüğü çaldığı an sizlerle olacak.

Nefesler tutuldu bu akşam adeta altın kranponlar savaşacak. Fatih terim iddialı. Herkese ve her şeye rağmen Galatasaray bu maçı almak istiyor. Galatasaray kendi evinde bu maçı alırsa Şampiyonlar Ligi B Grubunda büyük şans ve avantaj elde etmiş olacak. Galatasaray Real Madrid maçı an be an takibi burada. Real Madrid dünya yıldızı oyuncularıyla karşımıza çıkacak. 9 Nisan’da Galatasaray ile Real Madrid karşılaşmıştı.  Galatasaray Real Madrid maçı adeta nefes kesmişti.

Ga­la­ta­sa­ray, bu se­zon­ki Av­ru­pa ma­ce­ra­sı­na dev bir kar­şı­laş­may­la start ve­ri­yor. Sa­rı-Kır­mı­zı­lı­lar Şam­pi­yon­lar Li­gi B Gru­bu'nda bu­gün İs­pan­ya'nın dün­ya­ca ün­lü ta­kı­mı Re­al Mad­rid'i Türk Te­le­kom Are­na'da ko­nuk ede­cek.


Ra­ki­bi­miz ba­şa­rı­lar­la do­lu ta­ri­hi ve yıl­dız­lar­la do­lu kad­ro­suy­la ka­ğıt üs­tün­de fa­vo­ri gi­bi gö­zük­se de iki ta­kım ara­sın­da psi­ko­lo­jik üs­tün­lük Ga­la­ta­sa­ray'dan ya­na.
Galatasaray UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu ilk maçında bugün Real Madrid ile karşı karşıya gelecek. Maçı İngiltere Futbol Federasyonu'ndan Mark Clattenburg yönetecek.
UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda oynanacak Galatasaray-Real Madrid maçı 21:45'ten itibaren Star TV'den naklen yayınlanacak.
SAAT: 21:45
STAT: TT Arena
YAYIN: Star TV
HAKEM: Mart Clattenburg

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Maçın ardından
ZADAR (AA) - Fenerbahçe Ülker Teknik Direktörü Jelimir Obradoviç, Hırvatistan'daki Zadar Basketbol Turnuvası'nda, 75-67...

Haberi Oku