JUSTİN TV (Fenerbahçe Ülker Unicaja Malaga maçı) Justin tv canlı izle!!

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımız, THY Euroleague TOP 16 E Grubu'ndaki üçüncü hafta maçında, 17 Ocak Cuma günü (bugün) İspanyol temsilcisi Unicaja Malaga ile karşılaşacak. Malaga kentindeki Martin Carpena Salonu'nda TSİ 20.00'de başlayacak mücadele NTV Spor Smart'tan canlı yayınlanacak.

A Grubu'nu lider tamamlayarak adını TOP 16'ya yazdıran Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımız, ikinci turda E Grubu'nda oynadığı 2 maçtan da mağlup ayrıldı. İlk hafta maçında Yunanistan'ın Olympiakos takımına deplasmanda 95-82 mağlup olan Takımımız, geçen hafta ise İstanbul'da İspanyol ekibi Barcelona'ya 76-73 kaybetmişti.

Unijaca Malaga ise kendi ülkesinin takımı Laboral Kutxa'ya 93-79 kaybederek başladığı TOP 16'da ilk galibiyetini geçen hafta Anadolu Efes karşısında elde etti. İstanbul'da oynanan maçı İspanyol ekibi 74-72 kazanmıştı.

İspanyol rakibini evinde mağlup ederek, grubundaki ilk galibiyetini elde etmek isteyen Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımız, kendine güveniyor…

FBTV ve Radyo Fenerbahçe Yeni Uydu Frekansı

Türksat 2A 42 Derece Doğu Uydusu

Alış Frekans : 11.957 MHZ

Alış Polarizasyonu : Vertica (Dikey)

Symbol Rate : 27.500 Ksym/s

Fec : 5/6

Digitürk 76. Kanal

Dsmart 83. Kanal

Kablolu TV C39

Teledünya 139. Kanal

Tivibu 80. Kanal

FB TV CANLI İZLE

JUSTİN TV CANLI İZLE

ntvspor smart izle

 

Aziz Yıldırım'ın başkanlığı düştü
Yargıtay, Aziz Yıldırım'a örgüt ve şike suçlarından verilen cezaları onadı... Bu kararla birlikte Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe Kulübü Başkanlığı yapma şansı kalmadı...

Yargıtay 5. Ceza Dairesi, İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nin verdiği şike davası hakkındaki kararını açıkladı. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın örgüt, birden fazla şike ve teşvik primi suçundan aldığı 6 yıl 3 aylık cezası Yargıtay tarafından onandı. Aziz Yıldırım'ın 6 yıl 3 aylık cezasının, İnfaz Yasası gereği 3'te 2'si infaz edilecek. Başkan Yıldırım, 1 yıl hapiste kaldığı için, 30 ay daha hapis yatacak.

Aziz Yıldırım gibi, Olgun Peker'in de örgüt ve çete yoluyla şike yaptığı kararı onandı. Ayrıca Serdar Adalı, Ümit Karan, Tayfur Havutçu, Mehmet Yıldız ve İbrahim Akın hakkındaki kararlar da onandı.

Özel yetkili İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi, 2 Temmuz 2012'de verdiği kararda Aziz Yıldırım'a sikeye teşvik suçundan 3 yıl 9 ay, örgüt kurmak suçundan ise 2 yıl 6 olmak üzere toplam 6 yıl 3 ay ceza verildi. Mahkeme ayrıca Yıldırım'a 1 milyon 312 bin TL para cezası verdi. 

İŞTE VERİLEN CEZALAR

Bülent Uygun, teşvikten 11 ay hapis
Bülent İşçen şike ve teşvikten 2 yıl 4 ay hapis
Ali Kıratlı şikeden 1 yıl 10 ay hapis
Vederson teşvikten 5 ay hapis
Ali Yıldırım 1 yıl 1 ay hapis
İbrahim Akın, teşvikten 1 yıl 6 ay
İlhan Ekşioğlu, şike ve teşvikten 3 yıl 1 ay hapis, 900 bin lira adli para
Mecnun Otyakmaz örgüt üyeliğinden 10 ay hapis, Sivas-Fenerbahçe maçından dolayı da 1 yıl 6 ay hapis
Şekip Mosturoğlu, örgüt üyeliğinden 1 yıl 3 ay ertelemeli hapis, şike ve teşvikten 1 yıl 10 ay hapis
Mehmet Yıldız 1 yıl 3 ay hapis 
Sami Dinç 1 yıl 14 ay hapis 
Samet Güzel 2 yıl 2 ay hapis
Serdal Adalı 1 yıl 3 ay hapis 
Tamer Yelkovan 1 yıl 3 ay
Ümit Karan 7 ay
Yavuz Ağırgöl şikeden 1 yıl 8 ay ertelemeli hapis
Yusuf Turanlı örgütten ertelemeli 1 yıl 3 ay, şikeden 1 yıl 18 ay hapis
Tayfur Havutçu 1 yıl 3 ay hapis cezalarına çarptırıldı. 

BERAAT EDEN İSİMLER
Şike soruşturmasında adı geçen Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ile birlikte Asbaşkan Nevzat Şakar beraat etti. Mahkeme ayrıca davada adı geçen isimlerden Zeki Mazlum, Zafer Önder İpek, Göksel Gümüşdağ'la birlikte Hikmet Karaman'ın da beraatına karar verdi.

UYGUN'A ÖRGÜTTEN BERAAT, ŞİKEDEN 11 AY 7 GÜN HAPİS
Mahkeme, Bülent Uygun'un "Türkiye Profesyonel Süper Ligi'nde spor müsabakalarının sonucunu şike ve teşvik pirimi ile etkilemek amacıyla Aziz Yıldırım liderliğinde kurulan örgüte üye olmakö suçundan beraatine karar verdi. Uygun'un 9 Nisan 2011?de oynanan Eskişehir-Fenerbahçe maçında şike suçundan beraatine hükmeden Mahkeme, Uygun'u 22 Nisan 2011?de oynanan Eskişehir-Trabzon maçının sonucunu etkilemek amacıyla teşvik suçunu işlemek suçundan toplamda 11 ay 7 gün hapis ve 125 bin TL adli para cezası ile cezalandırdı. Uygun, parayı 10 eşit taksitte ödeyecek.

EMENİKE KARARI VERİLMEDİ
Öte yandan Fenerbahçeli futbolcu Emmanuel Emenike hakkında 8 Mayıs 2011 şike iddiasıyla dava açıldığını belirten Mahkeme, CMK'nın 10. maddesi uyarınca Emenike'nin dosyasının ayrılmasına hükmedildi. Bu durumda, Emenike ile ilgili dosya ayrılıp yeni bir dava üzerinden devam edecek.

VEDERSON'A TEŞVİKTEN 5 AY
Futbolcu Gökçek Vederson'un 17 Nisan 2011'de oynanan Trabzon-Bursa maçının sonucunu etkilemek için teşvik suçunu işlediğini belirten Mahkeme, Vederson'u 5 ay hapis ve 30 bin 3 yüz 20 YL adli para cezası ile cezalandırdı. Vederson'un, spor kulüplerinin, federasyonların, bünyesinde sportif faaliyet icra eden tüzel kişilerin yönetim ve denetim organlarında görev yapmaktan yasaklanmasına da karar verildi. Vederson, 6222 sayılı Kanun'un 18. maddesi uyarınca güvenlik tedbiri olarak spor müsabakalarını seyirden de yasaklandı. Ancak mahkeme seyir yasağının, mahkeme kararının kesinleşmesi (Yargıtay'ın onaylaması) ile birlikte uygulanmasına hükmetti

GÜMÜŞDAĞ BERAAT ETTİ
TFF Eski Başkan Vekili Göksel Gümüşdağ hakkında Aziz Yıldırım liderliğindeki suç örgütüne yardım etmek ve 1 Mayıs 2011?de oynanan FB-İBB maçında şike yapmak suçundan "yeterli ve her türlü şüpheden uzak kesin ve inandırıcı kanıtlara ulaşılamadığı ve bu suçların sanık tarafından işlendiğinin sabit olmamasıö nedeniyle beraat kararı verildi.

AKIN'A 3 MAÇTA ŞİKEDEN 1 YIL 6 AY
Teknik Direktör Hikmet Karaman, 21 Şubat 2011?de oynanan Manisa-Trabzonspor maçında teşvik suçundan beraat etti. Futbolcu İbrahim Akın, Süper Lig'de 1 Mayıs 2011'de oynanan Fenerbahçe- İBB, 15 Mayıs 2011?de oynanan Trabzon-İBB ile Türkiye Kupası finalinde oynanan Beşiktaş-İBB maçlarında şike yapmak suçundan 1 yıl 6 ay 22 gün hapis ve 83 bin 320 TL adli para cezası ile cezalandırıldı. Akın'ın spor kulüplerinin, federasyonların, bünyesinde sportif faaliyet icra eden tüzel kişilerin yönetim ve denetim organlarında görev yapmaktan yasaklanmasına da karar verildi. İbrahim Akın, 6222 sayılı Kanun'un 18. maddesi uyarınca güvenlik tedbiri olarak spor müsabakalarını seyirden de yasaklandı. Ancak mahkeme seyir yasağının, mahkeme kararının kesinleşmesi (Yargıtay'ın onaylaması) ile birlikte uygulanmasına hükmetti.

 

 

Anahtar Kelimeler
Fb ülker Izle

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Maçın ardından
ZADAR (AA) - Fenerbahçe Ülker Teknik Direktörü Jelimir Obradoviç, Hırvatistan'daki Zadar Basketbol Turnuvası'nda, 75-67...

Haberi Oku