Bugün

19 °C

Yarın

27 °C
24.05.2013 00:00:00

Bir Aşk Hikayesi Yeni Bölüm Fragman İzle 9. Bölüm 1. ve 2. Fragman Korkut Ceylan

Ekranların romantik ve pespembe aşkını anlatan Bir Aşk Hikayesi dizisi 9. yeni bölümü 1. ve 2. fragmanı yayınlandı. Yakışıklı oyuncu Seçkin Özdemir ile dikkat çeken Bir Aşk Hikayesi, aynı zamanda Kore'nin I'm Sorry, I love you adlı dizisinden bir uyarlamadır. Bir Aşk Hikayesi'nin yeni bölümünde neler olacak? Bir Aşk Hikayesi dizisinde ayrıca Zuhal Olcay da dikkat çeken önemli isimlerden biri. Bir Aşk Hikayesi 9. yeni bölüm 1. ve 2. fragman izle. FOX TV'nin romantik diziler kuşağına oldukça uygun olan Bir Aşk Hikayesi dizisi 9. yeni bölümü ile 28 Mayıs salı akşamı FOX TV ekranlarında olacak. Korkut ve Ceylan'ın hikayesini anlatan dizinin yeni bölüm fragmanını spothaber.com farkıyla izleyebilirsiniz. Bir Aşk Hikayesi fragman izle.
Bir Aşk Hikayesi Yeni Bölüm Fragman İzle 9. Bölüm 1. ve 2. Fragman Korkut Ceylan

 

Bir Aşk Hikayesi Yeni Bölümde Neler Olacak?

Bir Aşk Hikayesi 9.Bölüm fragmanı web sayfamızdan takip edebilirsiniz. Fox ekranın fenomen dizisi Bir Aşk Hikayesi her salı akşamlarına damga vurmaya devam ederken merakla beklenilen yeni bölüm tanıtımı web sayfamızdan izliyebilirsiniz.. Bir Aşk Hikayesi Yeni 9.bölümü ile 28 mayıs 2013 salı akşamı kaldığı yerden devam ederek fox tv ekranı ile evimize misafir olacak. Bu hafta Bir Aşk Hikayesi son bölüm'de neler olacak. Resmi web sayfasındaki Bir Aşk Hikayesi dizisinin 9.bölüm özeti şöyle geçmektedir...

“Şu ana kadar hep sana isyan ettim Allah"ım… Ama şimdi yaşamama izin verirsen…” diyen Korkut Ali"nin istediği ve bunu karşılığında vazgeçeceği şey nedir? Ceylansa Korkut"un ölümle dipdipe yaşadığından habersiz yaptıklarını ve söylediklerini anlayamaz. Ceylan tek bir şeyden emindir, o da Korkut"a olan aşkı… Korkut da Ceylan"a olan büyük aşkıyla “Bi son varsa yazılan, onu silip baştan yazarım.”  diyerek ölüme meydan okur.  Diğer tarafta Tolga ona yollanan Cd"de gördükleriyle alt üst olarak annesini, tüm hayatını, geçmişini sorgular  ve her zaman yaptığı gibi en kötü zamanında Ceylan"ı arar. Fakat bu kez Ceylan seçimini yaparak Korkut"un yanında kalır. Aynı gece yaşanan trajediyle hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. 

Hikayesi yeni bölümde neler oluyor? Bir Aşk Hikayesi Korkut neden gözyaşlaına boğuldu? Korkutu ağlatan şey ne? Tolga, ceylan'ın ona aşık olduğunu nasıl öğrendi? 

 

Bir Aşk Hikayesi yeni bölümde işler Korkut için sarpa sarıyor. Korkut, Eda'dan ayrılmak isteyip onunla konuşmaya gidiyor. Fakat Eda2nın karşısına geçtiğinde her ne olduysa ayrılmaktan vaz mı geçiyor? 

 Tahsin , Korkut'un kim olduğunu söyleyecek mi? Korkut'un korktuğu başına mı geliyor yoksa? Korkut ve Ceylan aşkı ne olacak? Tolga , Ceylan'a aşık mı oluyor?  

“Bana sarma yap, sonra gitmene izin vereceğim” Korkut Ali ve Ceylan için her şeye rağmen yaşanacak güzel anların başlangıcıdır bu cümle… Belki de itiraf edemedikleri ve kolay kolay da edemeyecekleri o hayaller kurduran aşkı nihayet yaşarlar. Korkut Ali kalbinin sesine hayır diyemezken diğer yandan intikamının peşinden gitmekten de geri duramaz. Eda’yla tehlikeli yakınlaşması hızla ilerler. Eda hayatına giren bu gizemli adama giderek daha fazla bağlanır. Tolga’ysa Eda’nın hayatındaki bu gizemli adamın Korkut Ali olduğundan habersiz peşine düşer. Bu durum anne oğul arasındaki gerginliği arttırır. Gönül biricik oğlunun yıkılışını izlerken Korkut Ali de annesinin gözyaşlarına tanık olur. Ve nihayet bu intikam oyununa son vermek ister. Ama bunun için Ceylan’ın ona söyleyeceği tek bir söze ihtiyaç vardır. Ceylan o sözü Korkut Ali’ye söyleyebilecek mi?     

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum